Kabarety

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Najlepszy kabaret

Ani Mru Mru
25
52%
Mumio
3
6%
Łowcy.B
4
8%
Grzegorz Halama
2
4%
Kabaret Moralnego Niepokoju
7
15%
Kabaret(y) starsze
0
Brak głosów
Inne
6
13%
Brak określonego lub nie interesuje mnie to
1
2%
 
Liczba głosów: 48

shinRa

Post autor: shinRa »

ehh.... :) miałam wątpliwości czy zagłosować na Ani Mru Mru, czy na Mumio bo oba kabarety uważam za wspaniałe, w końcu wybrałam Ani Mru Mru.... po zobaczeniu wyników trochę żałuje.... :P


(Ulubiony skecz: ...halo halo wojtku halo halo rafale...)
Awatar użytkownika
Zeratul
Kupo!
Kupo!
Posty: 157
Rejestracja: śr 07 wrz, 2005 20:05
Lokalizacja: Autonomia

Post autor: Zeratul »

A tak właściwie: głosujemy na najlepszy kabaret. A teraz głosujmy na najlepszego kabareciarza. I chociarz wg mnie Mumio najlepsze jako kabaret to jako kabareciarz najlepszy oczywiście Wójcik (wiadomo który).
Am Ende bleib ich doch alleine
Die Zeit steht still und mir ist kalt!
ciarek

Post autor: ciarek »

Slyszla ktos moze o takim kabarecie jak Potem. Na pewno ktos slyszal i jak dla mnie to oni rzadza. Ich "Bajki dla potluczonych" czy skecz "Sekretarka" po prostu wymiataja. W ogole ich skecze zwalaja z krzesla. Szkoda ze sie rozpadli, no ale coz...

Co do tych aktualnie rzadzacych na polskiej scenie kabaretowej to jakos mi za bardzo nie pasuja. Oczywiscie Mumio czy Ani Mru Mru maja dobre skecze ale czasami ich humor mi sie po prostu nie podoba. Jakos takos....

A z dawnych czasow to oczywiscie Tey i ich "Sklep"(nie pamietam czy to sie tak dokladnie nazywalo;P) no ale bylo i jest z czego sie posmiac.
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Ha! A u mnie Ani Mru Mru było w szkole (moja nauczycielka od matematyki była wychowawczynią tego blondyna) i jako pierwszy (i pewnie jedyny) widziałem ich najnowszy skecz, zatytułowany "Dwóch głuchoniemych na moście" ^^
M@rio_16

Post autor: M@rio_16 »

Ani mru mru jest of course best.Za najlepsze numery uważam chiński fast food i hipermarket ;)
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Hipermarket jest dobry, ale mi sie już troche przejadł (:

BTW słyszał ktos kiedyś piosenke pt" Biedronka" kabaretu NApad?? jakie to urocze XD
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
targaroth

Post autor: targaroth »

Zeratul pisze:MUMIO RULEZ !!!
w 100% sie zgadzam...

chociaz jest jeszcze wiele innych dzieki ktorym leje ze smiechu:
-Łowcy.B
-Ani Mru Mru
-Halama
-Hrabi
-Potem (ktore juz niestety nie istnieje)
-Neonówka
-Kabaret Moralnego Niepokoju
-DNO

itd..

ale MUMIO THE BEST

[ Dodano: Pią 07 Lip, 2006 16:21 ]
http://www.youtube.com/watch?v=MWdPWt24iIM&search=mumio :D
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
GebaJr

Post autor: GebaJr »

Oddałem głos na Kabaret Moralnego Niepokoju ... ogromna ilość przezabawnych skeczy :) . Moje ulubione : Lachony , Familiada i Wizyta Księdza - nie ważne ile razy je oglądam , zawsze bawią tak samo :grin: Polecam :wink:
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

-Potem (ktore juz niestety nie istnieje)
Oglądałam ich kiedyś na polskim :D Akurat babka nam puściła skecze te takie baśniowe czerwony kapturek itd. a było fajnie XD Szczególnie te piosenki :D:D Szkoda, że już ich nie pamiętam :( Ale ubaw był po pachy :P Tylko to dawno było to nie podam żadnych przykładów dialogów XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

Mam nadzeje ze nikt mnie za to nei pobije - bo w sumie nie wiem jak z legalnoscia -ale tam wszystko to filniki z youtube etc


kiedys przez przypadek znalazlem:

http://www.kabarety.fani.pl/

calkiem bogaty zbiur skeczy kabaretowych ;)

pozdrawiam
squall94

Post autor: squall94 »

Daje głos na ani mru mru to muj ulubiony kabaret mają fajne skecze jak np.w chinskiej restałracji z tego to ja moge sie smiac :576: cały dzien a wy :?:
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

kilmindaro pisze:Taka jest prawda. Ani Mru Mru już dawno niczego nowego nie pokazało (albo to ja strasznie niedoinformowany jestem).
zgadzam sie z Tobą (albo też jestem niedoinformowany), faktycznie brakuje świeżości. Jak uda mi się gdzieś dojrzeć Ani Mru Mru, to tylko są stare skecze, kompletnie nic nowego. Martwi mnie to, bo dosyć lubię ten kabaret, lecz ich skecze już mi się przejadły... no może z wyjątkiem Tofika.
Zagłosowałem na Kabaret Moralnego Niepokoju - zaraziłem się nimi od Bożydara XD oni są świetni! Impreza u Bogdana, wywiadówka czy mafia to są kultowe skecze :) mogę je oglądać w nieskończoność.. no i oczywiście Bożydar :]
Halama - też bym na niego zagłosował, ale niestety wybrać mogłem tylko jeden kabaret. Grzegorz ma bardzo nietypowe skecze, te jego kury ^^ Chociaz najbardziej lubie jego połączenie z Paniem Grabie, gdzie razem maja skecz Hasan albo Nato... sikałem ze śmiechu przy nich, plując do tego na monitor :)
Mumio - kojarze ich tylko z reklam Plusa i z jednego filmu (nie pamiętam tytułu), są zabawni, ale Halama czy KMN są lepsi, bardziej mnie ciekawią. Mumio ma chyba jak dla mnie za bardzo abstrakcyjny humor :]
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Yunalesca

Post autor: Yunalesca »

oddałam głos na łowcy.b- sa zaj*****i , rozbrajaja mnie tytmi swoimi skeczami a klapczers i tupczers RULEZ(że tak się wyraże:), a reszta:
ani mru mru-fajny ale ciagle to samo leci, żadnych nowości
mumio-stoi u mnie na drugim miejscu ale jak narazie to widze go praktycznie w samych reklamach z ta WIELKĄ WYPRZĄ :D
halama- tez świrnięty ale lubie jego kurczaki:)
kabaret moralnego niepokoju- lubie go za Gwidona ale najbardziej za Pakosinską i ten jaj śmiech :D
no i prawdziwa klasyka TEJ - poprostu NO COMENTS :D :grin: :) :lol: 8)
Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Zawsze lubiłem Ani Mru Mru mieli świetne skecze i potrafiłem się nieźle ubawić. Niestety te czasy minęły, widzimy stare już nudzące się przeboje. Ostatnio podoba mi się Kabaret Moralnego Niepokoju ma świetne skecze (wizyta księdza rox :D ). Kiedyś byłem tak zapatrzony w AMM, że nie widziałem wielu świetnych kabaretów. Mumio znam szczególnie z reklam Plusa, mają taki jakiś dziwny humor, że aż potrafią mnie rozbawić, kopytako wymiata :)
Welcome to these crazy times.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”