Filmy i progr w TV które warto obejrzeć w najbliższym czasie

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Chwila obecna - TVP 1 - Equilibrium :)
CePeN

Post autor: CePeN »

Lochy i Smoki - Polsat - chwila obecna
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Dziś o 20:10 (czyli już :D) "Ojciec Chrzestny" TVN 7

EDIT:

Dziś o 20:00 TVN świetna komedia romantyczna z M. Zakościelnym "Tylko mnie kochaj" :)
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

kwazi pisze:Dziś o 20:00 TVN świetna komedia romantyczna z M. Zakościelnym "Tylko mnie kochaj" :)
Ty chyba żartujesz... Zakościelny? i komedia romantyczna? powiedz, że Twoja kobieta Cie do tego namówiła... XD bo inaczej nie uwierzę, że to polecasz XD
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

kwazi pisze:Dziś o 20:00 TVN świetna komedia romantyczna z M. Zakościelnym "Tylko mnie kochaj" :)
UMRZYJ! :evil:
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Ty chyba żartujesz... Zakościelny? i komedia romantyczna? powiedz, że Twoja kobieta Cie do tego namówiła... XD bo inaczej nie uwierzę, że to polecasz XD
dark_raven pisze:UMRZYJ! :evil:
Nie znacie się na prawdziwym kinie...O! :D To, że Gags zazdrości mu młodzieńczego wdzięku i uroku to rozumiem... Ale i Ty dark_ravenie? :>


"American Psycho"
Piątek 23:50 TVP 1, 30 listopada.

EDIT:

"Trainspotting"
Sobota 23:45 TV4, 1 grudnia.
P.O.L.E.C.A.M.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Imo lepszy Pitch Black - TVN 23:50
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

W przyszłym tygodniu w niedzielę (9 grudnia) ostatnie dwa odcinki trzeciej serii Gotowych na Wszystko... =( I co ja będę oglądać =(

A od przyszłego roku mają wrócić na ekrany Milionerzy xD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

3ci sezon Gotowych jest kiepski. W porównaniu z dwoma pierwszymi.
Jak ci brakuje, to jutro wychodzi na dvd właśnie 3ci sezon.

Yay, Milionerzy! Byle tylko Hubercik nie prowadził...i nie Tyniec, który imo rozwala Koło Fortuny od wewnątrz swym zachowaniem, jakby był naćpany :/
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Mi tam się podobał ;D

Za 2 minuty na Polsacie (czyli o 21:00) druga część Titanica ;D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Rozwalac kolo fortuny.. hmm.. dla mnie ten program byl moze ciekawy, w czasach gdy w telewizji rzeczywiscie nic nie bylo, bo w ramach banalnych teleturniejow z 'widowiskowa' oprawa byl jednym z prekursorow (pod tym wzgledem Pijanowski ma jakies zaslugi) o tyle.. jak dla mnie dzis juz po prostu traci myszka. Moze dlatego wybrano takiego a nie innego prowadzacego by jakos ozywic trupa. Tyniec jest beznadziejny to prawda, ale wpisuje sie w konwencje hiperaktywnych prowadzacych
ktora ma teraz duze przywileje w telewizji czy to prywatnej czy publicznej.
Taki sam stosunek mam do np. prowadzenia starc kabaretow w tvp2 przez Kryszaka..
bez Baltroczyka cala konferansjerka wziela w leb, zywiolowy humor czesto niskich lotow, dla inteligentnych ludzi bywa niestrawny - vide. Agata Mlynarska czy (choc mnie, az tak nie razi - Gasowski). Znamiennym moze byc zlecenie prowadzenia "Dnia Kangura" na Polsacie - Kryszakowi i Mlynarskiej razem. Naleze do ludzi ktorym dulet Torbicka - Baltroczyk czy Maciek Sthur.
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Tyniec przystopował. Chyba nie tylko mnie wnerwiało jego ciągłe gadanie, śpiewanie, obcałowywanie zawodników i pianie. Teraz mówi ciszej, spokojniej. No i mniej. Obejrzałam wczoraj cały odcinek (ot tak, dla sentymentu) i przeżyłam. Mózg mnie nie bolał po 25 minutach, gdy poprzednio umierałam po 5. Jednak wątpię, aby zachowanie Tyńca uratowało ten teleturniej. Za duża konkurencja w tv, aby przyciągnąć widzów.
Mi brakuje Wielkiej Gry, Miliarda w rozumie. Mogłam przynajmniej się czegoś nauczyć lub podziwiać wiedzę innych. Kręcenie kołem, podawanie literek etc. to nie dla mnie :/
Na szczęście mam 1z10 <3
Awatar użytkownika
Ashramus
Cactuar
Cactuar
Posty: 449
Rejestracja: pn 09 maja, 2005 21:06
Lokalizacja: Kaedwen 3C.

Post autor: Ashramus »

Niestety od dawna istnieje podzial na teleturnieje inteligentne i teleturnieje show..
choc wlasciwie oba nurty stopniowo wymieraja, na ich miejsce wskakuja wszystkie 'tance - spiewance' ktore trafiaja w ten sam target co teleturnieje -show a nawet, w szerszy. 1z10 ma ten plus i to dla mnie plus ogromny, ze jest turniejem bardzo dynamicznym i wymagajacym szerokiej wiedzy.. miliard w rozumie byl stosunkowo statyczny (zadania, nieliczne jak na dlugosc programu pytania) a WG, coz.. wymagala specjalistycznej wiedzy.. a poprzez projekcje osobowosci na uczestnikow w Miliardzie pytania byly dla przecietnego czlowieka za trudne, a w Wielkiej Grze - odpowiedz na pytanie wymagala specjalizacji w waskiej dziedzinie, wiec 'utozsamienie' raczej nalezy wykluczyc. Taka wiedza kiedys imponowala (stad tyle lat emisji 'wielkiej') ale powoli przestala..
Osobiscie nie specjalnie bylem fanem WG poniewaz przypominalo to troche zakupc/zapomniec. To nie byli pasjonaci danego tematu, tylko ludzie ktorzy spedzali wiele godzin wkuwajac na pamiec dane. Patrzac po zwyciescach i roznorodnosci tematow w jakich wygrywali.. zawodowe wkuwanie dostepnych danych z danej dziedziny. To nie jest inteligencja, to madrosc. Miliard w rozumie wymagal inteligencji. Jeden z dziesieciu wymaga madrosci, ale nie jest to madrosc nabyta czasowo a madrosc stala.. i do tego mam wielki szacunek.
~~~<< piesek preriowy >>~~~
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Dziś - TVP1 - 20:05 - Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

TVN - dziś, bodajże 21:30 - "12 Małp"
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”