Dobra muzyka

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Jaki typ muzyki lubisz?

Pop
7
4%
R'n'B
1
1%
Techno
11
6%
Rock(Punk, Classic, Gothic)
64
37%
Metal(Trash, Speed, Heavy, Black,Progresiv itd)
47
27%
Nu-Metal
7
4%
Jazz
3
2%
Reggae
6
3%
Klasyczna(Mozart, Bethoven, Bach, Liszt, Chopin, Czajkowski, itd)
11
6%
Hip Hop/ Rap
15
9%
 
Liczba głosów: 172

antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
jak ja bym robil ankiete to bym zrobil ze mozna oddac po 3 glosy bo tez bym chetnie zaglosowal jeszcze na inne
ale to sephiria robila tak ze nie narzekajcie bo ona mi pomogla stara wydygac i jest OK :razz:
:evil:
Marol

Post autor: Marol »

Ankieta byla by perfekcyjna gdy by nie jedno ale... dobrze by bylo skasowac kategorie "Techno" a zrobic oddzielna "Dance" i "Muzyka elektroniczna". Nie widze tez sensu zeby przy muzyce klasycznej bylo tylu jej tworcow :wink: .
A w tej chwili glosu nie moga oddac osoby sluchajace niekomercyjnej muzki elektronicznej typu : Vangelis, J.M.Jarre, Kraftwerk itd. Kategoria "Dance" byla by dla ludzi ktorzy sluchaja dyskotekowej muzyki z viva, mtv itp. ot zeby nie mieszala sie z Techno.
To tylko takie propozycje.

A sam slucham niekomercyjnych odmian elektroniki z glownym naciskiem na drum'n'bass we wszelikich odmianach od techstepu, poprzez dark, speed, liquid, soulful az do atmospheric. Do tego sporo ambientu (z naciskiem na dark), dub itd. Nie gradze tez roznymi odmianami techno - hard/schranz, acid to moje ulubione. A zaraz po drum'n'bass stoja najmocniejsze odmiany hardcore techno (breakcore, terrorcore, noiz i paincore). Reszta elektroniki to raczj tak wyrywkowo (deep house, freeform, hardNrg, psychedelic/goa trance, progresive trance).

Nie gradze tez hip hopem (glownie starym z lat 80/90), muza z gier, do tego pop/synthpop z lat 80-tych. Tych gatunkow slucham bardzo wyrywkowo ale nie krzywie sie przy nich :wink: .
No i na koncu zostawilem sobie metal, glownie zapomniany juz dzis death metal - Death, Obituary, Deicide, Canibal Corpse (tylko plyty do 1997 roku) lubie tez Paradise Lost ale tylko do plyty Draconian Times, Tiamat, King Diamond (wszystko :twisted: ), Samael, no i najlepszy zespol metalowy swiata czyli Pantera.
Dorobek tych kapel liczy sie dla mnie do roku max 1997, pozniej niestety zaczely sie staczac. No coz tak bywa, plakal nie bede bo zawsze mozna sobie posluchac starych plyt :razz: .
To tyle mam nadzieje ze przez to przebrniecie.
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Rzeczywiście masz rację z tym techno, bo lubię posłuchac sobie The Prodigy albo Fat Boy Slima i za cholerę tym mianem owych wykonawców nie określę.

Canibal Corpse :lol: heh jak tego pierwszy raz słuchałem to kulałem się na podłodze ze śmiechu. Najlepiej koles zapowiada kolejne kawałki (słuchałem kasety koncertowej), uwaga cytat:
"This song is for ... every motherfucking women out there !!!" :D

Wokal mają niezastapiony. Jesli słuchasz ich na poważnie to sorry jesli cię uraziłem ale ta muzyka mnie po prostu na chwile obecną jedynie śmieszy.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Marol

Post autor: Marol »

Dante pisze:[...]"This song is for ... every motherfucking women out there !!!" :D

Wokal mają niezastapiony. Jesli słuchasz ich na poważnie to sorry jesli cię uraziłem ale ta
muzyka mnie po prostu na chwile obecną jedynie śmieszy.
Spoko :wink: . taki to juz urok Canibali.
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

Marol pisze: A w tej chwili glosu nie moga oddac osoby sluchajace niekomercyjnej muzki elektronicznej typu : Vangelis,.
vangelis bardzo ciekawa muzyka slyszalem cos kiedys chyba
a po co wam dance to ja juz nie wiem dla mnie hh tekno dance rap pop to to samo gowno i szmelc haha
:evil:
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ja w ankiecie zaznaczyłem Rock bo najwięcej go słucham. Poza tym nie pogardzę metalem, rapem, techno. A reszte troche mniej.

Ulubione zespoły:
-Rammstein
-The Offspring
-Fifty Cent
-Linkin Park
-Outkast
-Prodigy
-P.O.D.
-Run DMC
Te najbardziej lubię
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
a moje:
Slipknot - 2miejsce
CKY
disturbed
fuel
jerk
kotn
mudvayne - 3miejsce
nirvana
pod
red hot chilli pepers
system of a down - 1-st position and the best
silverchair
static x
the faint
to chyba wszysko kiedys jeszcze lubilem linkin park i limp bizkit ale to juz troche przestarzale i osobiscie to nie rozumie mati-sana bo jak sie lubi rocka i metal to tekno do tego????fuuuuj najgorsza muzyka
:twisted:
Mati-San

Post autor: Mati-San »

osobiscie to nie rozumie mati-sana bo jak sie lubi rocka i metal to tekno do tego
Każdy ma prawo słuchać takiej muzyki jakiej lubi. Nie jestem ograniczony tylko do rocka i metala :D A techno naprawde żadko słucham i to do tego nie jakieś takie z Ekwadorów i Manieczek tylko takie jakby to napisać....bardziej spokojne :D
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
aaaa sprytne to ty czyli jestes oka , jetes jednym z nielicznych ktorych zaczynam cie polubiac
ja osobiscie jak widze na ulicy "ziomkow " w hooliganach"dresach" to zawsze tak jawnie ich wysmiewam nie trafia do mnie ani tekno ani hh ani inne dance :D
:evil:
Mati-San

Post autor: Mati-San »

aaaa sprytne to ty czyli jestes oka , jetes jednym z nielicznych ktorych zaczynam cie polubiac
Cieszę się z tego, że ty się cieszysz :D
Zapomniałem dodać jednego zespołu, którego lubię: Black Eyed Peas :D
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
slyszalem kilka piosenek tego zespolu i nie narzekam , nawet fajne
a ty bedziesz mial zaraz 1000 postow niezle hehe
:evil:
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Z tej Twojej listy lubię CKY (Quite Bitter Being)
a ty bedziesz mial zaraz 1000 postow niezle hehe
Już miałem przed kilkoma dniami te 1000, a potem dzień mnie nie było i jakoś ubyło mi troche postów. Pewnie jakiś temat poszedł do kosza :roll:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Niestety ankieta nie wytrzyma dodatkowej opcji - w tej chwili ustawiłam ją na maks możliwych opcji i więcej po prostu nie przyjmie.

Na marginesie nie ma rzeczy perfekcyjnych - to jest pseudo angielski bełkot. Prawidłowym odpowiednikiem słowa perfect jest "doskonała"/ "idealna".
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ankieta byla by perfekcyjna gdy by nie jedno ale... dobrze by bylo skasowac kategorie "Techno" a zrobic oddzielna "Dance" i "Muzyka elektroniczna".
tez ubolewam ze nei ma opcji elector osobno czy ebm..no coz u nas bardziej i tak techno jest popularne...
tej chwili glosu nie moga oddac osoby sluchajace niekomercyjnej muzki elektronicznej typu : Vangelis, J.M.Jarre, Kraftwerk
jaaa!!! ktos tu slucha chociazby Kraftwerk! :shock: witam goraco Marol :]
Do tego sporo ambientu (z naciskiem na dark), dub itd
oo...:)
to ja juz nie wiem dla mnie hh tekno dance rap pop to to samo gowno i szmelc haha
proponuje troche 'przyciac' jezyk
to chyba wszysko kiedys jeszcze lubilem linkin park i limp bizkit ale to juz troche przestarzale i osobiscie to nie rozumie mati-sana bo jak sie lubi rocka i metal to tekno do tego????
no popatrz ja lubie posluchac ebm jak to nawet kiedys czytalam gothyckie techno :lol: osoboscie nei uwaam tej muzyki za zadne techno tylko industrail czy tez dark electro zaraz po jakis rockowych czy tez metalowych kawalkkach..kiedy to pisalam w muzyce liczy sie roznorodnosc i bycie otwartym na wsyzskto co jest godne uwwagi
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Marol

Post autor: Marol »

Sephiria pisze:Na marginesie nie ma rzeczy perfekcyjnych - to jest pseudo angielski bełkot. Prawidłowym odpowiednikiem słowa perfect jest "doskonała"/ "idealna".
I tak jest najlepsza jaka widzialem, porownujac do tego co widzialem na innych forach.
antychryst__666 pisze:a po co wam dance to ja juz nie wiem dla mnie hh tekno dance rap pop to to samo gowno i szmelc haha
No tak ale ty masz 14 lat.
antychryst__666 pisze:ja osobiscie jak widze na ulicy "ziomkow " w hooliganach"dresach" to zawsze tak jawnie ich wysmiewam nie trafia do mnie ani tekno ani hh ani inne dance :D
Moge cie zapewnic ze panowie w dresach nie maja absolutnie zadnego pojecia o electronice a w tym i techno. Oni sluchaja wlasnie dance i bawia sie na dyskotekach, a nie na imprezach techno.
antychryst__666 pisze:osobiscie to nie rozumie mati-sana bo jak sie lubi rocka i metal to tekno do tego????fuuuuj najgorsza muzyka
Ja tez lubie takie polaczenie i jakos mi to nieprzeszkadza. A patrzac na wymienione przez ciebei kapele to polowa to czysta nic nie warta komercja ktora karmi nas viva i mtv, wiec nie wiem z czego jestes dumny.

Osobiscie jestem otwarty na wiele gatunkow muzyki, wiem przynajmniej ze mi sie nei znudza :razz: .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”