Wiadomości, czyli co w trawie piszczy tu i tam.

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Wiadomości, czyli co w trawie piszczy tu i tam.

Post autor: Go Go Yubari »

Tak mnie naszło na taki temat. O tym, o czym obecnie się mówi w dziennikach, wiadomościach i innych faktach.
Pominę dziś Giertycha i nowy rok szkolny, a powiem, że się zdziwiłam, gdy sie dowiedziałam, że: http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html? ... caid=12443

Żal mi faceta.

[ Dodano: Pon 04 Wrz, 2006 19:49 ]
omg. oglądam wiadomosci, a tu o 20latku, którego rajcowało sadystyczne dręczenie chomików.... To jest CHORE ><' Dzizas. Aż przełączyłam. Ja po prostu nie pojmuję -_-'
Ostatnio zmieniony ndz 04 mar, 2007 00:32 przez Go Go Yubari, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Fjuczers
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 17:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Fjuczers »

Co do Steva Irvina (czy jakmu tam) to ryzyko zawodowe, gdzies w TV mowili ze dostal kolcem 20cm dlugosci w serce, zgon na miejscu.
omg. oglądam wiadomosci, a tu o 20latku, którego rajcowało sadystyczne dręczenie chomików....
kazdy "bawi" sie inaczej 8) 8) 8)
To Odin we call &#8211; in his name we will fight
Riding on dragons through the waves
And the gods on our side
To Odin we call &#8211; in his name we will fight
Summon the valkyrs in the sky
On the wings of death we ride
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Fjuczers pisze:kazdy "bawi" sie inaczej 8) 8) 8)
A jakby tak zabawiał się nie chomikiem, a innym innym facetem, dziewczyną czy dzieckiem? To by była zabawa, azali nie? /sarkazm off/
A Irvine musiał się z tym liczyć, niestety, szkoda go jak diabli, ale chociaż nie został zjedzony przez krokodyla. I trzeba mieć pecha jak diabli, żeby zostać dziabniętym przez płaszczkę, na dodatek prosto w serce. I nie umarł na miejscu, kiedy przybyła ekipa ratunkowa dopiero umierał.
Inną miłą wiadomością było zabójstwo 18 latki przez 22 letniego jej chłopaka, który chwilę po tym zadzwonił na policję i dał się zamknąć.
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=266021 - króciutkie sprawozdanie.
Ostatnio zmieniony wt 05 wrz, 2006 00:48 przez Gveir, łącznie zmieniany 1 raz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Palce mnie świerzbią, żeby zamknąć ten temat. :> Sama codziennie spędzam sporo czasu czytając gazetę/ przeglądając w necie informacje, ale to nie powód, żeby jeszcze tutaj wklejać linki, czy komentować na bieżąco wszystkie wydarzenia dnia... my nie portal polityczno-społeczny. No cóż... ograniczę się do śledzenia żywotności całego topicu. :>

Co do łowcy krokodyli, to zawsze miałam go za idiotę - nie dlatego, że robił takie niebezpieczne/głupie rzeczy, tylko z powodu jego gestykulacji, egzaltowanego komentarza, w ogóle całej prezentowanej osobowości. Szkoda, że umarł tak młodo, bo obiektywnie doceniam jego wkład w ochronę/promowanie/filmowanie przyrody, ale coś mi się widzi, że prędzej czy później to musiało nastąpić. Za którymś razem zabrakło szczęścia.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lenneth pisze:Palce mnie świerzbią, żeby zamknąć ten temat.
Tylko bys zamykała. Pft. Gadamy o muzyce, grach, filmach, a nawet porach,t o czemu nie o tym co się dzieje? :roll: Zresztą jakby co, to sama do Ot przeniosę i tam będzie zakaz zamykania...tyle, ze topic zdechnie od nadmiaru ot. Dlatego dałam tutaj. EOT.
Gveir pisze:Inną miłą waidomością było zabójstwo 18 latki przez 22 letniego jej chłopaka
Zrobiła mu opieprz za nieświeże kwiaty, to się wkurzył -_- Porypany jest ten swiat.
Fjuczers pisze:kazdy "bawi" sie inaczej
Jaaasne. Bo taki chomi wcale nie cierpi, gdy się go pierze w pralce czy zdeptuje... Dzizas, myslcie troche ludzie. Przez takie poglądy tacy sadysci chodza po świecie...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Do niektórych ludzi należałoby strzelać... Np: do pijaka, kótry zalany stawia swoje roczne dziecko na barierce balkonu... Grozi mu 5 lat więzienia, a matce 3 - a powinno być odebranie praw rodzicielskich i z jakieś odpowiednio 15 latek dla tatusia i 10 dla mamusi.
http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=266359
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Fjuczers
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 17:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Fjuczers »

Co do tego zabojstwa dziewczyny, to pewno zaraz okaze sie ze ten chlopak byl powalony psychicznie, dostanie lagodny wyrok, ewentualnie leczenie... teraz zawsze tak robia byle uniknac jakiejs odsiatki grubszej, albo bedzie ciagnal sie po sadach i odwolywal co wyrok... ehhh, jedno jest pewne szybko nie pojdzie siedziec, a jak juz to z 20-30 lat dostanie, i wyjdzie wczesniej za dobre sprawowanie.

ciekawy komentarz, zgadzam sie w 100%:
Tzw. wychowanie katolickie jest do kitu.Chłopak (zabójca dziewczyny),to
absolwent szkoły katolickiej czyli katolik.A może win-
ni są komuniści i ateisci?Bóg wymyślony przez KK na
potrzeby KK nie spełnia się.Może jednak wrócić do
pozbycia się religii ze szkół i ponownego jej wprowa-
dzenia do sal katechetycznych przy kościołach?
Oczywiście państwo przestałoby płacić katechetom,a
sprawa stałaby się sprawą KK ?To byłoby zdrowe!
Państwo mogłoby przeznaczyć zaoszczędzone środki na
edukację,zdrowie,kulturę,autostrady,...
Zeby nie bylo tak ponuro, fajny komentarz odnoscnie tego zabojstwa znalazlem:
-ok ! pomodlimy sie (w intencji zamordowanej)!, i co dalej ?
-no i sie pomodlimy i..... damy na tace
No nie wiem jak was, ale "sadystyczne drecznie chmoikow", nietyle mnie oburza co rozsmiesza 8). Ja osobiscie nie widze w tym frajdy, no i potepiam ofc, zeby nie bylo ze zaraz sam dymam chomiki :lol:, ale sa wazniejsze sprawy na swiecie niz "obrona praw choimkow"
To Odin we call &#8211; in his name we will fight
Riding on dragons through the waves
And the gods on our side
To Odin we call &#8211; in his name we will fight
Summon the valkyrs in the sky
On the wings of death we ride
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Fjuczers pisze:No nie wiem jak was, ale "sadystyczne drecznie chmoikow", nietyle mnie oburza co rozsmiesza 8) . Ja osobiscie nie widze w tym frajdy, no i potepiam ofc, zeby nie bylo ze zaraz sam dymam chomiki :lol: , ale sa wazniejsze sprawy na swiecie niz "obrona praw choimkow"
No jasne że są ważniejsze sprawy, ale to raczej nie znaczy że można takim osobnikom pozwalać męczyć zwierzęta ile wlezie, nie?

No i policji wzorem tej z USA zachciało się znać treść wszelkich sms'ów i maili jakie sobie wysyłamy... A może nie wzorem USA, a po po prostu faszystowski pływ drobiu na wysokich stanowiskach 8) http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=266684
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Gveir, właśnie wszedłem na forum, żeby o tym samym napisać^^ ...a mam takie pytanie, czy to przypadkowo nie jest neizgodne z konstytucją? Bo coś mi się widzi, że raczej tak...i na szczęście jeśli jest to nie bedą mogli tego wprowadzić, bo zmienić jej nie mogą
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

A mi brakuje u nas tego, co mają głupi usa'owcy...policji dla zwierząt i zaostrzenia kar dla tych, co się nad zwierzętami znęcają. Sprawa z chomikami to tylko dowód na to, jak u nas się traktuje zwierzęta. Mało to kotów, psów etc. jast w polsce bitych, głodzonych, żyjacych w warunkach, których się nawet miernymi nazwać nie da? Eh.

Też chore.
http://wiadomosci.onet.pl/1356838,2678,kioskart.html
Nie dość, ze 8 lat więził ją pedofil, to teraz staje się niewolnicą mediów... Dzizas.

A to jest jeszcze bardziej chore :lol:
http://wiadomosci.onet.pl/1355898,2679,kioskart.html
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Gveir pisze:No i policji wzorem tej z USA zachciało się znać treść wszelkich sms'ów i maili jakie sobie wysyłamy... A może nie wzorem USA, a po po prostu faszystowski pływ drobiu na wysokich stanowiskach 8) http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=266684
Przecież taka ustawa jest śmieszna :roll: To uderza w wolność i prawa obywatelskie... Każdy powinien mieć prawo do prywatności i to co wysyła jest jego osobistą sprawą :roll: Jeszcze dodatkowo ISP`s będą musieli trzymać wszyskie adresy odwiedzonych przez nas stron :lol: O sieciach komókowych nie wspomnę... oni to dopiero będą mieli co robić... nie ma to jak baza sms`ów milionów ludzi... Przecież to jest śmieszne... Zaraz po tym wprowadzą cenzurę (która i tak jest... ;) ) i będą też sprawdzać zwykłą korespondencję...

Już w jednej gazecie po wygraniu wyborów przez Pizdu pojawiła się petycja, by zablokować sprzedaż pism erotycznych... Na sczęście ludzie byli bardziej mądrzy od tych "świętych" co takie coś wymyślili...

Ale nasze państwo jest cudowne ;)

http://sport.onet.pl/0,0,1398810,wiadomosc.html
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Cierń pisze:Przecież taka ustawa jest śmieszna :roll: To uderza w wolność i prawa obywatelskie... Każdy powinien mieć prawo do prywatności i to co wysyła jest jego osobistą sprawą :roll: Jeszcze dodatkowo ISP`s będą musieli trzymać wszyskie adresy odwiedzonych przez nas stron :lol: O sieciach komókowych nie wspomnę... oni to dopiero będą mieli co robić... nie ma to jak baza sms`ów milionów ludzi... Przecież to jest śmieszne... Zaraz po tym wprowadzą cenzurę (która i tak jest... ;) ) i będą też sprawdzać zwykłą korespondencję...
USA właśnie ma przecież konstytucję zapewniającą największą wolność ludziom na świecie, ale jak się wydało, on 9/11 czytają i podglądają wszystko... U nas nie ma takich "powodów" przeca... Nawet nie mają czym się poważnie zasłonić... Bo tak i tyle, ot Kaczorki :/

http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=266718 - oj i jak tu teraz się wybronić z tego, że amnestia przynosi więcej złego niż dobre? Z resztą, kto mądry, poczeka rok i zda jeszcze raz, a nie będzie szedł dalej dzięki "geniuszowi" Romana.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Giertych broni swoich Wszechpolaków, co w 95% maturę oblewają i tyle -_-' Zmieni się władza, to szybko maturzystom ta amnestię zabiorą. Amnestia to nic dobrego, bo Ci, którzy się przykładają są traktowani na równi z nieukami, a z drugiej strony krzywdzi się, tych co nie zdają wmawiając im, że moga cos z taką maturą osiagnąć. Przecież szanująca się uczelnia nie przyjmie osoby z "na siłę" danym świadectwem maturalnym Romcia. Porażka. A stara matura była taka fajna...i sprawiedliwa.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nemesis pisze:Giertych broni swoich Wszechpolaków, co w 95% maturę oblewają i tyle -_-'
Czyli bójmy się, nasi youth of the nation są nie tylko agresywni, ale i nazwyczajniej 'gupi' :wink: Co do reszty, zgadzam się całkowicie, z tym, że nowa maturka nie jest zła, bardzo prosta wręcz, chociaż wiem, że teraz wiele zależy od szczęścia.

http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=266705 - to mnie powaliło XD Czyżby premier też był ofiarą amnestii ileś tam lat temu? :D
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Gveir pisze:http://wiadomosci.o2.pl/?s=257&t=266705 - to mnie powaliło XD Czyżby premier też był ofiarą amnestii ileś tam lat temu? :D
Premier jest zapewne ofiarą pewnej plagi... czyli zbyt małą ilością przeczytanych książek... To właśnie dzięki nim najszybciej uczy się poprawnej pisowni. Nie trzeba być ekspertem, by to wiedzieć. Skoro ortografia to "zmora" polskich uczniów, to należy ograniczyć im beznadziejną i odmóżdzającą telewizję na rzecz książek :roll: Jak byłem w 3 klasie podstawówki (może wcześniej), to robiłem tyle błędów, że głowa mała... Ale praktyka i upór czyni mistrza... wystarczy tylko chcieć, a nie zasłaniać się wymyśloną dla potrzeb leniuchów "dysleksją" innymi "dys..." :roll:
"We carry death out of the village!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”