Gotyk & Metal

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Madtrax

Post autor: Madtrax »

No stary bez jaj z takimi ogloszeniami :lol:
Nie usune posta, ale nie wrzucaj juz takich zwlaszcza, ze to juz druga odnotowana przeze mnie wzmianka o tych butach :]
squcloud

Post autor: squcloud »

To nie jest ogłoszenie, możesz usunąć tego posta. Ja tylko prosze o pomoc bo nie wiem za ile sprzedać.

I tak wogule to nie jestem stary :) Mam dopiero 15 latek.
Orion

Post autor: Orion »

no ale pzreciez grali juz razem :]
No,ale zanim przeczytałem linka to nie wiedziałem :oops: ...

Squcloud,nie zastanawiaj się za ile je sprzedać tylko szukaj chętnych a jak znajdziesz fraj...znaczy kupca który da koło 100 zł to możesz się cieszyć :twisted: .

http://muzyka.onet.pl/mr,1010182,wiadomosci.html

No prosze,chyba pora znowu ruszać na Śląsk :twisted: .
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Mam do sprzedania glany nr 38
jak bys sprzedawal new rocki to jeszcze ;) <zreszta i tak zaniedlugo wreszcie je bede miec :D >

a owa pisoenke bittersweet mozna juz obejrzec w tv...teleysk nawte ujdzie (poza 'twarza' pana z rasmusa :] ) no ale villego jak ulizali :lol:

aa.a....apocalyptica na metalamni....aaaaaaaaa....(ale i tak jestem wkurzona na ten spdoek..pzrepraszmay nei ma jzu biletow..grr...a niech ich wsyzstkich)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

No to ja niedawno co sie na forum zapisałam taka szczęśliwa z tematu gotyk matal, a nie żaden hop siup, myśle se no fajnie pogadamy se, może się czegoś dowiem, a tu patrze :shock: sami eksperci!! Aż mnie zgieło jak to zobaczyłam, fantasy matal?? power metal?? co to wogóle ma być?? Ja czasami mam problemy od odróżnienia metalu od rocka. Aż mi głupio i chyba schowam głowę w piasek, no ale jakby nie było zawsze można jakoś skorzystać. Także ja korzystając z waszej wiedzy i uprzejmości chciałabym abyście odpowiedzieli na nurtujące mnie od zarania dziejów pytanie, a mianowicie: Dead can dance- co to za styl muzyki?? I jeszcze Tiamat jeśli mozna
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Nie przejmuj się ja też nie rozumiem różnic między: Power, Trash, Black, Speed, Death, Fantasy i Heavy metalem, ale spokojnie starcza mi fakt, że wiem co to Nu-metal a cała reszta :D Poza tym kilka stron wcześniej pisałam, że na chorobe są te wszystkie gatunki i cała systematyka - określanie się tylko co do niektórych odmian Metalu to zamykanie się na pozostałe i okrajanie sobie wyboru.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Orion

Post autor: Orion »

LOL,kiedyś pisałem że przeważająca większość osób grających w finala słucha rocka/metalu...Chyba jednak coś w tym jest :D .

Nie jestem znawcą,ale parę kawałków Tiamata słyszałem i ja bym to określił na coś w stylu Death,chociaż troche mi podchodzi też pod Gothic,ale mną się lepiej nie sugeruj bo mi też to wszystko lata co się jak nazywa :) .
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

sami eksperci!!
jacy zaraz eksperci XD
Dead can dance- co to za styl muzyki??
dobre pytanie ;]...bowiem na nie nie ma odpowiedzi chyba :D DCD to po prostu taki zespol,grajacy jedyna w sobie muzyke..niepowtarzalna....laczay w sobei rozne elemtny z folku,muzyki sredniowiecznej,baroku,i roznych etnicznych piosnek...czeripa z muzyki z calego swiata..i nie lubia jelsi sie ich klasyfikuje wiec niechaj tak pozostanie ;]
swoja droga jzu podano ceny biletow na ich koncert...
250 zł (parter),
220 zł (amfiteatr środek)
190 zł (amfiteatr strona lewa i prawa)

...ehmm...no tak...
I jeszcze Tiamat jeśli mozna
coz tiamat to zespol ktory ewoluowal przez lata ;] od pierwszej black/death metalowej plyty ich styl pozniej znacznie sie zmienil ..owszem nadal grali jeszcze ciezko ale jakby bardziej mroczniej...zmierzali w kierunku goth metalu...wlasciwie mozna ich posadzic o pierwesz utowrki w tym klimacie-obok paradise lost ;]...no napewno przelomem jest plyta wildhoney,gdzie wrecz timat jest jzu nei do poznania...te lagodne,piekne brzmeinia-nie ma jzu zadnego spiewania o satanizmie czy co tam ;)..kazda plyta po prostu prezentuje jakby cos innego np skeltron to jzu polaczenie ambientu z rockiem..tak wiec ich tez trudna przyporzadkoawc bo po prostu na kazdej plycie dostajemy inny material ;] ogolnie zrec biorac graja godny uwagi rock z czesto mrocznym dodatkiem do urozmaicenia :P
i od razu daty ich koncertow :]
10.01. Wrocław, WZ
13.01. Kraków, studio TV "Krzemionki" (rejestracja DVD)
14.01. Warszawa, Proxima
określanie się tylko co do niektórych odmian Metalu to zamykanie się na pozostałe i okrajanie sobie wyboru.
Nat ja lubie sobie czasem okreslac ale ja zauwazylas pewnoi nie zamykam sie na inne kawlaki (mydleko fa,rock me amdeus itp :d) ..ale wkurza mnei etz gdy np czytam ze suicide commando to techno...whatever


a w tv zanedlugo maja puszczac nowy teledysk cure 'alt end'
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

A ja mam Tiamatu płytę A Deeper Kind of Slumber, to chyba z tych spokojniejszych prawda??? Ale ja i tak ją bardzo lubię
14.01. Warszawa, Proxima
Jak zwykle wszystko co dobre to Warszawa....
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Niekoniecznie, czasem w Katach, Pozku Wrocku czy Kraku trafi się coś równie dobrego. Stolica powoli traci monopol na koncerty gwiazd.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Orion

Post autor: Orion »

Ale i tak z reguły wszystkie fajne zespoły nas omijają szerokim łukiem..
Najwięcej koncertów chyba teraz jest na Śląśku.W Krakowie dwa ostatnie jakie pamiętam to Therion,na który mi było żal kasy i Pudelsi bodajże wczoraj :lol:
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Orion pisze:Ale i tak z reguły wszystkie fajne zespoły nas omijają szerokim łukiem..
Najwięcej koncertów chyba teraz jest na Śląśku.
No może faktycznie o Warszawie ostatnio coraz żadziej się słyszy, nie mniej jednak i tak wszystko fajne przyjeżdża jak wspomniałeś do Śląska lub okolic i gdziekolwiek usłyszę o koncercie jakiegoś dobrego zespołu to tylko Katwicki spodek ( i wawa ostatnio też, w końcu Dead can Dance i Tiamat). A na Pomorzu co takiego?? Sarah Conor, Pink, Beyonce itp. :636:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Jeśli chodzi o Beyonce to szczerze współczuje - wszędzie jej pełno, co chwilami denerwuje, a moim zdaniem jest przeciętna i do tego monotonna. Właściwie to druga albo piąta taka Britney Spears tyle, że afro-amerykanka.

Pink zrobiła się taka jakaś byle jaka niestety, po zrobieniu piosenki do Charlie's Angels 2. Jej zwolennicy jdnak na pewno zaliczą jej na plus, że stara się tworzyć dość różnorodne stylowo płyty - przynbajmniej nie jest monotonna jak Beyonce.

Sarah Connor ma głos, którego można naparwdę pozazdrościć i niektóre jej piosenki są świetne, ale bardzo mam jej za złe to natrętne promowanie się w Vivie. poza tym te jej obecne wideoklipy są przesłodzone do granic możliwości - znacznie bardziej wole klimat a la "Let's get back to bed", gdzie klip bazował na prostym pomyśle, ale był zrobiony z dowcipem zamiast satynowej bielizny(ten obecny I'm living to love you albo jakoś podobnie), czy mdłej Love Story(Just one last Dance) - w tej chwuli na widok jej klipów naciskam na pilocie stosowny przycisk.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Orion

Post autor: Orion »

Ale najbardziej w tym wszystkim irytujący jest ten cały "kult ciała".
Jeśli się ma ładną twarz i figurę to już jest praktycznie połowa sukcesu w drodze do sławy...
Patrzę tak na te wszystkie dzisiejsze "piosenkarki" (niektórzy faceci też) i mnie poprostu szlag trafia.Zero talentu,a cała sława opiera się na tym,że albo miała sesję w playboyu,albo że z kimś się akurat rozwodzi...
Geez,tyle jest naprawde utalentowanych osób,które nie zostały zauważone tylko dlatego,że je/ich natura obdarzyła mniej chojnie niż jakieś tam plastikowe gwazdeczki...
KOMERCJA...ech...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

ja mam Tiamatu płytę A Deeper Kind of Slumber, to chyba z tych spokojniejszych prawda??? Ale ja i tak ją bardzo lubie
ano tutaj juz prawie praktycznie odeszli od metalu,przy tym gratuluje gustu bo owa plyta jest bardzo trudna w odbiorze

Nat nie 'zasmiecaj' mi tu watku :]
A na Pomorzu co takiego??
ale macie temple of goths :P <ja bym wiele dala zeby sie stad przeniesc>

swoja droga w ta niedziele na wieczor na vive polskiej beda features,personality rammstein czy jakaos tak...dobre i to...<chlip>...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”