Reklamy - naj, be, głupie i wszystkie inne :P

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

pedantyczna inka nadal rulezz
glamorous vamp
jurer

Post autor: jurer »

teraz to jush wiem co jest glupie weterynarz kazdy ze zwierzeciem i przychodzi facet z żółwiem i mu go daje a ten baterie mu daje ten wylatuje przez sciane a ten mowi o kurcze a ten typek co mu wmatowal te bateryjki mowi nie krolik i w scianie jest taka dziura od zolwia a za nia krolik bezsenssssss......
Malkav

Post autor: Malkav »

jurer, to nie bezsens tylko kryptoreklama. to byla aluzja do reklamy baterii duracel. podobne swoiste dissowanie sie nawzajem robi idea pop("o co chodzi z tymi rekami?") oraz polus ze swoim simplusem("(...) machnij reka na innych operatorow"). to wszystko oczywiscie w odpowiedzi na heyah.
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Inna głupia reklama jaka mi sie przypomniała to te kulki Nesquick. Debilna reklama.
Malkav

Post autor: Malkav »

mnie rozbija na wszystkie strony reklama fanty(rurka) i snickersa(fontanna). z zagranicznych byla te taka, w ktorej facet pompuje pilke, a jego dziewczyna sadzi ze robi cos zupelnie innego. TO jest dopoiero debilne
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Ta reklama z pikla jest cool!! - tam jest znany pilkarz(nie wiem jaki bo od dawna nie ogladam meczy ;) ) - nie wiem co Ci sie w niej nie podoba? - zabawna jest :D
Mooshie

Post autor: Mooshie »

Well....no cóż ja powiem , że staram się zapominać o tych najgorszy a pamiętać o najlepszych :)
Tak więc te naj naj to najnowsza reklama snicersa z babciami i sprajta....."Buźka ? He He....";]
Malkav

Post autor: Malkav »

mad-nie mowilem ze reklama nie podoba mi sie,ale to nie zmienia faktu ze jest glupia :)
nie wiem czy widzieliscie taka:
pilkarze wybiegaja z szatni na murawe boiska, kazdy robi jakis gest(podnosza do gory kciuka, zegnaja sie, caluja boisko). wreszcie wybiega kolejny z nich, ktory przychyla sie do murawy zeby ja (niby ucalowac) i wciaga farbe(to biale czym maluja te smiszne linie, nie wiem jak sie nazywa). pozniej napis:
kokaina uzaleznia i po chwili
nawet bardzo...

swietne.
Car SSP

Post autor: Car SSP »

Apropos biedronki, już nie chodzi o kwestię lepszej ceny kosztem jakości, gdyby tego było mało supermarkety tego pokroju budują swoje wpływy niewolniczą pracą zdesperowanych kobiet. Bagatela, 16 godzin dziennie za kasą, to absolutne minimum narzucone przez pracodawcę. Owszem, kasjerkom przysługuje 1 godzina obiadowa na wyprostowanie nóg, z czego hyhy, łaskawie, kierownik filut skrupulatnie się wywiązuje, wesoło, urozmaicając życie pracowniczkom rozładowywaniem kilkutonowych tirów i to na czas. Niemiec rzekłby shaise. ;@) Ostatnio, głośny był przypadek kasjerki sklepu Biedronka, która zagoniona przez pracodawcę zerwała sobie mięsnie stawów (poniosła stały uszczerbek na zdrowiu, jakby ktoś nie wiedział, co to znaczy), a po powrocie ze szpitala zamiast odszkodowania i ciepłych współczujących spojrzeń swojego dyrektora odebrała nic innego jak natychmiastowe wypowiedzenie z pracy. Był jeszcze jeden udokumentowany przypadek... ech nie ma sensu abym kontynuował, macie już przed oczami prawidłowy obraz sytuacji. Teras, kiedy widzę w telewizji reklamę biedronki dla mnie nie jest to już jedynie synonim kiczu, ale również azyl wyuzdanego czarnego humoru i hipokryzji przemieszanej ze zobojętnieniem godnym Aushwitz.
No, ale to tak na marginesie^_^, wracając do meritum.

Kogo nie rozweseli ta melodia "Tatatatam, Bierzesz dwie porcje poksyliny tutututum i ugniatasz je z łatwością plasteliny... minuta nie mija i już poksylina jest twarda jak stal." :P
Albo "Ummmmm... Malakatykitaki i kasztanki dla ciebie i być może dla twojej koleżanki, to małe przyjemności a tyle w nich radości... Malakatykitaki i kasztanki"
Do znamienitej trójcy najwspanialszych motywów muzycznych złotych salonów branży reklamowej kwalifikuję również piosenka wychwalająca produkty od sąsiada. Wybaczcie, że nie pamiętam marki i jak to leciało, ale z uwagą wysłuchałem ją tylko raz, z każdemu chyba znanych powodów.
Jak słucham ich wszystkich w jednym bloku reklamowym to aż mi brew lata... whatever

Jednak najbardziej debilną reklamą, jaką w życiu widziałem jest reklama płynu do bawełny. Ze smutno beczącym barankiem naszytym na różową bluzkę, kropla specyfiku i już baranek wesoły. No comment.

Reklamą, która mi się autentycznie podobała, była ta zapraszająca do głosowania w referendum europejskim, genialnie zrealizowana przez Mtv. Blondyn rutyniarsko wsiada do autobusy, zajmuje jedno z wolnych miejsc, jedzie, jedzie i nagle patrzy, jakby oniemiał, laska, która weszła na następnym przystanku ładuje się nieznanemu facetowi na kolana, dalej za nią, również na nogach innego mężczyzny ląduje jakiś zbutwiały dziadek. Blondyn rozgląda się, ale nikt prócz niego nie zdaje się zawracać na to uwagi. Rozgląda się dalej, ludzie siedzą normalnie innym ludziom na kolanach, jakby stanowiło to dla wszystkich coś zupełnie naturalnego. W końcu podchodzi do niego wielki spasiony chłop z krzywą facjatą, i patrzy się na niego wymownie. No, co robić, posłusznie wbija się w oparcie siedzenia, czyniąc miejsce... Na koniec hasło jakoś tak: "Decyduj o własnej przyszłości, nie pozwól, aby coś cię ominęło".
Co za inwencja, co za humor, co za obsada, nie sądziłem, iż Polaków stać na coś tak... brak mi słów, wzruszyłem się. :@)
Miłe dla oka, są również reklamy piwa Tyskie, przenoszące nas w różne okresy historyczne z przed powstania browaru.

Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony śr 05 maja, 2004 11:32 przez Car SSP, łącznie zmieniany 2 razy.
ramalash

Post autor: ramalash »

car albo mi sie zdaje albo ktos z forum mial juz takiego avatara :D ^^
Car SSP

Post autor: Car SSP »

Och, cóż za nietakt, znasz może linka do jakiejś galerii z której mógłbym zapożyczyć inny wizerunek Red XIII? A z resztą nasza rasa jest do siebie podobna.;@P
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Fakt zapomnialem o reklamia Tyskiego - dobre sa :D . Tu sie zgodze ;)
Malkav

Post autor: Malkav »

jezeli juz mowimy o browarach, to prym wiedzie "zubr wystepuje w puszczy". z ta roznica mad, ze te ostatnie sa niedobre ;)
ramalash

Post autor: ramalash »

nie wiem ale dla mnie najlepsze sa reklamy coca-coli prawdziwy majsterszyk i jeszcze ta muzyka ;] zawsze odpowienio dobrana ;]
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

a mi sie podobaja reklamy Sprite'a
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”