Dobra muzyka

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Jaki typ muzyki lubisz?

Pop
7
4%
R'n'B
1
1%
Techno
11
6%
Rock(Punk, Classic, Gothic)
64
37%
Metal(Trash, Speed, Heavy, Black,Progresiv itd)
47
27%
Nu-Metal
7
4%
Jazz
3
2%
Reggae
6
3%
Klasyczna(Mozart, Bethoven, Bach, Liszt, Chopin, Czajkowski, itd)
11
6%
Hip Hop/ Rap
15
9%
 
Liczba głosów: 172

antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
ja mam informacje ze prawdopodobnie w 2005 roku w polsce bedzie zalegly ozzfest ktory mial byc w tym roku ale zostal odwolany i wystapia : black sabbath slipknot :) i prawdopodobnie (uwaga) system od a down ale by jazda byla a odbedzie sie to wszystko w katowickim spodku
:evil:
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

qr** dlaczego te przeklete Katowice !!! Za Metallice sie obraziłem ale za Systema glowy polecą :twisted: A do Gdyni jakieś Pinki i cyprysowe wzgórza przyjeżdżają :?
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
ja mieszkam w inowroclawiu jakies 400km od katowic ale i tak bede bo mam jeszcze bilet z zeszlego ozzfestu(90zl) a bedzie on aktalny w przyszlym roku
:evil:
Pan_duze_pe

Post autor: Pan_duze_pe »

Słuchajcie " czarnej Muzy" 8)

50cent
G-unit
ITP. :P

This is The Best Musik.... :D
Spewak

Post autor: Spewak »

n
qr** dlaczego te przeklete Katowice !!! Za Metallice sie obraziłem ale za Systema glowy polecą A do Gdyni jakieś Pinki i cyprysowe wzgórza przyjeżdżają
No widzisz mam ten sam problem - Rammstein tez gdzies na Slask jedzie, Metallica tez w Chorzowie grala jak juz mowiles! ja nie wiem czy oni nie moga sie rzucic na samolot do Warszawy :x
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
moze i moga tylko ze nie ma gdzie
spodek jest ogromny ja juz bylem raz na slipknocie i bylo super
:evil:
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

A w Chorzowie niby sporo miejsca bylo? Dla chciącego... itp. - wszedzie mozna koncert zrobić a to że powtarzają się wciąż te same miejsca po prostu mnie irytuje. Jakby nie mogli tak jakoś neutralnie np. w Warszawie albo Poznaniu - centrum mniej więcej ...
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

Trance :D :D :D House :D :D :D i lajtowy Trezor :P :P :P Soundtracki
:shock: troche HipHop i dobre ballady. Ale wszystko zalezy gdzie jestem.... czy w domu... czy na imprezce z laskami ....czy na imprezce Trance lub House... Ogólnie to słucham po troszku wszystkiego..... wszystko zalezy od sytuacji i w kazdym z tych gatunków znajde pewnie fajny kawałek ... i gdy on poleci to przypomni mi sie jakas zajebista chwila , sytuacja :roll: :roll: :roll:
Dla przykładu ... po dwa kawałki co mi sie podobaja z tych gatunków :shock:


Trance:
- "Energy 52 - Cafe del Mar (Marco V Remix)" - przeróbka tego kawałka z Human Trafic
- "Dj Tiesto - Adagio For Strings" - a ten (orginalna wersja) chyba ... ale nie jestem pewien leciał w filmie "Pluton".

House:
- "David Guetta - Just a Little More Love (Wall Lopez Remix)"
- "Jakatta - American Dream (Joey Negro Club Mix)"

Trezor:
- "Justin Berkovi - Dark Caress"
- niektóre kawałki Diego Math

SoundTracki:
- "The Rock - Rock House Jail" masakra kawałek
- "James Horner - Sons of Scotland" no to jest the best .... tak jak film "Braweheart"

HipHop:
- "Cypress Hill - Hits From The Bong" :P :P hehe WIADOMO :twisted:
- "Xzibit - The Wake Up Show (Mexakinz)"

z polskiego HipHopu mało mi sie podoba ale jak juz to np:
- "DKA - Jakby to było"
- "Owal-Emcedwa - Panta rhei"
itp :/

Ballady:
- "Metallica - Nothing Else Matters"
- "Guns N' Roses - Don't Cry(Original)"

Aha ... a z laskami fajnie sie dyla przy:
- "Baby Bash - Suga Suga"
- "Danzel - Pump It Up"
mniam :D :D :D :D hehe itp....

no to tyle.... ale ogólnie to uwielbiam Trance i House :D :D

Ps. Fajne imprezki są teraz u nas... czyli Poznań "ARENA" :
pierwsza jest juz jutro i jest to INDEPENDECE
http://www.mdt-agency.pl/independence/

a druga .... na która na pewno jade to 26 listopad :D :D :D

RMI Trance Explosion II czy jakos tak :P :P :P bedzie bosko.... przynajmniej dla mnie :D :D :D
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
wymieniles wszystkie piosenki ktorych nienawidze :D ale moze innym sie spodobaja
:evil:
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

a znasz te wszystkie..... to znaczy słyszałes? :P
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Wystarczy zapewne przedmowa o trance i techno ;) Ja ogólnie jestem tolerancyjny jesli chodzi o muzykę której słucham będąc na imprezie (wyjatek : trance), natomiast jesli chodzi o muzykę której słucham w domu, to raczej trzymam się rocka, punka i muzyki alternatywnej pozostając zdaleka od hh i techno.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

...heh..smiechy warte (to o tym slasku)...takie zadupie ze szkoda gadac...ja bym npo wolala mieszkac w trojmiescie gdzie niedawno na imprezce temple of goths bylo party pod nazwa diary night...cala noc tylkodiary of dreams...ech... :( <a wawie czy poznaniu tym bardziej tyle sie dzieje ze szkoda o tym psiac :((( >



swoja droga ladiutkie remixy wydalo ostatnio DM
wymieniles wszystkie piosenki ktorych nienawidze ale moze innym sie spodobaja
metallice i gunsow tez nie lubisz?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
nie lubie bo to taki stylowy rock dziadkow a ja wole nowoczesny hardcore

a ja proponyje zeby wszyscy napisali 5 najlepszych zespolow wszechczasow wedlug ciebie moje to:
1.System Of A Down
2 Slipknot
3 Papa Roach
4 CKY
5 Limp Bizkit (kiedys sie niezle przy tym bawilem,jakies 3 lata temu,to byly czasy,zadnych problemow a teraz :neutral:
:evil:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

hmm...5 najlepszych...hmm...nie przepadam za tego typu 'ankietami' no ale zaznaczajac na chwile obecna to <tym bardziej ze w electro naparwde ciezko jest wybrac tych ulubionych>
1.diary of dreams
2.lacrimosa
3.bauhaus,sisters of mercy,the cure,joy division,fields of nephilim (jako Ci first and always :] )
4.pink floyd
5.theatres des vampires

co bylo do pzreiwdzenia dalam wiecej niz 5 ;)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

niewiecodobre pisze: nie lubie bo to taki stylowy rock dziadkow a ja wole nowoczesny hardcore
Tyle tylko, że bez tych "stylowych dziadków: nie byłoby muzyki za którą dziś tak przepadasz. Fakt, że Metallica już nie ta, a Guns 'n ' Roses już dawno nie ma, ale te kapele wytyczyły szlaki, którymi twoi ulubieńcy się przebijają. A tak na marginesie, czy nie uderzyło cię to, że zgrywasz wielkiego fana metallu, a ponad połowa zespolów, które podałeś to czysta komercha? Papa Roach - ewidentnie widać, Limp Bizkit niestety to samo(a szkoda, bo Fred był dobry). Slipknot bardzo się do tego zbliża - jak porównam pierwszą płytę do ich obecnej, to poszli w stronę "Soft". Podobnie jest z Soad - też ledwo ledwo balansuje na tej granicy, jeśli już się nie stał(chociażby ich "BOOM", kiedy bycie antybuszowskim było bardzo trendy).

P.S. NIGDY więcej nie waż się obrażać MOICH Gunsów i Metalliki.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”