Dobra muzyka

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Jaki typ muzyki lubisz?

Pop
7
4%
R'n'B
1
1%
Techno
11
6%
Rock(Punk, Classic, Gothic)
64
37%
Metal(Trash, Speed, Heavy, Black,Progresiv itd)
47
27%
Nu-Metal
7
4%
Jazz
3
2%
Reggae
6
3%
Klasyczna(Mozart, Bethoven, Bach, Liszt, Chopin, Czajkowski, itd)
11
6%
Hip Hop/ Rap
15
9%
 
Liczba głosów: 172

antychryst__666

Dobra muzyka

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
tutaj mozecie pisac ciekawostki na temat muzyki

piszcie wszystkie nowosci muzyczne
:evil:

[ Dodano: Nie 10 Paź, 2004 ]
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
to ja mam pierwsza informacje dla fanow system of a down

30.IX'04 "Hypnotized" w styczniu, muzycy komentują Busha, Suggestions video!
Premiera nowej płyty została przesunięta na 17 stycznia 2005 roku, jak podaje niemiecki magazyn Visions. Inżynierią dźwiękową zajmie się Jonny Polonsky, a tytuł nowej płyty będzie brzmieć "Hypnotized", natomiast już jutro premiera płyty i DVD Axis Of Justice Concert Series Volume 1, o której więcej w poniższym newsie. 23 Listopada ukaże się składanka poświęcona ludobójstwie w Sudanie. SOAD pojawi się na niej z kawałkiem Nuguns. Tutaj znajdziecie pełną tracklistę i nieco info o krążku. Oprócz tego, kawałek Boom! ukaże się na ścieżce dźwiękowej do filmu Michaela Moore'a Fahrenheit 9/11. W najnowszym magazynie Rolling Stone, można przeczytać wypowiedzi sławnych muzyków na temat Busha, jego administracji oraz wojny w Iraku. Na te tematy wypowiadali się m.in Dave Matthews, Alicia Keys, Moby, Eddie Vedder i oczywiście Serj Tankian. Cały wywiad można przeczytać tutaj. Natomiast tutaj możecie posłuchać krótkiego wywiadu z Daronem, wyjaśniającego np. że John urodził się w Kanadzie, a nie w Libanie jak dotychczas sądziliśmy. Do działu pliki dodałem video z koncertu Rock Im Park 2002 - Suggestions!
Ostatnio zmieniony czw 14 paź, 2004 10:16 przez antychryst__666, łącznie zmieniany 3 razy.
Orion

Post autor: Orion »

Z całym szacunkiem antychryst,ale metal nie jest jedyną "dobrą muzyką"...
Pozatym w odczuciu hip hopowców i innych"teknomułów" to właśnie ten rodzaj muzyki jest beznadziejny...
Uważam,że pomysł na temat jest całkiem fajny,bo mogłaby się tu wypowiadać wieksza ilość osób niż w tym poświęconym tylko gotykowi i metalowi,ale skoro z góry kierujesz go do tylko dla swoich upodobań,to równie dobrze możesz poprostu pisać w temacie,który otworzyła Garnet...
Gust to kwestia indywidualna i to,że ktoś słucha tego a kto inny czego innego należy uszanować,a nie z góry przekreślać..

Dobra,tyle zrzędzenia :) .

Temat jest o dobrej muzyce,więc jak to kogoś interesuje to właśnie wyczytałem że być może jest duża szansa że na koncert do Polski przyjedzie Glenn Danzig :shock: -postać kultowa jeśli chodzi o metal,znany z takich kapel jak Misfits,Samhain czy aktualna Danzig(ciekawe skąd wytrzasnął taką nazwe :P )
To nie jest nic pewnego,ale ja osobiście chętnie bym się przeszedł na jego koncert...
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Jak się ktoś jeszcze nie zniechęcił do hIP-hOPu "made in Poland", to niech posłucha sobie audycji "ziomy" (w temacie <Humor...> ktoś niedawno zapodał stosownego linka) :)
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Glen w Polsce? - hmmm Plaszczu slyszales?? :D
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

System roxx tak na początek 8) Ciekawa muza - świetny album Toxicity - wczesniejsze trochę malo ukierunkowane.

Polecam wszystkim nową płytkę Papa Roach - Getting away with murder. Czuję że ta muzyka w jakiś magiczny sposób działa na moje wnętrze i świetnie trafiła w moje gusta. Dobrze jest wiedzieć że panowie czas jaki o nich zupełnie nie słyszałem odpowiednio spożytkowali. Tak na marginesie - jeżeli zespół wam nie leży to wysłuchajcie początkowego motywu muzycznego tytułowego kawałka, który zarazem jest solówką. Mega kick ass :twisted: z całym szacunkiem do tradycji cięższej muzyki - solo grane chyba na jednym chwycie :twisted:

Godsmack - zacząłem słuchać od albumu "Faceless" z zeszłego roku bodajrze. Świetnie grają - muzyka z charakterem - również polecam. Niebawem zespół zabiera się za nowe single więc ci którzy nie słyszeli mają szansę czegokolwiek się o nim dowiedzieć.

A teraz info - nie wiem czy to prawda, ale znajomy wyciąga mnie od pewnego czasu na "Vader'a" który rzekomo koncert na pomorzu 18 października ma - wstęp 3 dychy.

Antychryscie - techno i hip-hop to moje życie więc mnie nie obrażaj :twisted: Nie strasz ludzi żeby się nie wypowiadali bo nie oto chodzi. Są gusta i guściki.
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
niech ci bedzie dante
jak dla mnie to toxicity jest wypasione a nowa plyte papa roacha wlasnie dzisiaj kupilem
:evil:

[ Dodano: Pon 11 Paź, 2004 ]
:evil:
dodalem ankiete zeby sie dowiedziec kto czego slucha tak mniej wiecej
:evil:
Awatar użytkownika
HWDPIS
Kupo!
Kupo!
Posty: 120
Rejestracja: ndz 30 maja, 2004 09:35

Post autor: HWDPIS »

I wychodzi na to że mamy po połowie tzn że i słuchają hh i metalu mi tam nie prezszkadza hh ale głównie słucham OST z Silent Hill :)
Spewak

Post autor: Spewak »

Wiecie mi nie przeszkadza hip-hop zagraniczny ale jak slysze polskich wykonawcow to mnie cos trafia zawsze :evil:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Ja również polski "Hip Hop"(bo Hip Hopem tego raczej nazwać nie można, raczej Hip Hop-Polo) wysłałabym na Księżyc. Jednak, żeby być fair przyznam, że "wspólczesny" zagraniczny Hip Hop również nie do końca mi się poodoba - najlepszy moim zdaniem okres to połowa lat 90-tych poprzedniego stulecia. No cóz, już nie robią ich tak jak kiedyś :lol:

Nie ma w sumie co się martwić, bo to co mi bliskie ma się dobrze, czyli od rocka zaczynając, na ciężkim(czasem najcięższym, choć rzadko) kalibrze kończąc.

Tak swoją drogą to ta ankieta nie jest do końca sprawiedliwa, bowiem autor nie uzględnił R'n'B, Popu, Jazzu i o ile Jazz można dać jako te inne(bo porównując gusta muzyczne określonej grupy ludzi, jazz będzie raczej w mniejszości), o tyle Pop i R'n'B mają tylu zwolenników, że zasługują na osobną kategorię w ankiecie.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Spewak

Post autor: Spewak »

W polowie lat 90-tych to wogule muzyki nie sluchalem chyba ze smerfne hity :P Dlatego oceniam hip-hop na tym przykladzie jaki znajduje teraz - dla mnie dno, jako ze lubie ciezsze brzmienie - byle nie za ciezkie - to lubie sobie posluchac Nightwisha cz Metallici nie wiem czy ktos slyszal ale biorac pod uwage przekonania tu zgormadzonych to dobra jest tez Apocalipthica! :D
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
ja k dla mnie to hh sie wogole nie liczy ankieta na to wskazuje
jak sie skonczy ta to zrobie bardziej dokladna na rozne gatunki ale oczywiscie bardziej rozdziele te gatunki ktore teraz wygraja



a ja zachecam wszystkich do pierwszej plyty POD pt "The Fundamental Elements Of Southtown" szczegolnie piosenka Hollywood

:evil:
dante_666

NO TO POWIEM PO WIESNIACKU

Post autor: dante_666 »

HE HIP CHLOP JEST BIDNY!!!!:P



Nie no ale jakos nie trafia do mnie ''dla mnie masz downa''
jest po prostu b i e d n y i nie trafia do mnie KROPKA!!!!




Zapraszam do dyskusji
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Re: AVE

Post autor: Sephiria »

antychryst_666 pisze: jak sie skonczy ta to zrobie bardziej dokladna na rozne gatunki ale oczywiscie bardziej rozdziele te gatunki ktore teraz wygraja
A co to za problem zedytować własny post i dodać jedną opcję do ankiety?
antychryst__666 pisze: zachecam wszystkich do pierwszej plyty POD pt "The Fundamental Elements Of Southtown" szczegolnie piosenka Hollywood :evil:
Ciągle sadzisz te evil emotki jak jakiś maniak, chyba by podkreślić jaki z ciebie antychryst, a tymczasem słuchasz i zachwalasz.... CHRZEŚCIJAŃSK ROCK :lol::D. Już widze Kokiego jak pisze: "Nie ma to jak hipokryzja" :mrgreen:. Hollywood niezły, ale cała płyta Southtown taka sobie, Satelite znacznie lepsza.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
antychryst__666

AVE

Post autor: antychryst__666 »

:evil:
niby moge porzucic opcje do ankiety ale najpierw ta niech sie skonczy
a z tych emotov nie wyrosne :P
tez sie zgadzam ze satalite lepsze szczxegolnie kilka piosenek
:evil:
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Meh meh...
Rammstein to ostatnio moja obsesja...
Zaczynam coraz bardziej lubić J.Niemiecki...
Jest doskonały, "twardy" i "ostry" :) ... oby więcej takich Rammsteinów!
"Wollt Ihr Das Bett In Flamen Sehen", "Engel", "Ramstein", "Stripped", "Sensucht"...
ROX
Meh meh...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”