Last. fm - grupa Krypta FF :]

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

dark_raven pisze:Tagi, opis, nawet jakiś album ktoś wrzucił jako oni. "Jestem małym pedałem" :grin:
Nie... no to już jest całkowity szczyt wszystkiego XD Komenty rozwalają :D

http://www.last.fm/user/FeLiPe_SC/journal/2008/03/7/667742/ - świetny Journal, lista zespołów grających melodic death metal, stale rozbudowywany.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

I szczelił kawałek numer 50000. Jest nim epicki Blood Tears od Blind Guardian :]

A także zua liczna postów osiągnięta 24.4.2008 :evilbat:

Obrazek



Plus:

http://www.last.fm/group/Gralem+w+Quake+III+Arena+w+szkolnej+pracowni+zaraz+po+spotkaniu+z+prezydentem+swojego+miasta+%3A%29 - headshot XD
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ruszyła nowa wersja Last.fm beta. Looknijcie na maile, może też Wam powysyłali zaproszenia XD W każdym bądź razie wygląda to teraz trochę jak my anime list... ale mamy dostęp do archiwum SB, od samego początku _^_
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Co to za syf z tym nowym Last.fm? :> Pierdzieli się, chodzi za wolno, i nie tłumaczy krzaków na inglisz. A jak chciałem na to nabluzgać w SB Nobuo, to mnie przekierowało do jakiegoś zespołu Shout. :roll:

[ Dodano: Czw 17 Lip, 2008 19:13 ]
O, teraz chciałem napisać coś Szuwarowi, i mnie przeniosło do usera "Shout".
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Cóż, poczekajmy, zacznie znowu chodzić dobrze... Jak zawsze przy takich operacjach coś się kaszani. Mi w ogóle nie chce się dać zalogować -_-"

A najgorsze jest to, że to nowe Last. Fm jest paskudne jak nie wiem co -_-"
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Właśnie, gdzie mój ukochany Red Background? Teraz wszystko na biało jest. :cry:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Miałem Paint It Black ustawione, teraz daje po oczach niemiłosiernie :/

Widzę że napchali miejsca na profil i shout box maksymalnie, upodabniając to wszystko niemal do MySpace :> Overall 50 wygląda koszmarnie, brak cieniowania w layoucie sprawia że wszystko jest jak kartka z kolorowym wydrukiem :> Jedyne co dobre, to to że jak już zacznie scrobbling działać, to tracki będą zaliczane od razu do listy... Ogólnie chyba zapomnieli, że poprzedni lay był naprawdę fajnie wyglądający (lekko futurystyczny feel) i przejrzysty... Teraz spakowanie statystyk do takiej formy a nie innej (i brak tradycyjnego Last Week) sprawia wrażenie jakby sama muzyka stała mniej ważna od pogaduch :/
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Może to kwestia przyzwyczajenia, ale mi się tez to nie podoba... tym bardziej, że stronę uda mi się odpalić raz na kilkanaście prób :/ Także w kwestii funkcjonalności się nie wypowiadam, bo nie mam jak tego sprawdzić :roll:
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Gwier, zapisuj się tu: http://www.last.fm/group/Bring+back+the+old+Last.fm

Chyba jeszcze żadna grupa nie zdobyła 4500 ludzi w dwa dni. Zanim zdążyłem odświeżyć stronę, już się 7 osób dołączyło. Może przebijemy nawet grupę Fuck Bush :D
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Dołączyłam bez wahania. Nie dość, że nowy lay jest nieczytelny, to jeszcze poszczególne elementy zachodzą mi na siebie, tak że już NIC nie widać. Dyszę żądzą mordu.
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

... i znowu zaliczam się do mniejszości. Mi się podoba nowy layout. Tak po prostu. ....no, może poza kredkowym wykończeniem krawędzi czerwonego paska na samej górze ... ale reszta? Wszystko fajnie, ładnie i kolorowo. zupełnie jak moje życie prywatne T_T Najlepiej moim zdaniem wypada "user's Library". Czytejniej niż w poprzedniej wersji jest zakomponowane.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

dark_raven pisze:Gwier, zapisuj się tu: http://www.last.fm/group/...the+old+Last.fm
Już się zapisałem :]

Mam głupie wrażenie, że strona została w taki sposób zmodyfikowana, bo spora część sieciowych analfabetów nie potrafiła sobie poradzić z ilością rzeczy pojawiających się w każdej zakładce... Ot tak, żeby przypominało MySpace i Facebook (czyt. więcej miejsca na profil dla 'tych co chcą wyrazić siebie' i móc pogadać na SB)... Bo biedaków pewno przerażało, że jak klikną na Friends, to od razu wyskoczy im tyle osób, to samo przy Groups. Teraz mamy wszystko bez sensu rozwalone na kilka stron więcej, co przekłada się na wieczne, uciążliwe klikanie żeby dostać się do tego czego się chce plus kolejne czasy ładowań podstron. A ustawienie SB na dole to kretyństwo roku, kiedy do poprzedniego się już przyzwyczaiło to i nie było przy okazji problemu z wiecznym przewijaniem strony, żeby do niego dotrzeć -_-" Plus brak możliwości wyświetlenia go w oddzielnej karcie, co przy pisaniu odpowiedzi na długiego shouta jest już naprawdę wnerwiające. Fajne na pewno jest natychmiastowe scrobblowanie, rekomendacje znacznie lepiej i sensownie są kalkulowane (przy tym szybko, jeżeli słuchamy nowych rzeczy), ale też znowu na tysiącu podstron. Ogólnie ergonomię szlag trafił... A najzabawniejsze IMO jest dopiero po wejściu na stronę zespołu/wykonawcy... Pierwsze miejsce zajęła liczba osób słuchających danego zespołu... w nawiasie dopiero jest liczba ogólna odsłuchań (tak jakby ludziom teraz miało być łatwiej wybrać czego słuchać, bo popularniejsze [złośliwość max on] ). I ten nieszczęsny wygląd, białej, płaskiej (gdzie cieniowanie) kartki z na chybił trafił porysowanymi kreskami i ramkami -_-"

Grr...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Teraz to nawet nie chce mi się tam zaglądać. W ogóle nie wiem co jest gdzie i do czego służy.

Wie ktoś gdzie są powiadomienia o odpowiedziach na forum?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”