Wiadomości, czyli co w trawie piszczy tu i tam.

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

http://www.tvn24.pl/-1,1560054,0,1,nast ... omosc.html ... :lol: ciekawe czy da z tego jakaś grubszą aferę (w co wątpię)
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Sid Demset
Kupo!
Kupo!
Posty: 46
Rejestracja: śr 16 lip, 2008 21:44

Post autor: Sid Demset »

kwazi pisze:http://www.tvn24.pl/-1,1560054,0,1,nast ... omosc.html ... :lol: ciekawe czy da z tego jakaś grubszą aferę (w co wątpię)
Gra jest od 18 lat a i tak sie do niej dopier... podobnie było ze sprawą wielu programów emitowanych po 22 (po zmianie prawa po 23) - też debile się czepiali że one szerzą nieodpowiednie treści. Problem z tym, że oni sami sobie przeczą narzucając bezsensowne reguły, które nie pozwalają na nic, co się "nie spodoba" pewnym ludziom. Witaj cenzuro? Niedługo można tylko TRWAM i RM w mediach emitować, a z gier to tylko te dołączane do "Bakusia" grać :lol:?

może to był mały offtop ale taka jest prawda, zabraniają sprzedaży gry, ponieważ koleś zabił kolesia, a gra była +18 :roll: w tym wieku potrafi się już samemu podejmować decyzję i jest się ustatkowanym emocjonalnie, gra nie może wpływać na gracza jak w przypadku "słabej dziecięcej psychiki"


żeby był spokój dorzucę linka - Paris Hilton jako prezydent USA to by doprowadziło do całkowitego upadku i tak już zachwianej Ameryki :)


<post w dół>: kiedyś robili coś podobnego w polskim teleturnieju, zapomniałem nazwy, upychali ludzi w toi-toi'u czy w czymś takim, tylko że tam mieli kontrolę nad wszystkim...

jak byłem na zielonej szkole to w 4-osobowej windzie w moim budynku zmieściło się 9 osób (najbardziej ciekawi fakt, jak aż 9 osób spotkało się jednocześnie i =zgodziło=tam=wleźć= weszło z lenistwa ^^) wszystkich osób w budynku było ok. 17 ale to nie robi różnicy - jeśli się czegoś nie przemyśli, to można utknąć wszędzie.
Ostatnio zmieniony pt 08 sie, 2008 02:39 przez Sid Demset, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Sid Demset pisze:żeby był spokój dorzucę linka - Paris Hilton jako prezydent USA to by doprowadziło do całkowitego upadku i tak już zachwianej Ameryki
Buahaha. Ale biorąc pod uwagę poziom obydwu kontrkandydatów, kto wie czy nie była by lepsza? :lol:

To mi Brainiaca przypomina.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Grzybek Z Octu
Moderator
Moderator
Posty: 583
Rejestracja: pt 04 sie, 2006 23:04
Lokalizacja: Z nasienia

Post autor: Grzybek Z Octu »

Uwaga, bardzo istotna wiadomość, szczególnie dla naszego katolickiego narodu.

Niezwykłe objawienie! <3

Wydawałoby się to głupie i przezabawne, ale bardzo trafny komentarz pod tym newsem brzmiał: "cudze chwalicie, swojego nei znacie: polacy sie modla (!!!) do szyb i kominow z plamami."


...:lol:
Frankly my dear...I don't give a damn (because you haven't brushed your pubic hair for months) !
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

http://www.tvn24.pl/-1,1560444,0,1,rosy ... omosc.html

WOJNA! :D

A wiecie jaki jest news dnia na tvn24? Pociąg się przewrócił _^_'
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

http://www.pardon.pl/artykul/5369/czy_muzyk_blackmetalowy_moze_uczyc_w_szkole_glosuj - news co prawda z końca czerwca, ale czas cały aktualny wielce. Przy tym przepiękny! :D
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Go Go Yubari pisze:Polak potrafi...
Coś się zmieniło od kiedy ja zdawałem prawo jazdy? Bo te testy to zawsze była najłatwiejsza część roboty. Na pamięć się ich szybko szło nauczyć. A on ich nie zdał... 4 razy? I zamiast się w końcu przyłożyć do nauki odpier*** coś takiego? :cry: I don't wanna live in this country...
Hajże-ho!
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

A "Limes inferior" czytał, a? Przeca to ewidentny lift! Ujawnić kosmitów!

Cholera... co ja robię ze swoją młodością?

Kod: Zaznacz cały

 równo za miesiąc drugi krzyżyk... 
Damn, damn, damn. Jest tu jakiś Daniel Jackson? Ja chcę Gwiezdne Wrota!
Tylko Gags ma prawo się z tego ucieszyć :roll:
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Isia pisze:
Cholera... co ja robię ze swoją młodością?
A mnie ten artykuł zdołował... Mało kto może robić to, na co naprawdę ma ochotę. Całe szczęście, że jest vodka.
Hajże-ho!
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

No właśnie mnie też. Co ja robię ze swoją młodością...
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”