Cover

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Cover

Post autor: Go Go Yubari »

Czyli lepsze i gorsze wykonania różnych piosenek. Myślę, że warto dzielić sie takimi.... perełkami lub shitami....

Cover, który powinno się wykasować gdzie się da i zapomnieć... Bezbożnicy, dzieci Rydzyka, ku*** ><'
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Metallica... nie lubię jej :> W sumie jakoś nie tyle nie lobię, co nie mógłbym tego słuchać na co dzień. Ale... w swojej dyskografii mam ich pare coverów, które mi się bardzo podobają:

Disturbed - Fade To Black - genialny kawałek ^^

Limp Bizkit - Sanitarium - mówcie co chcecie, kumplowi, wielkiemu fanowi Mety ten cover się bardzo podobał :> Mi równiez XD

ostatnio jeszcze wpadł mi cover Bullet For My Valentine do tego utworu, ale w sumie nie jest jakiś szczególny... za bardzo przypomina oryginał.

KoRn - One kolejny genialny cover :]


najgorsze covery?

Avril die-already-goddamnit Lavigne - Chop Suey ..... nie, nie dam linka.... the pain T____T
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Jaco pisze:KoRn - One
a już zwłaszcza
Jaco pisze:Limp Bizkit - Sanitarium
AAAAAAAAAAA!!!!!!! HEREZJA! BĘDZIESZ W PIEKLE SIĘ SMAŻYŁ MENDO JEDNA :evil: :evil: :evil:

to są dobre covery:

Metallica - Am I Evil? (Diamond Head)
Metallica - So What (Anti-Nowhere League)
Metallica - Overkill (Motörhead)
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Go Go Yubari pisze:Cover, który powinno się wykasować gdzie się da i zapomnieć... Bezbożnicy, dzieci Rydzyka, ku*** ><'
Nawet chlopaki z RHCP sie z tego nabijali (tylko pytanie: po co dali pozwolenie na taka herezje?). Jak to bylo: "UTB to piosenka o tym, jak czlowiek potrafi sie stoczyc, a zostala zaspiewana przez 5 wymalowanych panienek, ktore najwyrazniej nie wiedza, co spiewaja" _^_ Swieta prawda.
Jaco pisze:Avril die-already-goddamnit Lavigne - Chop Suey ..... nie, nie dam linka.... the pain T____T
Whaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat?! O_O Co, gdzie, kiedy? Nawet nie probuje sobie tego wyobrazic..*zgon*

http://www.youtube.com/watch?v=uuY40HCXpnc - o yeah, gimmie mooore :D

Podpada po cover : http://www.youtube.com/watch?v=Cf2Uw74KTpQ Jak dla mnie to geniusz- zawsze poprawia humor :P
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Go Go Yubari pisze:Cover, który powinno się wykasować gdzie się da i zapomnieć... Bezbożnicy, dzieci Rydzyka, ku*** ><'
przecież ta wersja jest 100 razy lepsza niż oryginał RHCP :lol: dla mnie to nawet jakby to Mandaryna zaśpiewała to i tak byłoby lepsze niż oryginał :>
Ivy pisze:*zgon*
spoczywaj w pokoju wiecznym :>
Jaco pisze: Disturbed - Fade To Black - genialny kawałek ^^
i owszem jest to świetny utworek :]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Oczywiście to kwestia gustu, zacny Gagarinie. I nie zgodzę się tu z Tobą! :<




Mandaryna to dno, a oni w mojej ocenie znajdują się nieco niżej. Powiedzmy, pod powierzchnią cuchnącego mułu :). Jaka szkoda.
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Lacuna Coil - Enjoy The Silence - to się nazywa dobry cover.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

JOHN :Q~~~~~~~~
beznadzieja, jak taki nieumiejący śpiewać typek, może coverować taki utwór? ta piosenka go nieco przerosła :>
Go Go Yubari pisze:zonk >>
to jest lepsze niż oryginał! WOW
Go Go Yubari pisze:Świąteczny cover
o w mordę, to mnie zmiotło, niezłe zwłaszcza niższe partie - ładnie wyrabia, a reszta przeciętna :] i nawet Mariah Carey lepsza niż RHCP :P
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gagarin pisze:beznadzieja, jak taki nieumiejący śpiewać typek
On nie musi umieć śpiewać. Nie rozumiesz? XD On zajebiście gra na gitarze. Śpiewa tragicznie, ale i tak go kocham :Q~~~~~~

Imo najlepsze covery Metallici ever
Awatar użytkownika
Mati-san
Kupo!
Kupo!
Posty: 31
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 18:05
Lokalizacja: Opalenica

Post autor: Mati-san »

Nie wiedziałem, że z tak wspaniałej piosenki, jaką jest Under the Bridge można zrobić taki chłam :lol:

Wracając do tematu głównego.
http://www.youtube.com/watch?v=jS-TmkF_h88 The House of the Rising Sun w wykonaniu Frijid Pink. Najlepsza wersja tej piosenki imo. Niestety nie znalazłem lepszej wersji filmu.

Co do Covera w wykonaniu Johna z RHCP to muszę powiedzieć, że mimo iż jestem wielkim fanem jego talentu, to jednak wolę jednak żeby skupił się wyłącznie na graniu na gitarze. Śpiewanie niech zostawi Anthony'emu.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Go Go Yubari pisze: On nie musi umieć śpiewać. Nie rozumiesz? XD On zajebiście gra na gitarze. Śpiewa tragicznie, ale i tak go kocham :Q~~~~~~
to po co się zabiera za piosenki? jak nie umie śpiewać, to niech zacznie pierdzieć do mikrofonu - efekt będzie ten sam, a czy i tak go będziesz kochać, bo ładnie wygląda, gra w RHCP albo bo stoi koło Antona? kobiety czasami mnie załamują... :> XD
Go Go Yubari pisze:Imo najlepsze covery Metallici ever
ten jest świetny, Apocaliptica tworzy ciekawą muzykę, oni to mogą sobie coverować co chcą, a nie jakieś cieniasy :> :P
Mati-san pisze:http://www.youtube.com/watch?v=jS-TmkF_h88 The House of the Rising Sun w wykonaniu Frijid Pink. Najlepsza wersja tej piosenki imo.
całkiem niezłe, tylko wole oryginał :] ale i tak warto posłuchać tego covera
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gagarin pisze:bo stoi koło Antona?
Z tym do Ivy. To ona ma obsesje Anthony'ego. Mnie interesuje tylko jego głos. Dla mnie liczy się John. Z tego samego powodu, co ilus mężczyzn pociąga Shakira czy inne takie Dodowate XD

cover Mandaryny :D
Hymn USA
pamiętny hymn RP
Dla Sephi
i świąteczna porazka dla Słoneczka
Fuel by Avril specjalnie dla was >:3
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Go Go Yubari pisze:pamiętny hymn RP
ah... moja ulubiona kolęda ^^

wą >.<


a propo Nirvany, to polecam cover Territorial Pissing w wykonaniu Ill Nino -> http://www.youtube.com/watch?v=Ev6tvI83qC4 Mozecie sobie darować oglądanie tego "teledysku"
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Go Go Yubari pisze:pamiętny hymn RP
a ponoć to Japończycy chcieli, żeby Górniak wtedy zaśpiewała - taką tam popularność zdobyła.

co do coverów, wierzcie lub nie ale kiedyś słuchałem HIM i bardzo podobały mi się te piosenki:
HIM - Wicked Game - muszę przyznać, że wciąż mi się trochę podoba.
HIM - Don't Fear the Reaper - to też jest niezłe
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”