Dobry klip

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Najobrzydliwszy klip z przedstawionych

KoRn - Right Now
5
15%
Slipknot - Wait & Bleed
7
21%
KoRn - Hear to stay
1
3%
Tool (Ogółem wszystkie!!! =P)
6
18%
Marilyn Manason - Dope Hat
6
18%
The Prodigy - Smack my bich up
8
24%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
Mati-san
Kupo!
Kupo!
Posty: 31
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 18:05
Lokalizacja: Opalenica

Post autor: Mati-san »

Kilka klipów Nirvany (nie widziałem, żeby się pojawiły). Może klipy nie są jakieś mega wypaśne, ale mi się podobają. Tak sobie wczoraj oglądałem VH1 i właśnie leciało In Bloom - jedna z moich ulubionych piosenek Nirvany.

http://youtube.com/watch?v=wY3oEvaq71A&feature=related In bloom
http://youtube.com/watch?v=dXO3OMGKPpw Smell like teen like sprit
http://youtube.com/watch?v=sUUHNf0S5cA&feature=related Lithium
http://youtube.com/watch?v=bOL5cpwTkes&feature=related Come as you are
http://youtube.com/watch?v=SK7Ai9dWrRQ Heart shaped box

Jeszcze jeden fajny teledysk widziałem wczoraj:
Kazik - cztery pokoje http://youtube.com/watch?v=Svs4gyP-fwI
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Вольная Стая - Дай мне огня

Gdybym umiał ustawić takie rosyjskie krzaczki w winampie, to bym troszkę poscroblował ten zespół ^^ Panienki dają radę :D
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Cierń... to jest zacne nawet :>

Nareszcie! Zrobili w końcu klip do IMO najlepszej piosenki z nowego albumu! ^^ Chociaż sam klip średni, ale się liczy ;]

Paradise Lost - Praise Lamented Shade

Dimmu Borgir - The Sacrilegious Scorn - najnowszy klip Dimmu Borgir... Z jajem i zadęciem. Proponuję zwłaszcza przyjrzeć się minom jakie chłopaki robią (Vortex rządzi :lol: ) i samemu konceptowi (odwrócenie scen i sztuki chrześcijańskiej) jak i samemu konceptowi graficznemu. I co najważniejsze - zaiste zabójczy kawałek sam w sobie :evilbat:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Outer - L.A.M. laze and meditation - właśnie coś takiego fajnego odkryłem.
Awatar użytkownika
Oshin
Kupo!
Kupo!
Posty: 41
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 16:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Oshin »

Podam swoje typy:
nine inch nails---> perfect drug
pearl jam-----> do the evolution
orbital----> the box


GGY: ARGUMENTY gdzie? >>
Ostatnio zmieniony śr 30 sty, 2008 10:20 przez Oshin, łącznie zmieniany 1 raz.
młody i silny psychopata bez godła i sztandaru w którego głowie tańczy szaman a w sercu pali czarny palacz......
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Jelonek - BaRock - świetny utwór, mocarny klip XD Mimika twarzy Jelonka mnie doprowadza do łez, za każdym razem kiedy to oglądam XD

Symphony X - amerykański zespół power metalowy, czerpiący inspirację z mitów starożytnych. Gveirowi się chyba spodoba :>

Symphony X - Set The World On Fire
Symphony X - Serpent's Kiss
Cierń pisze:Вольная Стая - Дай мне огня

Gdybym umiał ustawić takie rosyjskie krzaczki w winampie, to bym troszkę poscroblował ten zespół ^^ Panienki dają radę :D
Ostatnio odkryłem, że nowa wersja programiku last.fm scrobluje mi japońskie krzaczki nawet jak winamp wyświetla jako "????". Z rosyjskimi pewnie będzie tak samo ;)

In Flames - The Mirror's Truth - NOWY KLIP IN FLAMES! Co do niego to jakoś średnio mi się podoba, za to utwór całkiem fajny. Nie jest to jednak, to co oczekiwałem od In Flames...
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

KAIN pisze:Jelonek - BaRock - świetny utwór, mocarny klip XD Mimika twarzy Jelonka mnie doprowadza do łez, za każdym razem kiedy to oglądam XD
Utwór super, a szneki Jelonka rozbrajające XD
KAIN pisze:Symphony X - amerykański zespół power metalowy, czerpiący inspirację z mitów starożytnych. Gveirowi się chyba spodoba :>
Nie jest zły... ale jak na obrazy dołączone do muzyki, to mógłby być znacznie bardziej epicki...
KAIN pisze:In Flames - The Mirror's Truth - NOWY KLIP IN FLAMES! Co do niego to jakoś średnio mi się podoba, za to utwór całkiem fajny. Nie jest to jednak, to co oczekiwałem od In Flames...
A ja nie narzekam - klip zabawny i z konceptem, a kawałek chociaż nie genialny trzyma poziom, wszystko co w In Flames dobre w nim jest (oprócz czystego śpiewu i morderczego refrenu), więc marudzić nie ma co :P

Ciąg dalszy power'u prosto z Szwecji - klasyczny heavy i power metal w jednym, z bardzo epickim feel'em :]

HammerFall - Always Will Be
HammerFall - Blood Bound
HammerFall - Hearts On Fire
HammerFall - Last Man Standing
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Volbeat - Radio Girl

Moje ostatnie "odkrycie" :D Bezbłędny mariaż rock & rolla z metalem. Wokal w stylu Elvisa Presleya rządzi, gdy zaprawiony jest mocnym gitarowym uderzeniem (o perkusyjnym i basowym kopie nie wspominając :D)

W klipie natomiast podoba mi się cała ta komiksowa otoczka. Fajny mix ruchomego zespołu wpasowanego w statyczne komiksowe strony, które to ilustrują liryki :)
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Popiół - 3:05 - tak se ostatnio kładąc płytki zapuściłem Vivę na kinie domowym klienta (a co! :lol: ) i to usłyszałem. Całkiem niezłe, nawet się jakoś postarali...

Children Of Bodom - Blooddrunk - już teledysk do kawałka z nowej płyty. Zacny ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Asesino - Regresando Odio

Kain :D Coś dla Ciebie XD Moje ostatnie odkrycie w szeregach death/grind metalu. Asesino, w którym gra na gitarze (i pisze muzykę) Dino Cezares założyciel Fear Factory XD No i oczywiście liryki są po hiszpańsku ;)
"We carry death out of the village!"
Asertis

Post autor: Asertis »

Children of Bodom - Sixpounder

Dobrze oddaje klimat utworu, jest szybki, mocny i ma w sobie odrobinę obrzydliwości. Motyw porwania typowej nastolatki, która już na początku teledysku jest wyciągana z bagażnika, ubrana w zakrwawioną koszulkę, chwyta za serce. :wink:

Dope Stars Inc - I'm Overdriven

Victor Love i strzykawki robią swoje. xD

Vanilla Sky - Umbrella

Komentarz zbędny. xP Dla fanów Ruhanny: http://pl.youtube.com/watch?v=TvC6VS4Np4U&eurl

Apocalyptica - Repressed

Matt jako mumia? ;>Why not...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Fiński doom/melodic death. Wielce głęboki głos wokalisty, plus melodyjne, posępne rypanie zespołu :]

Swallow The Sun - Don't Fall Asleep
Swallow The Sun - Descending Winters

Kain, opierdzielasz się, więc przejmę to w swe łapska :>

Pain - Shut Your Mouth
Pain - Same Old Song
Pain - Just Hate Me

Dwa nowe kawałki powerowców z USA, szkoda tylko, że graficznie ani muzycznie nie tak zacne jak March Of Mephisto...

Kamelot - Ghost Opera
Kamelot - The Human Stain

Nowe Within Temptation, rozpędzili się z ilością klipów do nowej płyty.

Within Temptation - All I Need
Within Temptation - What Have You Done (feat. Keith Caputo)
Within Temptation - Memories

I coś co jak widać Cierń zapomniał zapodać :>

Arch Enemy - Revolution Begins
Arch Enemy - I Will Live Again

I pora na klasykę absolutną.

At The Gates - Blinded By Fear

Tytani germańskiego thrashu:

Kreator - Impossible Brutality
Kreator - Violent Revolution
Kreator - Endorama
Kreator - Chosen Few

I trochę losowości z nie pokazanych tu zacności:

Cradle Of Filth - The Foetus Of New Day Kicking
Moonspell - Scorpion Flower
Nightwish - The Islander
Opeth - Porcelain Heart
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Metallica - All Nightmare Long

Najlepszy kawałek z nowej płyty zasłużył na dobry teledysk. Spodziewałem się czegoś a'la Enter Sandman, a tymczasem mamy... coś dziwnego. Kosmici, zombie i szaleni ruscy naukowcy. Świetne. Scena z budowaniem nowego świata przez Sowietski Sojuz na gruzach imperialistycznych USA spodoba się szczególnie Kilowi.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Kilka nowości:

Suidakra - Shattering Swords - świetny utwór i klip, chłopaki mimo, że bez blondasa grają dalej epicko i melodyjnie jak trza ^^

Soilwork - 20 More Miles - utwór świetny, klip dobry, ale zdarzały się lepsze od nich.

Sabaton - 40:1 - teledysk jak i sam utwór świetny, przyjemnie się patrzy na te wszystkie flagi ^^ Za to tłumaczenie ssie _^_

Dwa zespoły na których punkcie w ubiegłym roku oszalałem - Eluveitie i Galneryus :D

Eluveitie - szwajcarski zespół grający folk metal z wpływami melodic death metalu, zespół który całkowicie odmienił moje pojęcie folk metalu. Obok typowo metalowych instrumentów można usłyszeć u nich takie instrumenty jak: lira korbowa, ogromne dudy, flety czy skrzypce. Teksty śpiewane często w wymarłym języku galijskim, co dodaje im oryginalności wśród folkowych zespołów.

Eluveitie - Of Fire, Wind & Wisdom
Eluveitie - Inis Mona

Galneryus - japoński zespół power metalowy i jeden z czołówki moich ulubionych zespołów metalowych. Maestria instrumentów, wokal, który ludzie lubią lub nie znoszą i występy na żywo lepsze od utworów studyjnych - tak w skrócie można opisać ten zespół ^^

Galneryus - Struggle For The Freedom Flag
Galneryus - Silent Revelation
Galneryus - My Last Farewell
Galneryus - New Legend
Welcome to these crazy times.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”