Reklamy - naj, be, głupie i wszystkie inne :P

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

ramalash

Post autor: ramalash »

mnie kiedys dobijala reklamna hyeaha jak wychodzila z ziemi ta czerwona łapa i adres nadchodzi.pl ;]
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Reklam głupich ciąg dalszy:
Każdy chyba widział reklame soku Pysio (tej nowej). "Grzałeś, grzałeś i przegrzałeś" :evil:
Ostatnio zmieniony pn 26 kwie, 2004 17:56 przez Mati-San, łącznie zmieniany 1 raz.
Rouge

Post autor: Rouge »

Ta... reklama narkotyków z cyklu: "Mamo nie ma Bialego!"; "Mamo znowu nie ma Białego!"; "Dzieci lubią Białe"
Mati-San

Post autor: Mati-San »

O albo reklama herbaty Saga.
jurer

Post autor: jurer »

ojaa wez nawet nic nie mow :] hie albo Lecha Leeeeechhhhhhh!!!!!! bezsensu i akurat jakis typek musial wyskakiwac z pociagu i isc do akurat tego baru... blehhhh glupota glupota i jeszcze raz glupota :]
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Jak to idzie? "Reklama dźwignią handlu", ale na miłość boską NIECH NIKT NIE LECI DO BIEDRONKI!!!!!!!!!!!!!! Jakie to głupie jest to sie w pale nie mieści, i co mnie obchodzi że cała Polska kupuje w Biedronce?
Mati-San

Post autor: Mati-San »

W Biedronce kupują tylko ludzie dla których liczy sie tylko cena a nie jakość. To co że można kupić tanio jak dostanie sie jakiś gówniany towar np. jakaś siki przypomniającą herbate. Ja ten sklep unikam!!!
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

No właśnie a mianowicie jesli chodzi o jakośc to wolę małą Żabkę. W kwestii napojów wyskokowych of coz.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

swój drobny wywód rozpocznę od reklam takich typowych czyli mam na myśli reklamy ukazujące się w określonych odstępach czasu w telewizji ...
po pierwsze sam fakt iż reklamy przerywają czasem miłe dla oka lub ucha audycje powoduje że automatycznie trafiamy na inny program aby sprawdzić czy tam nie ma reklam... w moim przypadku jest tak że dopóki program nie był przerwany reklamą to oglądam a potem już nie chcę...to tak jakby mi całego FF opowiedział a ja potem zacząłem grać eee może to nie trafne porównanie ale mam takie samo odczucie w obu przypadkach... z tego też względu w kilku krajach WOGLE nie ma reklam w telewizji np. jeden z krajów skandynawskich ale nie chcem podawać konkretnej nazwy gdyż nie chcem nikogo wprowadzać w błąd... kolejnym rodzajem reklamy który mi nie przypadł do gustu i nie przypadnie to reklamy firm Mango Tv market i tym podobne... są to oczywiście zwykłe naciągaczki na kasę... (i pomyśleć że jest stacja Tv gdzie takie reklamy są przez całe 24 godziny na dobę)... kolejnym mankamentem świadczącym negatywnie o reklamach jest ich obsada rekwirująca się głównie z bohaterów i super gwiazd różnych Reality Show mogę tu nadmienić Arka Kucharza Agnieszkę i kilku innych (swoją drogą to frytka by się nadawała)... niektóre postaci wręcz nie pasują do produktów jakie reklamują ...można tu powiedzieć na przykład gdy puszysta kobieta ze śląska reklamuje przyrząd służacy do obniżenia kalorii w produktach... inną wadą takowych audycji jest brak jakiej kolwiek zdolności reklamowania prezentowanej przez "gwiazdy" reality show... sformuowania są czasem wręcz trywialne szczególnie jeżeli chodzi o reklamę oczyszczacza parowego:"ależ brudny ruszt" "alu wciskasz teraz guzika... ależ ładnie ci to się udaje... a teraz pewnie wytrzesz bród ściereczką?" są to sformuowania zbyt powierzcowne ażeby nie spostrzec że osoby kwestje te odgrywające nie potrafią się wczuć w tę rolę... a wracając do motywu reklam w zwykłej przerwie na reklamy to jedną z reklam której nie lubią jest cała seria poświęcona czerwonemu owadowi w czarne kropki czyli - " bożej krówce" obsada jest nader denna a postacie są poprostu dobrane wręcz nie w smak... nie mogę też nie przypomnieć wam o reklamie Monte a dokładniej o piosenkę jaka tam występuje.... słowa jakie w niej są po głębszym przeanalizowaniu świadczą że osoba która używała epitetów zapewne nie wie jak je powinna łączyć.... reklam które mi nie przypadły do gustu jest wiele aczkolwiek są również takie które zasługują na większą uwagę przykładem może być jak już garnet wcześniej wspominała reklama Reeboka ... całkiem całkiem.... mi osobiście podobają się też reklamy w których występują dorodne panie w kokach a dokładniej w reklamie Apapu i kiedyś taka co o bankach mówiła... ostatnio do gustu też przypadła mi reklama Heyah są one krótkie, zwięzłe treściwe i posiadają swoistego rodzaju urok a to w połączeniu z głosem Pana Pieczki (tak mi się wydaje że to on) dale miły efekt końcowy nie tylko dla oka ale też dla ucha... choć starałem się nieco tutaj poruszyć sprawę reklam to wbrew pozorom jest to temat który można opisywać w wieloraki sposób ale to co napisałem powinno wystarczyć w razie czego poruszę jeszcze bardziej dogłębnie elementy którą wywołują degustację wśród widzów...na zakończenie wymeinię niektóre irytujące pozycje: seria kubuś, biedronka(żenada), inka zbożowa-rodzina pedantów
glamorous vamp
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Bonifacy_i_zdun pisze:na przykład gdy puszysta kobieta ze śląska reklamuje przyrząd służacy do obniżenia kalorii w produktach...
:lol: - Garnet czyzby mowa o sasiadce Twojej ciotki :] - hehe :lol:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

no prosze a jednak Garnet wbrew pozorom ma kontakty z branżą reklamową :lol:
glamorous vamp
jurer

Post autor: jurer »

ona ma wszedzie wtyki.... widze Bonifacy ze jeszcze malo wiesh.... :] :D
teraz mnie wkurzyla reklama soku Paola dziadkowi smakuje z herbata itak dalej bezsensss
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Następna bezsensowna reklama:
BANANY CHICITA(czy jak to sie pisze). Jak można porównywać ludzi do bananów to ja nie wiem. Istna tandeta!!!
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

glupia jest tez reklama media markt..<chcoiaz sklep sam w sobie ostatnio mnei milo zaskoczyl-widzac skaldnki 'gothic' i nawet plytki xiii stolei i bauhaus)
W Biedronce kupują tylko ludzie dla których liczy sie tylko cena a nie jakość
dlatego pewno w mojej okolicy nie odwazyli sie postawic :D ;)
Garnet czyzby mowa o sasiadce Twojej ciotki :]
babci :]
no prosze a jednak Garnet wbrew pozorom ma kontakty z branżą reklamową
tylko czekajcie a beda reklamowac goth kosmetyki i ciuchy na mango :twisted: :wink:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Czujesz sie gothka, ale nie wiesz jak to wyrazic? - ten bialy puder pomoze Ci!! - rotfl :D :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”