Reklamy - naj, be, głupie i wszystkie inne :P

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Mati-San

Post autor: Mati-San »

Inną reklamą którą nie cierpie jest reklama Imblu. Debilna poprostu
Malkav

Post autor: Malkav »

Imblu? nie slyszalem(chyba ze chodzi ci o Inblu).
mnie rozgniata po wszystkich 4 scianach reklama lodow KORAL. jesus... to jest lekkie przegiecie.
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Imblu? nie slyszalem(chyba ze chodzi ci o Inblu).
Sorry, małe przejęzyczenie :D
Malkav

Post autor: Malkav »

Sorry, małe przejęzyczenie
nie ma sprawy.
jurer

Post autor: jurer »

cos mi sie wdyaje ze panie moderatoerki nie beda zachwycone taka wymiana zdan... :P :D
co do reklam to ostatnio taka "dupna" reklama to reklama megahitu w polsacie oni reklamuja film bezsens?? ;] no zapowiadaja ale ja pamiietam jak to bnylo kiedys jak tylko mowili o ktorej i papa a teraz.... ze taki i taki wystepuja tacy a tacy :twisted: ;)
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Zgadzam się. Telewizja źle zapowiada programy. Jak miał X-Men lecieć to napisali coś , że mutanci zostają używani przez ludzi jako broń (chyba tak było).
Zell Dincht

Post autor: Zell Dincht »

najglupsze reklamy sa mcdonaldsa ostatnio to wkurzajace mcdonalds parapapapa lovin it
Malkav

Post autor: Malkav »

zell, nawet mi nie przypominaj (parapapapa....wrrrr....)
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Zawsze głupie były puszczane w telewizji kampanie prezydentów (przynajmniej te USA)
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Teraz sie zaczeło studio wyborcze,jakie tam beda leciec pogibane reklamy,to bania mała.
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

oblesna jest reklama kremu antycelulitowego vichy,jak ta babka zdejmuje ta skore z tylka... :?
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Oblesna? - jak sciagnie to dopiero fajna jest!!! :D
Malkav

Post autor: Malkav »

mnie sie tam ta reklama nawet podoba; pomyslowa jest.
denerwuje mnie za to reklama ubran cubus(2 gosci pchajacych samochod). kiedy byla wersja z panienkami, to juz zaczynalo mnie to nudzic. teraz dostaje nerwowki gdy to widze.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Wam to łatwo mówić - jakbyście się o celulit musieli martwić to już by wam tak nie było do śmiechu. No, ale oczywiście faceci rzadko kiedy używają kosmetyków, no może z wyjątkiem dezodorantu i pianki do golenia, a ich dbałośc o swój wygląd pozostawia czasami bardzo wiele do życzenia.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Nom na szczescie nie wszyscy ;) Tak poza tym jak facet zaczyna mocniej dbac o siebie to zaraz zniewiescialy - odkad pilowalem sobie pilniczkiem paznokcie na lekcjach to kumpel jakos dziwnie sie patrzyl :lol: ;) <joke>
Juz tego nie robie na lekcjach bo... skonczylem szkole :D

Heh podobno Sephi rowerek, basen, nurkowanie - cellulit Ci nie grozi ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”