Reklamy - naj, be, głupie i wszystkie inne :P

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Wiecie, jaka reklama mnie wkurza? "Ludzie! Pieniądze wam się należą!" To przyleź i mi daj, palancie! Przecież nie mogę iść do waszego banku, bo to by znaczyło, że coś robię dla pieniędzy, że się o nie proszę, czy coś tam :roll: Równie kretyńska jest reklama wody Tymbarka - Orwell, ale ty nic nie musisz, wiec idź kupić naszą wodę. :502: I reklamy tabletek oraz wszystkiego do włosów - nigdy po polsku, zawsze po polskiemu, retoryka jak z "Przyjaciółki", kalki, kalki, kalki, aaaaaaaaaaa!!! :563:
Boni pisze:Gorzej od reklam w tv irytuja mnie te w necie, nawet jak sie wciska zamknij, to odsyła do ichnej strony
O, to, to. Zwłaszcza w komiksach. Uroczyście oświadczam, że jak dorwę tych, co je zamieszczają, to włosy z nosa powyrywam!
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Isia pisze:wszystkiego do włosów
Tak jasne umyjesz włosy szamponem akurat reklamowanym to wszyscy saię będą za Tobą oglądać... -_-
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Najbardziej ołnujące są rekalamy: "Ona ma nową sukienkę, -nie, -mówię wam jest nowa, -nie, -przepraszam, to nowa sukienka ?, - ależ nie, wyprana w Perwolu, a tak przy okazji to właśnie zabrałam do mojej mini torebeczki do której ledwo mieszczę cokolwiek, jego dwu litrową butelkę, całkiem przypadkiem, więc wam pokażę." ;]
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Awatar użytkownika
chalcedon
Kupo!
Kupo!
Posty: 77
Rejestracja: sob 21 lip, 2007 12:08

Post autor: chalcedon »

Mieć milion, a nie mieć miliona to już są dwa miliony
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

Co do reklam w TV to one aż takie złe nie są. Czasem jakaś fajna pani reklamuje bieliznę, czasem inna dezodorant. Tak naprawdę gdyby nie ich ilośc to nie byłoby złe, ale pomyślcie o tych głupich reklamach w internecie. Goniliście kiedyś iksa, żeby wyłączyc reklamę? A znikała wam kiedyś reklama, żeby za chwilę pojawic się w zupełnie innym miejscu na ekranie?
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Najbardziej wkutwia mnie jak jakiś zacny i ciekawy film jest przerywany, bo te żydoeskimosy muszą całemu światu pokazywać swój wybrakowany szmelc -_-" Błogosławionymi niech będę kanały, które swych filmów nie przerywają reklamami!

~desu
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

Taak i ten zabójczy tekst z TVNu : "Tylko jedna reklama" oO''
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Diann pisze:Taak i ten zabójczy tekst z TVNu : "Tylko jedna reklama" oO''
Pamiętam to. Najpierw "Tylko jedna reklama", a potem ta jedna reklama. A potem standardowy napis "reklama" i dziesiątki innych reklam. Argh!!! >.<
Diann
Kupo!
Kupo!
Posty: 123
Rejestracja: wt 20 mar, 2007 16:05

Post autor: Diann »

kilmindaro pisze: Pamiętam to. Najpierw "Tylko jedna reklama", a potem ta jedna reklama. A potem standardowy napis "reklama" i dziesiątki innych reklam. Argh!!! >.<
No i niestety TVN dobija czasem do reklam Polsatu. A jakie te reklamy są głupie -_-' Jak widzę reklamę Warzywka czy tam Vegety, bądź śpiewającego groszka Bondu... oO'' to mnie niemoc psychiczna ogarnia dająca się porównac z oglądaniem odcinka Teletubisiów.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

TVN ma system. Robi cos na wzór Włochów. Dłuższe przerwy, ale nie za często...
Wolę to niż przerwy co 15 minut.
Włosi maja 2 lub 3 przerwy, w zależności od długości programu. "Koniec części 1" Reklamy i potem część 2. Wygodne.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”