Dobra muzyka

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Jaki typ muzyki lubisz?

Pop
7
4%
R'n'B
1
1%
Techno
11
6%
Rock(Punk, Classic, Gothic)
64
37%
Metal(Trash, Speed, Heavy, Black,Progresiv itd)
47
27%
Nu-Metal
7
4%
Jazz
3
2%
Reggae
6
3%
Klasyczna(Mozart, Bethoven, Bach, Liszt, Chopin, Czajkowski, itd)
11
6%
Hip Hop/ Rap
15
9%
 
Liczba głosów: 172

Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Niemiecki język w muzyce mnie przeraża - na mnie to nie działa i tyle. Hip hop zagraniczny jest wporządku, lubię nawet od czasu do czasu posłuchać. Polski hh to syf - chłopaki pieprzą głupoty że o życiu śpiewają i wogóle o rzeczywistości i przez to jednają sobie młodych ludzi i tych mniej rozgarniętych. Nie spotkałem jeszcze w swoim życiu rozgarniętego polskiego hip hopowca - a to o czymś świadczy. Szkoda mi tylko tych dziewczyn w szerokich spodniach (podobnie jak tych które mają zgrabne nogi a zakładają glany i skurzane spodnie :evil: ).

Chyba się powtarzam, ale właśnie słucham płytki Roacha i widzę tu coś na pograniczu rock'a i punka - jak ktoś słucha takiej muzy zapraszam. Teksty piosenek przede wszystkim do mnie trafiają 8)
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
koles punk-rock i hardcore to moje ulubione gatunki muzyczne

a ja i tak nie wiem co wy widzicie w tym hip hipie nawet zagraniczny jest do bani
co to wogole za rytm muzyki
a tekno to juz wogole
jakis jeden biedak siedzi przed kompem i w tekno ejaj se muzyke robi
bez sens
:evil:
Spewak

Post autor: Spewak »

Apropo Ramsteina to podobaja mi sie jedynie ich utworu tytulowe! Mam teledyski swoich ulobionych kawalkow reszta jakos do mnie nie przemawia co nie znaczy ze nie lubie sobie ichj od czasu do czsu posluchac 8)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

a tekno to juz wogole
jakis jeden biedak siedzi przed kompem i w tekno ejaj se muzyke robi
bez sens
No ja też do końca nie rozumiem o co w tej muzyce chodzi, ale coś być musi, skoro Moby zgarnia tyle nagród a i ten gatunek ma sporo przedstawicieli.
a ja i tak nie wiem co wy widzicie w tym hip hipie nawet zagraniczny jest do bani
co to wogole za rytm muzyki
Kiedyś rap/hip hop to było coś, podejrzewam, że większość zna kawałek "Gangsta's Paradise", klasyk rap/HH. Ten ty muzyki podobnie jak rock(U 2 przywróciło rock do polityki), służył często do poruszania ważnych dla społeczeństwa kwesti lub opowiedzenia jakiejś historii. Przykładowo taki hip hopowy kawałek mógł trwać 5-7 minut i koleś w rytm muzyki opowiadał smutną historię swojego kumpla, z którym się przyjaźnił, ale kumpel dokonał złego wyboru i skonczyl z policyjną kulką w głowie. Inny przykład: facet zdradzony przez kumpla, wrobiony siedzi w pierdlu - coś a la "gdzie jest lojalność? Jak to się stało skoro znamy się od piaskownicy?"

Takich historii było duużo, ale teraz tylko Sex, Kasa i Gnaty i nie wiadomo, czy śmiać się czy płakać, gdy do wyboru mamy 50 Cent "PIMP"(LASKI ZOBACZCIE ILE MAM KASY!) albo przesłodzony Nelly "Dilemma"(Oh.. Ah... I love you my sweet honey pie, my suga suga.... LOL) . Jest bardzo duuuuuża różnica jakościowa między HH z lat 90 poprzedniego stulecia a obecnym i można to nazwać tylko tak: "lot koszący ku Terra Beznadzieja".
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
White SeeD

Post autor: White SeeD »

"Gangsta's Paradise"
Ahh... uwielbiam :]

Within Temptation
Co o sądzicie o tym zespole?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

jaki sens ma ten topic?? podczas gdy w pierwszym poscie jest napisane wyrazne 'wstep wzbroniny' do pewnej grypu ludzi..podczas gdy kazdy powinen moc sie sowbodnie wypowiedziec w jakiejs dziedzienie i nie bcy za to obrzucony blotem...i ta ankieta przeczaca owemu zdaniu..a do metalu jzu jest odpowiedni dzial,nie mowia co tym iz takie cos jak muzyka dobra raczje nei istnieje w kwestii ogolu,narazie zastanawiam sie na zamkneicem topica
Within Temptation
Co o sądzicie o tym zespole?
czasem lepiej wogole nei sadzic...hhe i jak patzrec tu moza byc maly plus tego topicu ze jest nie jest o tym pisane w dziale gotyk
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
antychryst__666

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
garnet pisze:,narazie zastanawiam sie na zamkneicem topica
no dzieki :(
ten dzial mial byc rockowy ale stwierdzilem ze moga sie wszyscy wypowiadac i tak jest
:evil:
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Niczego nie zamykaj - i tak my zdecydujemy o tym co mozna tu wpisywac :) - wystarczy usunac ta notke o "zakazie wstepu" i juz - w przeciwnym razie do kosza :]
Koki niemiecki moze razic, ale warto sie przekonac - polecam ;)

Co do WT - ostatnio slucham - fajniutki wokal zwlaszcza w "Dark Wings" :)

O wlasnie - od jakiegos czasu leci na Vivie PLUS utworek "Superior"typa co sie zwoie Gentelman - co za utworek ^_^ - i nie o zadnych laskach, piciu, cpaniu itp.
Ostatnio postanowilem caly przesluchac bo zawsze przelaczalem gdy lecial - bylo warto :D
Polecam :)
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
cos sie popsulo z ankieta tak ze narazie prosze nie glosowac
:evil:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

OK - stara ankieta została usunięta, a na jej miejsce dałam nową. Obecna jest bardziej liberalna i zapewnia miłośnikom większości stylów wolność wypowiedzi. Enjoy.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
oo jak milo
no to teraz ludzie brac sie do glosowania
:evil:
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Koki pisze:Koleś z przepalonym alkoholem gardłem i laska drą się na zmianę? Nie, dzięki >:P
Wokal - zwlaszcza damski jest sliczny - nie znasz sie :P
Spewak

Post autor: Spewak »

Qrde zaglosowalbym w tej ankiecie w 3 katetegoriach! Ja jestem bardzo rozlazlym jesli chodzi o muzyke czlowiekiem :P
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Miałem ten sam dylemat 8) Postawiłem na rock'a i punka :twisted:
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Koleś z przepalonym alkoholem gardłem i laska drą się na zmianę? Nie, dzięki
dodaj do tego 'specyficzne' teledyski :D thru mhroczni panowie szcegolnei ejden lysy z czerwonymi oczami i panna zmeinaijaca sie to w jakas sowe z jeszcze ladniejsza garderoba ;) i 'ladnie' piszczy(i tutaj wlasnie o zadnym drzeniu nei ma mowy wreczo czym gorszym;) )-wlasciwie to nei wiem jak to nazwac (dla Sephirii nie psize juz dalej ;) ) zauwazjac ze szanuje ludzi ktorzy cos widza w tym zespole jak i w ewabezsens i wszystkim pochodnym
przy okazji Sephiria wielki plus za danie gotyku do rocka obok punka,bo czasem juz jest zdeka wkurzajace jak ludzie myla gotyk z metalem i mysla ze gotyk wzial sie od tego typu muzyki a w koncu wszyskto zaczelo sie od postpunka..pozniej pwostaly te goth-metale czy doom metale,ale znowu z drugiej storny metal ma swoja kategorie osobna a to tez jest odlam rocka :] a pzrecie takie ebm czy electro to nie bardzo do rocka pasi :P ..ok nie czepiam sie juz...ale takie sa fakty :wink:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”