Dobry klip

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Najobrzydliwszy klip z przedstawionych

KoRn - Right Now
5
15%
Slipknot - Wait & Bleed
7
21%
KoRn - Hear to stay
1
3%
Tool (Ogółem wszystkie!!! =P)
6
18%
Marilyn Manason - Dope Hat
6
18%
The Prodigy - Smack my bich up
8
24%
 
Liczba głosów: 33

Awatar użytkownika
Trivane
Kupo!
Kupo!
Posty: 2
Rejestracja: pt 06 mar, 2009 23:49

Post autor: Trivane »

Tenacious D - zespół zyskał u mnie przede wszystkim na swojej grze aktorskiej w filmie "Pick of Destiny". Grupa składa się z dwóch muzyków/ aktorów: Jack'a Black'a i Kyle'a Gass'a którzy wspólnymi siłami (IMO) stworzyli istne arcydzieło, którego urywki możecie obejrzeć niżej - ogólnie polecam cały film trwający jakieś półtorej godziny, bo naprawdę warto:

Master Exploder
The Final Showdown
Kickapoo
Vivi714
Kupo!
Kupo!
Posty: 122
Rejestracja: wt 22 kwie, 2008 15:50

Post autor: Vivi714 »

Jedyny klip, który Mi przychodzi do głowy to Pts.Of.Athrty (zespołu Linkin Park, przepraszam, jeżeli już ktoś o nim napisał). Zrobiony perfekcyjnie pod muzykę, ma także genialną grafę i jest to jedyny klip, który tak naprawdę lubię oglądać. http://www.youtube.com/watch?v=eyd1AG9NMgk
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nowy teledysk Behemoth'a - wersja nieocenzurowana. Zaprawdę, panowie pojechali tym razem naprawdę ostro. Dla niepełnoletnich ta sama wersja na YouTube, ale z pikselową cenzurą :P

Behemoth - Ov Fire And The Void

I nowy klip Amon Amarth. Co miłe, znowu robiony przez polską Grupę 13. Tak jak powyższy.

Amon Amarth - Guardians Of Asgaard

Kilka teledysków z ostatnio wydanych płytek:

Ensiferum - From Afar - sympatyczny, ale nieco niezamierzenie śmieszny wyszedł... W każdym razie nie umywa się do Ahti.
Paradise Lost - Faith Divides Us, Death Unites Us - taaak... dziwne to, ale klimat świetny.
Insomnium - Down With The Sun - wizualny majstersztyk, czerń i biel jak zwykle rządzą.
Rammstein - Pussy - niestety cenzurowany.
Scar Symmetry - Noumenon And Phenomenon - niestety obaj nowi wokaliści nie dorównują poprzedniemu, do tego growler jest przezabawny XD
Vader - Never Say My Name - krótko, konkretnie i na temat.
Eluveitie - Omnos - pikny, czyściutki folczyk.
Dark Tranquillity - Misery's Crown - ech... niezły utwór, a teledysku doczekał się średniego :/
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Nieocenzurowany klip do Pussy bodajże na Redtube się walał. Oczywiście polecamy tylko pełnoletnim ^^
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Red Hot Chili Peppers - The Adventures of Rain Dance Maggie - nowy klip Red Hotów, miałem nadzieję na coś bardziej zakręconego, ale i tak jest przyjemnie - fajnie, że wrócili ^^ Anthony Kiedis i jego wąs :lol:

In Flames - Deliver Us - bardzo zacny klip, do dobrej piosenki, z kolejnego średniego albumu Płomyków. Ciekawy pomysł na miejsce teledysku :)

Dark Tranquillity - Iridium - tutaj z kolei jest bardzo artystycznie, apokaliptyczny klimat utworu świetnie uzupełnia się z obrazem na ekranie. Zdecydowanie warto zobaczyć, nawet gdy nie lubi się takiej muzyki.

Chthonic - Broken Jade - mówiąc o artyzmie w klipach, warto wspomnieć o najnowszym klipie tajwańskiego zespołu grającego symfoniczny black metal. Piękne azjatyckie malarstwo i klimatyczna, choć ciężka muzyka - polecam.

Pain - Dirty Woman - wkurzony perkusista, piękne kobiety i muzyka momentami zalatująca momentami AC/DC, czyli pierwszy nowy teledysk od Petera i ekipy.

Pain - The Great Pretender - historia "zwierzaków" z ostatnich sekund Dirty Woman i wpadająca w ucho muzyka, czyli drugi teledysk od Petera i ekipy.

Solution .45- Lethean Tears - uśmiechnięte gęby członków zespołu w bardzo miłym dla oka i ucha klipie ;]

Amon Amarth - Destroyer of the Universe - Amoni z jednym z najcięższych utworów z ich nowej płyty prezentują srogość i moc jaka wydobywa się z nich podczas ich koncertów \m/ :evilbat:
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
jog
Kupo!
Kupo!
Posty: 27
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2011 13:19
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

Post autor: jog »

Heart's filthy lesson Davida Bowiego, masakra jakich mało.
Closer od NIN, niezmiennie mnie kula
I'm afraid of Americans o a tutaj wspólne dziecko panów Bowiego i Reznora (w sumie mój pierwszy kontakt z jednym i drugim, gdzieś tam daaawno dawno temu)
Perfect Drug tu już Reznor bez Bowiego, ale nadal syto.
Mein Land Rammstein jak zwykle w formie, pewnie na poprzednich stronach da się znaleźć wszystkie poprzednie klipy R+ tego pewnie jeszcze nie było.
Crystalline nowa płyta, nowe czary mary.

W sumie dużo dużo więcej, ale mniej więcej te rzeczy teraz u mnie słychać więc o innych jakoś nie pamiętam stale.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”