Dobra muzyka

Nie ważne czy Hip Hop, Techno, Dance, Gotyk albo Metal, czy muzyka klasyczna, tu gra muzyka. :D

Moderator: Moderatorzy

Jaki typ muzyki lubisz?

Pop
7
4%
R'n'B
1
1%
Techno
11
6%
Rock(Punk, Classic, Gothic)
64
37%
Metal(Trash, Speed, Heavy, Black,Progresiv itd)
47
27%
Nu-Metal
7
4%
Jazz
3
2%
Reggae
6
3%
Klasyczna(Mozart, Bethoven, Bach, Liszt, Chopin, Czajkowski, itd)
11
6%
Hip Hop/ Rap
15
9%
 
Liczba głosów: 172

Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Tak wiec jak bedzie wszystko w porzadku to zapraszam do posluchania, refren tej piosenki jest cudowny :) juz 1,5 godz. slucham tej samej piosenki, czasami tylko sam refren ;)
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Hmm..bez urazy,ale IMO muzyka jak dla mnie nie pasuje do wokalu,jakoś sie nie pokrywa z melodią wokalu.Koleś fajnie śpiewa,ale muzyka jest jak by wyjęta z innego kawałka.
Teledysk fajny :)

A teraz sie mile zaskocze,jeśli ktos mi odpisze,że słucha tego:


"Blue Man Group":>
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Postanowiłam zdobyć sobie płytkę Verby największe hity i jestem zadowolona z tego ) Chłopaki bardzo fajnie grają :) Niby to hh, ale bardziej w stronę popu idzie :) No i fajne teksty ;) Mam nadzieję, że ktoś o nich w ogóle wie :P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

TomajS pisze:Hmm..bez urazy,ale IMO muzyka jak dla mnie nie pasuje do wokalu,jakoś sie nie pokrywa z melodią wokalu
Przeciez ja za takie rzeczy sie nie obraze ;) tylko chce powiedziec, ze ta piosenka na plytach i koncertach calkiem inaczej brzmi hmmm... to jest taka przerobka _^_

Hehehe a ja was nafaszeruje kolejna piosenka Feedera :evilbat:
Oto ich najnowsza pisoenka, Lost & Found, juz jest singiel z nia, oczywiscie nie w polsce :lol: moglismy sie tego spodziewac ^^
http://www.youtube.com/watch?v=azXiEI3C ... rch=feeder
Piosenka ogolnie bardzo dobra, teledysk zabardzo "migajacy" :)
Milego ogladania, sluchania itd ;)
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

A słucha ktoś J-MUSIC ?? Ayu i spółka xD. Ja lubie słuchać "japońskich pisków" i jest mój ulubiony dział muzczyny. Szczeólnie r'n'b i pop (dziwny jestem wiem xD).

Ps. Jakby już ktoś o tym gadał to gome ale nie chciało mi się szukać w tym temacie takiego wątku ^^".
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Haichi pisze:A słucha ktoś J-MUSIC ?? Ayu i spółka xD.
Zdarza mi się czasem Ayu posłuchać, ale jest to raczej oglądanie teledysków - Game i Fairyland rządzą :D. No i od święta zdarza mi się zapuścić X - Japan. Jesli chodzi o resztę to może Maki Goto.
Haichi pisze:Szczeólnie r'n'b i pop (dziwny jestem wiem xD).
Tylko nie r'n'b, błagam :grin:. Popu da się słuchać (mówi to fan metalu), ale r'n'b to już zdecydowanie nie to. Nie ma w tym nic dziwnego - dziwnym byłoby słuchanie południowo - malezyskiego hip hopu :D.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Gveir pisze:Tylko nie r'n'b, błagam
Ja tam tez lubię r'n'b :P I soul :) I nie wiem co w tym takiego dziwnego :P Są super wykonawcy np. Mariah Carey albo Destiny Child
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Eiko pisze:Ja tam tez lubię r'n'b :P I soul :) I nie wiem co w tym takiego dziwnego :P
Dziwnego nie ma w tym nic, każdy ma własny gust i lubi co innego. A że akurat jak słyszę r'n'b, a zwłaszcza w męskim wykonaniu, to rozpoczynam emigrację na biegun, nie znaczy że dobre nie jest :D. Soul nie jes taki zły, jedynie po r'n'b dostaję apopleksji, jeśli mowa o takich gatunkach muzy.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

To Mariah Carey i Destiny's Child to r'n'b?? O_o ..dobra ja tam sie nie znam :P

Jestem w trakcie stopniowego ( delektuję się *_______*) przesłuchiwania Stadium Arcadium RHCP ....Whaaaaa O______O...to po prostu miażdzy, dawno juz nie słyszałam czegos tak genialnego brzmieniowo *_______*. Wczesniej znałam niewiele twórczości RHCP ( takie tam populatne kawałki Under the Bridge, Otherside, Scar Tissue, By the Way, Californication ), ale chyba zainteresuję sie bliżej (:

Nie mogłam sie oderwac od Dani California, Stadium Arcadium, C'mon girl, Snow, Tell me baby, Slow Cheetah, Wet sand czy Hard to concentrate ....jestem pod ogromnym wrażeniem ich twórczości ... (:

Na szczególna uwagę zasługuje tutaj kawałek "Snow" którego słucham juz od tygodnia non-stop, nawet "Dzień dobry kocham cię" nie było tak pozytywne ...cos cudownego, jak słucham tej piosenki to wyobrażam sobie snieźek tak biały, ze aż mieni się wszytskimi kolorami ( chyba jeszce wszytsko ze mna dobrze O_o) ^___________^ < koniec interpretacji XD>


Co do japońskiej muzyki - nie tykam wiecej niż openingi i endingi anime .... wyjatkiem było tylko Asian kung-fu generation ....sama byłam ciekawa co oni jeszce sa w stanie nagrać (: słucham od czasu do czasu, zeby poprawić sobie humor :wink: < radosny japoński 'punk' rock :D >

No i było jeszce Orange Range, ale jestem w stanie posuchać właściwie tylko jednej piosenki nie kwalifikujacej sie do opów i endów anime :wink:

....nic wiecej, jak juz pisałam, nie tykam _^_
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Z japońskiej muzy mam tylko OSTy w wykonaniu świetnej Yuki Kajiury i zespołu See-Saw (osty z .hack'a i Tsubasa Chronicle). Jest wiele świetnych kawałków, których mogę słuchać bez przerwy. Kiedyś kumpel mi dawał X-Japan i coś podobnie brzmieniowego, ale nie przypadło mi do gustu.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ireth pisze:Mariah Carey
Ona to w sumie sama nie wiem czy to soul czy r'n'b, ale Destiny Child jestem pewna :)

A na temat tych japońskich to się nie wypowiadam ^^ Bo jedyne co znam to te z FF :P Ale, żeby coś więcej to raczej nie ^^ A ja zaczęłam słuchać teraz płyty Myslovitz :) Niektóre kawałki są fajne :) "Mieć czy być" (ale to drugie :P Swoją drogą jakby nie było innych tytułów tylko takie same...), "Fikcja jest modna" i jeszcze jakieś, ale nie patrzyłam na tytuły ^^
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

Teraz zacytuje pewnego komika:


W R'n'B zawsze masz pięciu czarnych typów bez koszulek
Zawsze śpiewają o tym jak fajna jest jakaś laska...
Zawsze są tacy delikatni i słodziakowaci w każdej piosence.
Potem dorzucają jakiś bicik...

Pablo Francisco

Ma facet racje.
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
azu

Post autor: azu »

Ja bym raczej napisał:

nie ma facet pojęcia o r'n'b

i dorzucił jeszcze dobrze pasujący cytat:

Lepiej siedzieć cicho i tylko wydawać się głupcem niż powiedzieć coś na dany temat, kompletnie się na nim nie znając i rozwiać wszelkie wątpliwości.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Haichi pisze:A słucha ktoś J-MUSIC ?? Ayu i spółka xD.
:idea: oczywiście, że tak! zaczęło się od openingów i insert songów z Sailor Moon :) Obecnie od dłuższego czasu jestem zakochany w Yukie Nakama i chyba mi tak zostanie :grin:
ostanio odkryłem też bardzo fajną piosenkę Mio Watanabe - Owaranai Ai. kawałek był wykorzystany kiedyś w reklamie Breath of Fire II na SNESa.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Pinhead pisze:W R'n'B zawsze masz pięciu czarnych typów bez koszulek
Zawsze śpiewają o tym jak fajna jest jakaś laska...
Zawsze są tacy delikatni i słodziakowaci w każdej piosence.
Potem dorzucają jakiś bicik...

Pablo Francisco

Ma facet racje.
Dodać zapomniał, że każdy robi groźną minę, pręży muskuły i mu górę od stringów.... sorki, od bokserek widać :D. No i te ksywki...

A tak abstrachujac od r'n'b i Jmusic, to słucha ktoś In Flames, Soilwork, Arch Enemy czy innych porykiwaczy? W sumie takich każdej proweniencji :D.
Sogetsu pisze:Obecnie od dłuższego czasu jestem zakochany w Yukie Nakama i chyba mi tak zostanie :grin:
Niezła, nie powiem, niezła. A słuchałeś Genshoku Gal Hadeniikube od Maki Goto? W tym można się zakochać... Choć lekko szurnięte :grin:.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka”