Last. fm - grupa Krypta FF :]

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Gveir na last.fm pojawiła się nowa wersja tego programiku do zbierania informacji o tym, co słuchamy... Ściągnij, a być może zadziała z winampem tym razem ;)
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jest - faktycznie zadziałało z nową wersją :D. Dzięki Cierń, bo już ze złości mi na to ochota przeszła i o nowej wersji raczej bym się nie dowiedział. Arigato :D!
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

u mnie też program strzela fochy, to nie odczytuje niektórych mp3, albo ich nie nalicza jak mu się nie podoba :/ ....

...ale to do spamowania nie jest potrzebne :D :p
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Last.fm rządzi :D Można sobie samemu wiadomość wysłać... nie spodziewałem się :D A z jaką niecierpliwością się otwiera :lol: Cóż tam może się znajdować _^_'
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ta, gdyby jeszcze dobrze rozpoznawał albumy, na których znajdują się dane utory, to nie miałbym najmniejszych zastrzeżeń. A to pewnie wina nie do końca dokładnej bazy danych. A i do niektórych opisów utworów można mieć zastrzeżenia. Ach, jak podoba mi się podsumowanie tygodnia - idzie oczy nacieszyć :D.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Księżniczka

Post autor: Księżniczka »

Pozwoliłam sobie przyłączyć się do grupy zaraz po wejściu na forum, nie obrazicie się? :wink:

btw - czy umieszczenie sobie w sygnaturce tracklisty z last.fm jest dozwolone? W regulaminie nic o tym chyba nie ma? :oops:
Catti (=OWA)

Post autor: Catti (=OWA) »

Mówiąc "tracklisty" masz na myśli "obrazy/grafikę" w podpisach to może i by inni umieszczali gdyby admini odblokowali tą opcję.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Księżniczka pisze:nie obrazicie się?
no coś Ty;) ...tym badziej,ze jestes moja Neighbour :lol: ^^

przy okazji,witam na forum:)
Księżniczka pisze:czy umieszczenie sobie w sygnaturce tracklisty z last.fm jest dozwolone? W regulaminie nic o tym chyba nie ma? :oops:
dozwolone moze i jest;) ale nic Ci sie nie wyswietli (tzw PublicAmpy "nie wchodza"),jak i jakiekolwiek obrazki...Krak tak zdecydowal na poczatku..i tak jest do dzisiaj...

zreszta mamy last.fm,wiec zawsze mozna sprawdzic,co ktos akurat słucha:)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Księżniczka

Post autor: Księżniczka »

Och, więc to tak. A tak się przyzwyczaiłam do tej tracklisty w podpisie, no trudno.
Bad admin, bad admin :P

Witam, witam wszystkich :wink:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Ekhm... Garnek, jakby nie było sama jesteś adminem - nie odcinaj się teraz od własnych grzechów lolq ;] (co to za izolowanie się XD?)
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ehmmm..tylko,jak to nowe forum bylo zakładane to adminem nie bylam i o niczym tutaj nie decydowalam;)
sama dobrze pamietam,bylam za sigami w formie obrazkow,Krak byl na nie (jako,iz mialyby zasmiecac forum..w sumie to prawdaXD)..wiec nie bylo nic do dysusji;]]
..a teraz to watpie czy tez bylbay przewaga glosow na tak;P


zreszta nie o tym mialam...
wie ktos moze,jak zrobic,aby tytuly w winampie pokazywaly sie w japonskich/chinskich 'krzaczkach' ;) <tak to pokazuja sie takie kwadraty> .sciagam rozne pluginy..i byle inne...i dalej nic... -_-

<mam juz dosc szukania, zromianizowanych tytulow Nicholasa Tse ^^" ...szczegolnie zaopaatrujac sie w muzyke z chinskiej stronki^^">

bede bardzo wdzieczna za pomoc ^_______________^

[ Dodano: Pią 01 Wrz, 2006 18:39 ]
..ech..poszukalam jeszcze troche na necie i wyglada na to,ze jestem skazana na 'kwadracki' -_-

..no nic...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

hmm ... moze ta strona coś Ci podpowie Garnek :) nie wiem, co tam jest napisane, bo jest po japońsku, ale ma skriny z łinampa z krzaczkami i w ogóle :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nie denerwuj mnie bardziej :]]]]]

tak..z tej strony wszystkiego sie dowiedzialam^^" ..tzn.jutro sprobuje sie foobarem pobawic :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

witam po wakacjach!

kurka, przesiadłem się na swojego kompa i okazuje się, że mi scrobblować z Winampa nie chce (mam wszystko stagowane, itp) a z windows media player scrobbluje. help!

a, i jeszcze mógłby mi ktoś powiedzieć jak zmusić windowsa 98 do wyświetlania japońskich znaków (trochę dezorientujące te znaki zapytania)?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

A której wersji Winampa i LastFM używasz? Zauważyłem, że niktóre się nie lubią.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”