Dobry klip

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Najobrzydliwszy klip z przedstawionych

KoRn - Right Now
5
15%
Slipknot - Wait & Bleed
7
21%
KoRn - Hear to stay
1
3%
Tool (Ogółem wszystkie!!! =P)
6
18%
Marilyn Manason - Dope Hat
6
18%
The Prodigy - Smack my bich up
8
24%
 
Liczba głosów: 33

Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Jest sporo klipów co mi się podobało ale tak na teraz to:

Evanscence "My Immortal" - klimat
Witchin Temptation "Memories" - po prostu
Wu Tang Clan "M.E.T.H.O.D." - stare dobre niekomercyje amerykańskie "gówno" (Check this shit, nigga) prosto z ulicy
N.W.A. "Straight outta Compton" - klimat getta Los Angeles
Ice Cube "Put your ass into it" - dobry czarny klip z mocą
W Witrynach Odbicia "Damy radę" - przekaz i masa "ziomków"
Ostatnio zmieniony czw 27 paź, 2005 19:18 przez Krzysiek2099, łącznie zmieniany 1 raz.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Garnet pisze:mialam kiedys avek z reka przecinana strunami...mozzna obejrzec,mnie to nie zachwyca taka 'dziecinada' < no offence>
No dziecinada to to jest :D Sama pomysłowość klipu jest dobra, a wykonanie już trochę śmieszne. Bo jak pierwszy raz ten klip oglądałem, to wydał mi się bardzo śmieszny w swej "mroczności" :lol:
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Cierń pisze:Czy widział ktoś kiedyś klipy Aphex Twin?? Pewnie nie :P
Oj, chyba tak;)
Come to daddy, to jeden z niewielu teledyskow ktore mam na dysku.. hmhm pustka w glowie, nie pamietam tytulu tego teledysku z limuzyna i parasolkami..
Dla kobiet, najbardziej niesmaczaca jest w nim ilosc celulitu u tych "kobiet" ;)
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Zeratul
Kupo!
Kupo!
Posty: 157
Rejestracja: śr 07 wrz, 2005 20:05
Lokalizacja: Autonomia

Post autor: Zeratul »

Mnie tam rozwalają teledyski Rammsteina. Takie jak "Keine Lust", "Amerika", "Benzin" albo "Mein Teil".
Am Ende bleib ich doch alleine
Die Zeit steht still und mir ist kalt!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

polecam wczesneijsza tworoczosc-o wiele ciekawsza

Cierń pisze:Bo jak pierwszy raz ten klip oglądałem, to wydał mi się bardzo śmieszny w swej "mroczności" Laughing
ten klip mial chyba wlasnie ..smieszyc :]

ja juz jesli mam wybierac z cof to her ghost in the fog...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

najlepszy teledysk jest do Roweru janerki :D
EDIT
dlaczego? bo tak. za tan rozowy rower,wielblada i pranie :D
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

"Bo tak" prosta, wymijająca i nic nie znacząca odpowiedź.

Ostatni klip jaki mi się spodobał do "Precious" Depeszów. Mam dwie wersje :P
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
targaroth

Post autor: targaroth »

jeśli mowa o klipach- najlepsze najgenialniejsze najbardziej pomyslowe i nie do rozgryzienia to klipy TOOL'a. To jest wprost genialny zespół i ma najlepsze teledyski. Zdjecia poklatkowe z różnymi małymi i dużymi ciekawymi ludkami... moge je ogladac w kółko.


polecam jeszcze klip Pearl Jam'u pt.:"Do the evolution". Animowany ale świetny. napisałem tak jak by sie to na wzajem wykluczało..:P Teledys bardzo pomyslowy i inteligentny. Polecam także inne teledyski Pearl Jam'u (jest ich niewiele). Jeremy nastepna superpozycja..

[ Dodano: Sro 11 Sty, 2006 ]
Sephiria pisze:
Jaco pisze:Daft Punk (chociaż dużo lepszy ma X Japan n nie pamiętam niestety tytułu....)
Zapewne chodzi o te cztery z tą anime o niebieskich kosmitach. "Celebrate", "Air coś tam", "Something about us" i... tytułu tego trzeciewgo (w kolejności ukazywania się na TV) nie pamietam.

Generalnie Daft Punka nie słucham, ale jak leciały te teledyski to codziennie czatowałam na nie na Vivie i MTV. Anime bardzo mi sie podobało (a przynajmniej te kwałki w klipie XD).

zapomniałem o Daft Punk.. "Aerodynamic" Sephiria.. i nie Celebrate tylko "One More Time" :) takie male sprostowanie...:) teledyski swietne i "around the world". Ale "around" jest starszy bo z 1997 a "aerodynamic" i reszta to chyba coś okolo 2001.. nie pamietam dokladnie

Cierń pisze:Czy widział ktoś kiedyś klipy Aphex Twin?? Pewnie nie :P Są one baaaardzo "poryte"; szczególnie ten do kawałka "Come to Daddy".
jesli chodzi o klip to nie widziałem ale muzyka super nieprawdaż??
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

mialam dzisiaj przyjemosc doswiadczyc nowego klipu R+ "Mann gegen Mann" :shock: ...oww...no nie powiem ,ze klip zaskakuje^^"
ale to nie jest to co dawne R+ (a moze to ja sie juz starzeje...i jakosc juz nie czuje powiewu świezosci jak dawniej sluchajac ich muzyki..nie mowiac o teledyskach,ktore imho nie dorwnuja tym dawniejszym...)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
targaroth

Post autor: targaroth »

niedawno widziałem teledysk Korna tylko tytułu nie pamiętam.. Rzecz polegała na tym że przez cały czas widać było pędzący pocisk i szkody jakie po sobie zostawia.. Spodobało mi się.. Fajny pomysl i ciekawe. BTW muzyka Korn'a bardzo mi się podoba ale to tylko tak na marginesie
kornikos4

Post autor: kornikos4 »

targaroth pisze:niedawno widziałem teledysk Korna tylko tytułu nie pamiętam.. Rzecz polegała na tym że przez cały czas widać było pędzący pocisk i szkody jakie po sobie zostawia.. Spodobało mi się.. Fajny pomysl i ciekawe. BTW muzyka Korn'a bardzo mi się podoba ale to tylko tak na marginesie
W/w kawałek to Freak on a leash. Ogólnie teledyski Korna bardzo mi się podobają, np. A.D.I.D.A.S, Right now, czy też Everything i've known.
Awatar użytkownika
Maju
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pt 06 maja, 2005 18:18
Lokalizacja:

Post autor: Maju »

Do ankiety dołożyłbym jeszcze teledysk Aphex Twin - Come to Daddy, ale wg mnie najbardziej obrzydliwy jest Tool - Parabola. Jak ten teledysk jeszcze kilka lat temu w tv był to po prostu musiałem przełączyć bo był strasznie shizowy :p . No ale wtedy jeszcze młody byłem i niedojrzały a teraz bym sobie z chęcią obejrzał :) .
Ogólnie to lubię teledyski System of a Down, Red Hotów, Gorillaz, Bloodhound Gang. Niezły był też teledysk Timo Mass - First Day, Hubastank - The Reason. Bardzo fajne wideoklipy mają również Beastie Boys - np. Intergalactic.
"...And if you look at your reflection,
Is it all you want it to be?
What if you could look right through the cracks,
Would you find yourself... find yourself afraid to see?"
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Jaco pisze:The Offspring - Take That
a nie hit that? ;)
Jaco pisze:Linkin Park - Breaking The Habit
ten byl fajny,ale obejrzalam go tyle razy,ze mam dosyc -_-"
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Coco pisze:Jaco napisał/a:
The Offspring - Take That

a nie hit that?
lol.... ja tak napisałem :lol:

Ostatnio widziałem teledysk KoRna - Twisted Transistor...... Świetny :D Nyggasy (dokładnie ich nie kojarze, ale chyba jest tam m.in. Snoop Dog... a przynajmniej podobny ;] ) wcielaja się w członków z grupki KoRn. Ogólnie polew ;)

Aha... dzisiaj widziałem nowy teledysk (sic!) Tokio Daunów :] Ziom - baba (ich wokalista) zmienił fryza :D Naprawdę polecam wszystkim!!! (i od dzisiaj znowu muszę omijać stację muzyczne przez jakieś 3 tygodnie, żeby przypadkiem znowu na to nie trafić.... inna sprawa, że nie przełączyłem, tylko oglądnąłem sobie do końca :roll: :P )
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jaco-najpierw podświadoma fascynacja zespołem Take That, teraz jeszcze przyznajesz, że wytrzymałeś widok Tokio Hotel przez CAŁY teledysk. Może Ty tego nei zauważasz, więc Cię ostrzegę- Jaco, zmieniasz się i nie jestem pewna, czy na dobre :evilbat: :lol:

Cóż, sama miałam okazję widzieć TH i trzeba przyznać, że mają do bólu tendencyjne klipy, rockowa stylizacja jedzie plastikiem i różowymi misiaczkami :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”