Gotyk & Metal

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

i po co zaraz takie zakonczenie :D ...a skad wiesz moze by babciom sie spodobalo? :lol:
heh a tak do tej wsi-pamietam ze zawsze tam na msze sie spoznialam(jak pisalam bylma wtedy mala wiec nie mialam wyboru co do decydowania zbytnio o sobie ...a tym bardziej wiecie jak jest na wsi-lol jak nie pojdziesz do ksoicola to zaraz cala wies wie-a moja stara jak zwykle zatwardziala katoliczka to tam tm bardziej tzra byl isc)..i wlasnie ja tam zawe ptrzychdozilam spozniona (heh nci nowego)-i tak stalam na dworze ...eee..tj siedzialm na grobach-wiec jak widac tak zlenie bylo ;] ...i wszyscy zawsze tam sie jzu spode lba patrzyli-przecie jak to sie mozna spoznic :lol:
ech..jak sie tam powspomina....zreszta ludize na wsi maja calkiem inne tradycje czasem(szczegolnei starsze polokenie)i tak na serio ciekawa bym byla ich reakcji :D

kto wie moze tam bylby bolkow II :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Nom, ale zeby tam pojechac musialabys miec odpowiednie towarzystwo :D :roll:
No bo jak tak sama pojedziesz :]

Co do wsi i mentalnosci jej mieszkancoiw to jak cos takiego widze to wewnatrz mnie sie gotuje :/
Ostatnio zmieniony ndz 30 maja, 2004 12:06 przez Madtrax, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

pojechac moge i bez towarzystwa-sama zajade :D (alex ciagle przy mnie:]) ..i kto wie moze moj urok i tam by cos zdzialal...heh stary przyjezdza(odwiedza swoje strony czetso) a tam....wioska nabrala troche innego charakteru :d


heh ale ciekawa jestem jak to bedzie za kilka lat..mam nadzieje ze gotyk nigdy nie umrze-heh 30 gothkawlasciwie to czemu nei :D (wiekszy wiek narazie nie biore pod uwagi-to i tak max)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

garnet pisze:pojechac moge i bez towarzystwa-sama zajade :D
Nom, ale pomysl pusty przedzial i polskie pociagi tak cudownie kolysza :D :D :D :lol:
wiekszy wiek narazie nie biore pod uwagi-to i tak max
Eeee tam teraz tak mowisz - poza tym Ty ciagle bedziesz miec 18 lat :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

om, ale pomysl pusty przedzial i polskie pociagi tak cudownie kolysza
nio i?;]
Eeee tam teraz tak mowisz - poza tym Ty ciagle bedziesz miec 18 lat
fakt przecie ja sie nie starzeje :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Ahh dzis mnie naszlo pytanie za sprawa mojego brachola.
Garnet Ty powinnas sie orientowac w temacie. To cale "Nemo" Nightisha - to jest jakis cover czy utwor w calosci skomponowany od nowa? Bracholek cos brzeczy, ze juz to slyszal :]
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

...tak to jest jak sie nei jest w temacie-wszyskto wydaje sie takie samo :] ..utwor nie jest zadnym coverem...
..i na co ten nightwish sie cisnal do tej komerci(ofkoz w finlandii sa popularni)..ale to nei wystarcza..ech skreca mnei jak widze ich teledysk pomiedzy brit,evanscence czy innym (s)hitem...w godiznkach ciekziego grania to ofkoz fajnie..ale tak...
teraz jeszcze leci nowy teleydsk Cure..ale to na szcescie na mtv2..choc raz na vivie plus tez widzialam....
swoja droga..nastepnym singlem nightfisha ma byc 'wish I had an angel' ktory ma tez promowac film 'alone in the dark' ktory wyjdzie jesienia....
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Widzialem na Vivie plus wczoraj ten nowy The Cure - jakos nie za bardzo podszedl :/
Moze jak trafie drugi raz bedzie lepiej :)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

przed chwila tez na vivie lecial....mi zara zpodszedl :] uwielabiam glos roberta...

heh a tak jeszcze do tego nemo dziwnym trafem bardziej spodobala mi sie wersja orkiestrowa utworku...(wlansie na tej vivie lecial cure,pozniej nightwish...a pozniej jakis hh...ech...a zreszta niech robai co chca...nawet niech i w radiu ich graja(nightwisha)..ja tam wole lubic zespoly znane tylko odpowiednim osobom a teraz 'pierwsi lepsi' beda oceniac zespol po jeden piosence...ale po co ja to wszskto psize skoro kasa rzadzi swiatem...zapomnialam dodac ze dobrze ze nie wszysktimi...heh bo do wszystkich nie trafia taka muzyka to nie ma sensu jej promowac....
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Queen sie zbulwersowala :D - spokojnie tak to juz jest i moze jeszcze DOD kiedys pojdzie w te strone co Nightwish :lol: (ok ok nie bij :P )
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

moze jeszcze DOD kiedys pojdzie w te strone co Nightwish
a pamietasz ten wywiad z Adrianem? ostatnia linijke :lol: ...inni ludzie po porstu sie patzra na ciebie i pytaja-co to jest ...i dobrze :]

btw jedna rzecz mnie rozwala wlansie jak na vivie plus leca teleydski ktore ludzie wybieraja pzrez smy i jal eci nightwish,( na ewabezsens tez zauwazylam) to nie wiem czemu niekotrzy pisza 'grusse alle gothic fans' albo 'gothic forever' ..co ma piernik do wiatraka to ja nie wiem :]

..a od czego prawie me serducho nie wyskoczylo to..krece na mtv pl a tam leci jakis hiphopowy teleydsk z ee..wmapirami? ..bo sama nie wiem co to mialo bcy zamierzeniem tworcow...no comments.. <jakby co to ja nie jestem z polski>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Buahahhahahah tez zauwazylem te napisy podczas utoworw Nightwisha i Evanesence :] . Zapomnialem o tym wspomniec :P

Wlasnie ostatnio na Vivie plus leca dwa polskie teledyski. To hip - hop, ale zawsze. Jakies WWO i jeszcze jeden z taka babka, ale to juz nie wiem kto spiewa :/
I wlasnie wtedy pod spodem lecialy jakies niemieckie napisy w ktorych pojawial sie Gdansk itp. :lol:
jurer

Post autor: jurer »

wezcie nawet nic nie mowcie o hip hopie.... fajny teledys ma Exilia fajen sztuczki tam robia :]
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Ok byla mala wpadka, wiec ja naprawiam :]

Wczesniej byl tu post Queen ktory mniej wiecej lecial tak:
Jurer pisze:wezcie nawet nic nie mowcie o hip hopie.... fajny teledys ma Exilia fajen sztuczki tam robia :]
Garnet pisze:Na szczescie jest cos takiego jak pilot w TV :]
No chyba sie udalo 8)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

No chyba sie udalo
nio nie wiem,zdaje sie ze moj psot byl troche dluzszy ;]

a tak z teledykow fajne jest ostatnio lacrimas profundere 'ave end'
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”