Dobry klip

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Najobrzydliwszy klip z przedstawionych

KoRn - Right Now
5
15%
Slipknot - Wait & Bleed
7
21%
KoRn - Hear to stay
1
3%
Tool (Ogółem wszystkie!!! =P)
6
18%
Marilyn Manason - Dope Hat
6
18%
The Prodigy - Smack my bich up
8
24%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Jaco pisze:Daft Punk (chociaż dużo lepszy ma X Japan n nie pamiętam niestety tytułu....)
Zapewne chodzi o te cztery z tą anime o niebieskich kosmitach. "Celebrate", "Air coś tam", "Something about us" i... tytułu tego trzeciewgo (w kolejności ukazywania się na TV) nie pamietam.

Generalnie Daft Punka nie słucham, ale jak leciały te teledyski to codziennie czatowałam na nie na Vivie i MTV. Anime bardzo mi sie podobało (a przynajmniej te kwałki w klipie XD).
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

"Aerodynamics" i "Around the world" zdaje się.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Sephiria pisze:Zapewne chodzi o te cztery z tą anime o niebieskich kosmitach.
A tak, tak.... bo teraz mają nowy teledysk - biedniutki bardzo "Robot Rock".

Sephiria pisze:Generalnie Daft Punka nie słucham, ale jak leciały te teledyski to codziennie czatowałam na nie na Vivie i MTV.

No właśnie - u mnie to samo.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

No to powiedzmy, że Around the World to było. Mam miłe wspomnienia związane z tą solówką na gitarze w momencie, jak jego (bohatera) okręt przechodził przez tunel podpzrestrzenny i coś tam mu walnęło w kadług, przez co biedak wpadł w korkociąg.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Nie pamietam klipów, ale kawałki oba to chyba jedyne porządne nagrania Daft Punk - reszta to taka szmira, że brak słów.

Wracając do tematu - Papa Roach fajnego klipa zrobili do "She loves me not". Jeden świetny moment był w momencie w którym gitarzysta solo gra. Pamiętam że po obejrzeniu tego sprzetu zamarzyłem na gitarce nauczyć się grać. Szkoda że na marzeniach się skończyło.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
356Warlock

Post autor: 356Warlock »

Przypomniał mi się kolejny dobry klip - który jest Polskiej kapeli - mainowicie Sweet Noise - Dzisiaj mnie kochasz jutro nie nawidzisz - dla mnie jest to klip genialny ... powiedzmy ukazuje dokładnie treść tekstu.Oprócz tego klip utrzymany jest w mroku, świecie undergroundu... Wiem jedno - takie koncety jak przedstawiony na klipie SW faktycznie miały miejsce(moze nie SW je organizował) gdzie przychodzili fani ostrego grania - mocno wystrojeni w łańcuchy i inne metalowe stroje :P ...Ogółem Sweet Noise jest to jedna z lepszych Polskich kapel jak dla mnie - dobre teksty(naprawde przemyślane) w wogóle muzyka stoji na bardzo wyskoim poziomie(płyty Getto,Koniec świata,Czas ludzi cienia)...
Dante pisze:Wracając do tematu - Papa Roach fajnego klipa zrobili do "She loves me not". Jeden świetny moment był w momencie w którym gitarzysta solo gra. Pamiętam że po obejrzeniu tego sprzetu zamarzyłem na gitarce nauczyć się grać. Szkoda że na marzeniach się skończyło.
Faktycznie ciekawie to wymieślił Coby i spółka - motyw z taką karuzelą nieco mnie przeraża ... Ale generlanie to całkiem niezły klip ... P.S. Faktycznie szkoda Dante - gitara to najlepszy instrument na świecie :wink: i warto się w niej zakochać :P ...
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Szkoda że ta miłość tyle kosztuje jeszcze + trzeba mieć warunki do tego żeby sobie pogrywać. Jak mieszkałem w domku chęci się nasiliły ale zanim udało mi się odłożyć na jakiś podstawowy sprzęt już zdążyłem sie wyprowadzić. Generalnie jednak wolałem nauczyć się grać na perkusji, ale tu już koszta są dużo wyższe i replay jeśli chodzi o przestrzeń.

Fajny klip, ale mnie bardziej podobał się kawałek nagrany z Peją - coś zupełnie nowego, połączenie różnych kultur i wyszło naprawdę świetnie. Klip też wporządku :)

Heh jeśli mowa o roach'ach - karuzela to nie jedyny rekwizyt w tym klipie który uznać można za "przerażający" - cała idea tego "wesołego" miasteczka była wprost genialna.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
356Warlock

Post autor: 356Warlock »

Dante pisze:Szkoda że ta miłość tyle kosztuje jeszcze + trzeba mieć warunki do tego żeby sobie pogrywać. Jak mieszkałem w domku chęci się nasiliły ale zanim udało mi się odłożyć na jakiś podstawowy sprzęt już zdążyłem sie wyprowadzić. Generalnie jednak wolałem nauczyć się grać na perkusji, ale tu już koszta są dużo wyższe i replay jeśli chodzi o przestrzeń.
- czy ja wiem - perkusja czasem może byc tańsza niz nowa gitara słabej klasy.(widziałem kiedyś na giełdzie zestaw perkusyjny za 400zł - na początek kazdemu by wystarczył - dwa bębny,dwa tależe i oczywiście rurki ,podstawki i takie inne :wink: )A fakt faktem - nie każdy sąsiad(szczególe jak ktos mieszka w bloku) musi lubieć perkusje - a niezbyt ciekawym wystrojeniem pokoju są opakowania po jajkach :D
Dante pisze: Fajny klip, ale mnie bardziej podobał się kawałek nagrany z Peją - coś zupełnie nowego, połączenie różnych kultur i wyszło naprawdę świetnie. Klip też wporządku n
Fakt - myslałem że nieco gorzej wyjdzie im "jeden taki dzień" - ale mimo wszystko obydwie grupy udowodniły że można stworzyć wspólnie jeden kawałek bezwzględu na grany przez siebie rodzaj muzyki.
Apropos widział ktoś kiedyś któryś z tych klipów??? -
Sum41 - Hell Song
Sum41 - Still Waitnig
Obydwa są mocne :wink: (w drugim najlepszy jest początek - jak zespół sum rozmawia ze swojim nowym menagerem :wink: )
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Widziałem ostatnio jeden z tych teledysków "których już nie ma". Znowu Bon Jovi, tym razem "have a nice day"

Zespół rusza na koncert, przed wejsciem stoi trochę fanów i wokalista podpisuje się jednemu typowi na płycie. Stawia mu taką śmiechową sygnaturę śmiejącego się kolesia. Facet wysyła to sms'em do znajomego i niedługo potem całe miasto zostaje zaatakowane przez różnego rodzaju billboardy, naklejki, koszulki i inne gadgety przedstawiające dokładne odwzorowanie tego autografu.

Cholera ale ten opis nieciekawy :/ niezrażajcie się w każdym razie bo klip całkiem wporzo :)
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Mi się bardzo podoba do dzisiaj teledysk Alizze do piosenki "Moi Lolita" ^_^ Jakiś taki przykuwający wzrok :)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Najlepsze teledyski to miał M. Jackson. Ja je do dziś pamiętam, kiedyś nawet kasetę wideo miałem z nagranymi z Vivy jego teledyskami, ech perełka, którą zgubiłem. swietne to było, pamiętam jego teledysk z zombiakami :D lol No ubaw po prostu, albo jak Jackson był takim niby człowiekiem-maszyna i w nim inni ludzie byli i na końcu M. Jackson się rozpadał czy cuś... Ech, pamiętam że kiedyś był taki film z Jacksonem, nie pamiętam tylko jego tytułu a bardzo mi się podobał. Heh, te stare klipy roxowały, ale ten np. z gościuwą w łóżku jak M. śpiewał w teatrze to już nic ciekawego... Heh, jestem happy że chociaż mam jego płytę gramofonową Bad (ee... A może Mad?-zawsze mi się te słowa mieszały). ;)

[ Dodano: Czw 06 Paź, 2005 ]
Ps. I jeszcze Abba. ;)
Pss. I Jeana co nieco.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Czy widział ktoś kiedyś klipy Aphex Twin?? Pewnie nie :P Są one baaaardzo "poryte"; szczególnie ten do kawałka "Come to Daddy". Jeżeli chodzi o Cradle of Filth, to najlepszy jest klip do utworu "From the cradle to enslave" (jaki wymowny tytuł);wersja nieocenzurowana oczywiście; gdzie w bardzo brutalny, obcesowy i widowiskowy sposób giną członkowie tegoż zespołu. Dzieje się to na różnoraki sposób od zawinięcia w łańcuchy, poprzez poderżnięcie gardła żyletką (made in england :lol: ) trzymaną w ustach przez kobietę, która wyszła z wanny pełnej krwi (!) kończąc na wyrwaniu wokaliście serca i włożeniu mu go do ust (przez cały czas trwania klipu łażą tam różnorakie maszkary, demony i inne takie stworki), to tylko niektóre z atrakcji teledysku :wink: Na końcu jest taki piękny akcent, jak wszyscy martwi już członkowie grupy zostają "zabrani" do piekła (hmm... czyżby znali już swoją dolę po śmierci :grin: ) Naprawdę polecam!! I moim zdaniem ten właśnie klip powinien być umieszczony w tej ankiecie :razz:
"We carry death out of the village!"
356Warlock

Post autor: 356Warlock »

Cierń pisze:Jeżeli chodzi o Cradle of Filth, to najlepszy jest klip do utworu "From the cradle to enslave" (jaki wymowny tytuł);wersja nieocenzurowana oczywiście; gdzie w bardzo brutalny, obcesowy i widowiskowy sposób giną członkowie tegoż zespołu. Dzieje się to na różnoraki sposób od zawinięcia w łańcuchy, poprzez poderżnięcie gardła żyletką (made in england Laughing ) trzymaną w ustach przez kobietę, która wyszła z wanny pełnej krwi (!) kończąc na wyrwaniu wokaliście serca i włożeniu mu go do ust (przez cały czas trwania klipu łażą tam różnorakie maszkary, demony i inne takie stworki), to tylko niektóre z atrakcji teledysku Wink Na końcu jest taki piękny akcent, jak wszyscy martwi już członkowie grupy zostają "zabrani" do piekła (hmm... czyżby znali już swoją dolę po śmierci Very Happy ) Naprawdę polecam!!
...faktycznie pomysłowość Daniego niezna granic ... klipu nie widziałem - ale nabede ;) dzięki za doradzenie :D .Ja nie moge przegapić żadnego klipu CoF.
P.S. - polecam klipy kapeli która obecnie(chwilowo) jest w rozsypce ,mianowicie jest to Murderdolls ...kapela całkiem fajna - z jednej płytki powstały 3 teledyski które są dostępne na stronie: www.murderdolls1.prv.pl/ .Sam zespół wygląda tak
Obrazek
Mi się ten image podoba :D - sma ma zamiar się tak ubierać :D ...Jedno co nalezy pamietac odnosnie murderdolls - nie wolno na serio traktować ich tekstów(no - "wszyscy moji bohaterowie umarli w hollywood" - chodzi tu o Drakulę,Frankenstejna i inne zombie).
P.S. znacie tego gościa - drugiego od lewej??? ;)
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

eee ...fajna ankieta ..

ostatnio mogłam zobaczyć ( jakimś cudem O_o) teledysk do "Special needs" Placebo ..

komcepcja właściwie bardziej pasuje do tytułu płyty "Sleeping with ghosts"niż samej piosenki ...

klip wyglada mniej wiecej tak, ze dwoje ludzi stoi sobie w dwóch zupełnie róznych miejscach w jakiejś szkole (???) i po prostu zaczynają się kochać ...bedąc w dwóch różnych miejscach 8) świetnie oddane gesty, pokazany "odcisk" dotyku, odgarniane włosy ....jak nawet ktoś nie jest fanem twórczości plackowego trio, to polecam teledysk ..

z innych teledysków to lubię jeszce "Enjoy the silence" DM, serie mangowych teledysków Daft Punk ( ostatni z tą mechaniczną lalką tez wymiatał po prostu O_O)

i na razie tyle ..jak sobie coś przypomnę to dopisze :)
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ostatnio poogladalam sobie klipy Dir En Grey oraz zniewiescialego Gackta :D < jak sobei popatrze na Gacusia w Illuminati i np Vanilla ,to az sie nadziwic nie moge,ze taki grzeczny sie zrobil :D :D >

Ivy polecam obejrzec-szcegolnie Dir En Grey :)

Boni pisze:swietne to było, pamiętam jego teledysk z zombiakami
thriller XD

Cierń pisze:"From the cradle to enslave"
mialam kiedys avek z reka przecinana strunami...mozzna obejrzec,mnie to nie zachwyca taka 'dziecinada' < no offence>

Ireth pisze:"Enjoy the silence" DM
no tak,zapomnialam o tym wczesniej napisac ^^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”