Reklamy - naj, be, głupie i wszystkie inne :P

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Mad Ty to powienes chyba zawodowo zjamowac sie marketingiem (albo jak tam sie zwie ta dziedizna-whatever :) )

jakby cio to powiem p.Andzi :D (tzn naprawde nazywa sie Joanna) o Twoim talencie :D
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Hehe fakt faktem mam gadane - moj najwiekszy wyczyn dotyczy starych. Jednego dzionka mowia mi, ze jada do Korony po taki TV 14" od razu z video(takie dwa w jednym :lol: ).
Grzeczny synek pojechal, a wrocilismy z... TV 32" - co sie nagadlem w sklepie,. a sprzedawca mi wtorowal :D (do tej pory swietnie sie na mi gra na ps2 ;) ).

Czarna szminka - idealna na pogrzeby, stypy czy straszenie znajomych. Jestes w podlym nastroju, rzucil Cie facet, nie uklada sie w szkole? - wyraz to!!! :lol: (to dlatego, ze wygralem aukcje ff7 na allegro to mam dobry humor :D ) ;)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Mad ja tylko spytam, czy ta reklama czarnej szminki jest kierowana do konkretnego targetu(czyt treść wydaje się bardzo tendencyjna :twisted:)? :D
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Madtrax

Post autor: Madtrax »

To po prostu reklama czarnej szminki - nie tylko dla Garnet :]
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Czyli jednak dla Garnet :D

Hm najgłupsza reklama - te fundusze co teraz ostatnio reklamują to ich reklama z tym facetem w autobusie wydaje mi sie nieco głupia.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Mati-San

Post autor: Mati-San »

A widzieliście tą reklame Snickersa(czy jak to sie pisze) że babcie zaczynają tańczyć break dance'a ? Ta reklama akurat jest śmieszna :D
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Sephiria pisze:Czyli jednak dla Garnet :D
Kurcze rozgryzlas mnie - echh wszystko dla queen :smile: ;)

Taaa widzialem ta durna reklama z babciami dla mnie to jest dopiero glupia rekalam(co nie zmienia faktu, ze smieszna tez jest) :D
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ostatnio też widziałem reklame co gostek chodził z miarą i mierzył wszystko co go otaczało. Dokładnie nie wiem o co w tej reklamie chodziło ale była idiotyczna (jak większość reklam :D )
Rouge

Post autor: Rouge »

Właśnie na Cartoon Network widziałam EUROPEJSKA reklame Czekolady Terrawita... jak krowa kańczy na pochach obok europejskiego parlamętu w [Brukseli lub Nicei - zawsze zapominam] a tekst polskie mleko z polskiej krowy zastąpili cała europa o czekoladę pyta - takie to enteligętne.
Malkav

Post autor: Malkav »

mati-san: zgadzam sie, beznadziejna jest ta reklama(facet w lazience etc etc)
jedna z najglupszych/najgorszych reklam jakie widzialem to ta z ronaldo i lizakiem chupa chups "glowka pracuje!". geez...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Czarna szminka - idealna na pogrzeby, stypy czy straszenie znajomych. Jestes w podlym nastroju, rzucil Cie facet, nie uklada sie w szkole? - wyraz to!!!
raczej rzucilas kolejnego faceta i masz dosc jego lamentow :D
A widzieliście tą reklame Snickersa
a ciekawiloby mnei gdyby zamaist break dance dali np growling..byloby ciekawie czy nie :twisted:
echh wszystko dla queen
naprawde? (nie)uwielbiam tych sciem:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Sciem? - Ty, Ty, Ty nieczula... gothko :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

thx za komplement :) (my frozen heart is so happy ^_^ )
rotfl
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Mati-San

Post autor: Mati-San »

jakie widzialem to ta z ronaldo i lizakiem chupa chups "glowka pracuje!". geez...
to był Roberto Carlos
Malkav

Post autor: Malkav »

ee. whatever. obydwaj sa lysi i graja w real madrit(chyba). co za roznica :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”