Dobra muzyka

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Jaki typ muzyki lubisz?

Pop
7
4%
R'n'B
1
1%
Techno
11
6%
Rock(Punk, Classic, Gothic)
64
37%
Metal(Trash, Speed, Heavy, Black,Progresiv itd)
47
27%
Nu-Metal
7
4%
Jazz
3
2%
Reggae
6
3%
Klasyczna(Mozart, Bethoven, Bach, Liszt, Chopin, Czajkowski, itd)
11
6%
Hip Hop/ Rap
15
9%
 
Liczba głosów: 172

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Kiedy w ogóle Minutes to Midnight ma wyjść?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

15 maja, za sześć dni. Ale i tak chłopakom się nie udało utrzymać nic w tajemnicy. 4 maja zwiało im do netu -_-" Co już w tym roku przydarzyło się Dark Tranquillity, Paradise Lost i zapewne Soilwork tego nie unikną (chociaż chciałbym jak najbardziej żeby nie wyszło - za coś w końcu muszą żyć i muzykę robić...).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

ten album juz dawno byl w necie, jakis miech, a nie od 4 maja xD ale nie mozna o tym mowic. To temat tabu ;)
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

No był miech. Ale to był fake, nic innego, inna ilość piosenek, wszystkie w wersji nie zmiksowanej, kilka dem, to była bardzo wczesna wersja, której się słuchać nie dało. A sprawdź na Wikipedii, wersja finalna wyciekła do netu 4 maja, tam masz tylko potwierdzenie, plus oficjalne oświadczenie Mike'a w tej sprawie ;]
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Faktycznie - aua.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Alice

Post autor: Alice »

A na Allegro można już od dawna kupić płytkę LP... .
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Gveir pisze:No był miech. Ale to był fake, nic innego, inna ilość piosenek, wszystkie w wersji nie zmiksowanej, kilka dem, to była bardzo wczesna wersja, której się słuchać nie dało. A sprawdź na Wikipedii, wersja finalna wyciekła do netu 4 maja, tam masz tylko potwierdzenie, plus oficjalne oświadczenie Mike'a w tej sprawie ;]
Naprawde? W sumie mozna bylo sie kapnac, ze cos nie tak. Bylo chyba 18 piosenek xD Nie byly takie zle. Mi nawet sie podobaly ;]
A na Allegro jest WSZYstKO!! ;D
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ano serio. Piosenek jest trzynaście, a poprzednia wersja to fake, który nie umywa się do całkowicie wykonanego albumu ;] A na Allegro to raczej też nie jest oryginał, jeżeli do sklepów trafi dopiero 15, a przedtem nigdzie, ale to nigdzie... To tak jak z przypadkami kupowania zdjęć PS3 i X360 jako konsol XD
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Gveir pisze:Ano serio. Piosenek jest trzynaście, a poprzednia wersja to fake, który nie umywa się do całkowicie wykonanego albumu ;]
tej racja z tym :] to są praktycznie 2 kompletnie różne albumy :) ale ani fake ani prawdziwy album mnie nie powalił na kolana... chociaż nowsza wersja jest ciekawsza... zwłaszcza utwory: Leave Out all The rest, Given up, no i standardowo What I've done :) reszta jest dziwna, nie moge sie do niej przyzwyczaić, nie wpada w ucho ale nie drażni. Takie po prostu nic specjalnego.
Meteora jak dla mnie najlepsza :)
czy mi się wydaje, czy Mike tam ŚPIEWA... ŚPIEWA tak wiecie, normalnie... no jak sie śpiewa... ?
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Mówią, że polską muzykę trzeba wspierać. To ja dzisiaj wesprę Pneumę.
Pneuma zaczynała swoją przygodę z muzyką, grając całkowicie chrześcijański rock. Ich pierwszy album "Wiatr wieje tam gdzie chce" jest najspokojniejszym i najbardziej chrześcijańskim z całej czwórki. Następny album o nazwie "Barekha" zawiera w sobie większą dawkę mocnego grania, ale nadal jest mocno chrześcijański. "Kokon" jest coraz mocniejszy, ale w "Jeden" ukazują prawdziwą moc - piękny potwór :] Panowie są bardzo utalentowani i potrafią grać niezłe covery :lol: XD Na koncertach dają z siebie wszystko, robią śliczną masakrę (w pozytywnym tego słowa znaczeniu :wink:
Moja ulubiona polska kapela. Polecam :)
Welcome to these crazy times.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Poszłam do Empiku w piątek, przesłuchać i ewentualnie nabyć Minutes to Midnight - nie kupiłam. Za dużo wątpliwości mam wobec wielu innych utworów. No może Hands held Highs i Bleed it out mi pasują, ale reszta = wielkiem nie wiem. No to nie kupiłam.

A teraz dla odmiany ciąg dalszy uspołeczniania Tokio Hotel :lol: . Pamiętacie Durch den Monsun? XD Poniżej proponuję piosenkę wykonaną 3 lata później w wersji angielskiej - Through the Monsoon. Eureka - tego DA się słuchać XD !

http://www.youtube.com/watch?v=R2IiMfR0rQk&NR=1

Bill, ich liebe Dich :lol:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Ja się podzielę z wami pewnym moim ostatnim wyczynem- urządziłem sobie wypad z kumplem do Reala i... kupiłem sobie 6 płyt :D Każda po 9,99. Czemu tak mało? Bo jak zapewne częśc z was wie, Embargo Nagrania ogłosiło kapitulację- czyli jest wypżedaż ;) płyty dobre, to grzech nie wziąśc. Oto co kupiłem:

Afront- "Coraz gorzej"
Łona- "Nic dziwnego"
Tworzywo Sztuczne- "Wielki Ciężki Słoń" (miażdżąca płyta... chcesz miec schizy? posłuchaj ;) )
Pezet/Noon- "Muzyka Klasyczna"
Noon- "Bleak output"
Grammatik- "3"
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Ostatnio załapałam faze na Oasis, a dokładniej na składanke ich hiciorów pt. "Stop the clocks" ...Są ....świetni (: Niesamowicie przyjemne dla ucha, melodyjne gitarowe granie, duża dawka pozytywnej energii i optymizmu jak dla mnie (: Kapela braci Gallagher'ów chyba długo jeszcze będzie gościła w moich słuchawkach (:

Polecam przesłuchać sobie "The Masterplan", bo od tego kawałka się wciągnęłam, dodatkowo "Wonderwall", "Live forever", "Songbird "( ^____^), "Talk Tonight", "Some mihgt say"....i jeszce moze być "Part of the queue" z płyty "Don't believe the truth"

Nooo ^__________^ Cała wiosna mi mineła pod znakiem Oasis, teraz szukam czegoś na lato :]
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Alice

Post autor: Alice »

Hm... ja to zrobiłam skok w przeszłość. Ostatnio słucham Depeche Mode, Neny, Pet Shop Boys - myślałam, że TH jest już lepsze. Ale stare piosenki są naprawdę fajne - tylko trzeba umieć ich słuchać.

A co do Linkin Park - podobno What I've Done nie ma na "Minutes...". To prawda? Bo nie wiem czy kupić, czy nie... .
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Alice pisze:A co do Linkin Park - podobno What I've Done nie ma na "Minutes...". To prawda? Bo nie wiem czy kupić, czy nie... .
Ależ jest, ależ jest. Ale szczerze? Zastanowiłbym się osiem razy zanim kupiłbym tą płytę. Poprzednie były świetne. Ale ta... taką muzykę trzeba lubić, po prostu.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”