Dobry klip

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Najobrzydliwszy klip z przedstawionych

KoRn - Right Now
5
15%
Slipknot - Wait & Bleed
7
21%
KoRn - Hear to stay
1
3%
Tool (Ogółem wszystkie!!! =P)
6
18%
Marilyn Manason - Dope Hat
6
18%
The Prodigy - Smack my bich up
8
24%
 
Liczba głosów: 33

Mateusz

Post autor: Mateusz »

To ja może tak dla zmiany klimatu zapodam klip mojego ulubionego girlbandu popowo-rockowego prosto z Kraju Kwitnącej Wiśni czyli ZONE (nie kojarzyć z O-ZONE^^)
ZONE - Akashi
http://www.youtube.com/watch?v=V0RGvY_q1W4
ZONE - Shiroi Hana
http://www.youtube.com/watch?v=eYzBL6OO_wo
I na koniec balladka: ZONE - Hitoshizuku
http://www.youtube.com/watch?v=jRPldX2nh6M

Miłego oglądania, mam nadzieje, że sie komuś spodoba^^
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

A spodobały się - kawaii ^^

Paradise Lost - The Enemy - singiel z nowej płyty Requiem. Hmm... w sumie, to i piosenka i klip średnio reprezentatywne, na tej płycie jest kilka nieporównywalnie lepszych kawałków, nie wiem czemu to trafiło na teledysk :roll:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Gveir pisze:Dark Tranquillity - Terminus (Where Death Is Most Alive) - CIEEEEERŃ! Nie uwierzysz jak to zobaczysz - i to jest autentycznie, oficjalny teledysk XD Na Odyna, pocisk roku XD
o buahahahahaha XD Genialne! Ale skąd ta myśl, że to oficjalny klip? :P
Gveir pisze:Paradise Lost - The Enemy - singiel z nowej płyty Requiem. Hmm... w sumie, to i piosenka i klip średnio reprezentatywne, na tej płycie jest kilka nieporównywalnie lepszych kawałków, nie wiem czemu to trafiło na teledysk
yup... kawałek w sumie mi sie podoba, ale klip... jakiś taki... nijaki. Nie popisali się :P
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jaco pisze:o buahahahahaha XD Genialne! Ale skąd ta myśl, że to oficjalny klip? :P
A zajrzałeś na ich stronę? Pisze, że to promo video - czyli oficjalny teledysk :lol: Z resztą na YouTube w opisie pisze to samo - czyli chłopaki dali czadu na całego XD
Jaco pisze:yup... kawałek w sumie mi sie podoba, ale klip... jakiś taki... nijaki. Nie popisali się :P
Kawałek jeszcze ujdzie, ale teledysk bez pomysłu, przecież mieli tyle świetnych klipów :/ A z resztą - czemu to nie jest Praise Lamented Shade, Unreachable czy Fallen Children? -_-"
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Gveir pisze:A zajrzałeś na ich stronę? Pisze, że to promo video - czyli oficjalny teledysk Z resztą na YouTube w opisie pisze to samo - czyli chłopaki dali czadu na całego XD
Zajrzałem tylko na profil tego gościa, co udostępnł/zrobił ten teledysk i zauwazyłem, że ma też 2 inne zrobione w ten sposób, od innych kapel :P Nie wiem, co tam DT na to, ale raczej nie będą puszczali tego teledysku w TV XD

co by off topa nie robić 2 teledyski (od 30 Seconds To Mars.... dość popularnej kapeli ostatnio, jak zauwazyłem :P ):

30STM - From Yesterday

30STM - The Kill

ogólnie ciekawy sposób na robienie teledysków... warto zobaczyć ;) (aha, ten pierwszy z powodu 1 momentu polecam tylko starszym ;P - co by nie było... ostatnio jakaś moda na banowanie się zrobiła :> )
Gveir pisze:A z resztą - czemu to nie jest Praise Lamented Shade, Unreachable czy Fallen Children? -_-"
Noooo~ szkoda :]
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

na GameFAQs zrobili J-Pop Message Board i patrzcie co tam znalazłem, J-Pop z lat 80!

Minako Honda - One Way Generation - świetne! (1987)
Minako Honda - Temptation - tutaj słychać typowy dla tamtego okresu "plastik" w muzyce. (1985)
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Trochę Pneumy:
Pneuma - Dom - świetny utwór i ładny teledysk :)
Pneuma - Livin' On A Prayer - ciekawa interpretacja utworu Bon Jovi, teledysk wymiata :D
Pneuma - Bez Ciebie - fajna ballada, taki odpoczynek po pracy :]
Btw. Pneuma rox :D

Trochę Borknagar:
Borknagar - Colossus - niesamowicie epicka pieśń *_____*
Borknagar - Inherit The Earth - piękne i epickie

Te kapele (jak i wiele innych) pokazują, że za niedużą ilość pieniędzy, można zrobić udane klipy :]
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

KAIN pisze:Borknagar - Colossus - niesamowicie epicka pieśń *_____*
Dooobre (pomijając słabą jakość zarówno dźwięku jak i obrazu ;) )

A teraz pora na potężne hymny Kreatora :D

Kreator - People of The Lie

Kreator - Violent Revolution

Ta piosenka zmiata mnie zawsze jak jej słucham *_____* Szczególnie jak doda się do niej intro "The Patriarch"

Kreator - Impossible Brutality

Z ich najnowszej jak do tej pory płyty Enemy of God :D Produkcja zabija... szczególnie sposób wyeksponowania perskusji (ta podwójna stopa :D)

Jeszcze jest klip do tytułowej Enemy of God, ale strasznie słabej jakości na Youtube... :/
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

KAIN pisze:Borknagar - Colossus - niesamowicie epicka pieśń *_____*
Borknagar - Inherit The Earth - piękne i epickie
Przewspaniałe *___*

A teraz nieco Android Lust. Sprawdziłem co to po zobaczeniu reklamy na Last.Fm i okazało się, że to cholernie dobra, melancholijna elektronika ze wspaniałym kobiecym wokalem i niesamowitymi teledyskami (gdzieś pisało że to EBM, ale ja się na tym nie znam :P )

Android Lust - Stained
Android Lust - Dragonfly
Android Lust - Refuse (ta piosenka mnie zniszczyła na amen *__* )

I fajny kawałek francuskiego zespołu power metalowego Heavenly.

Heavenly - Spill Blood On Fire
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

KoRn - Evolution z ich najnowszej płytki. Teledysk dobry XD

Evans Blue - The Pursuit i ich nowy teledysk.
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Oglądając teledyski 30 seconds to mars mam wrazenie, że chłopaki sie troche rozmineli z powołaniem, bo powinni byli trafic na plan filmowy _^_ ...The Kill jeszcze ujdzie, ale From yesterday to dłuzyzna straszna, nie wiem jak Wy, ale widząc ten klip na jakimkolwiek kanale ( yay, Irka ma czas ogladac telewizję XD) to mimo, ze lubię ta piosenke to przełaczam _^_ ..za dłuuuuugieeee :/
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ireth pisze:The Kill jeszcze ujdzie, ale From yesterday to dłuzyzna straszna, nie wiem jak Wy, ale widząc ten klip na jakimkolwiek kanale ( yay, Irka ma czas ogladac telewizję XD) to mimo, ze lubię ta piosenke to przełaczam _^_ ..za dłuuuuugieeee :/
To ich puszczają w naszej TV? _^_ Bo jeśli tak, to bym się nie zdziwił, gdyby to były skrócone wersje tych teledysków, bez tych wszystkich dodatkowych scen.
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

yhym, na 4fun w ramówce rockowej lecieli, i to niestety pełne wersje X___X ....ok, za pierwszym razem jak sie to oglada to fajnie, ale potem to juz masakra XD

EDIT - OŻ XD teraz patrze, ze te podane przez Ciebie sa jeszcze dłuzsze ( dodatkowe dwie minuty przy "From yesterday" )_^_ nieeeeeeeeeeee XD
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jaco, Cierń, Kain - posłuchajta tego ^^

Włoski melodeath, gdzie śpiewa Bjorn z Soilwork ^^ Aż trzech wokalistów - Bjorn krzyczy i śpiewa, jeden growl'uje, jeden skrzeczy black'owo, ładne melodie, bywa mocno intensywnie. Wielce zacne ^^

Disarmonia Mundi - Celestial Furnace
Disarmonia Mundi - Red Clouds
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Gveir pisze:Disarmonia Mundi - Celestial Furnace
To jest genialne :!: "Speed" dresiarz wymiata :lol: Można sobie posłuchać, dopóki Soilwork nie wydadzą nowej płytki ^^
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”