Filmy i progr w TV które warto obejrzeć w najbliższym czasie

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Osaczeni dziś na Polsacie o 20:45. Fajny film, z niezłą akcją i parą świetnych aktorów - panów chyba przekonywać nie muszę, bo uroda Catherine-Zeta Jones mówi za siebie, koleżankom zaś polecam, bo sir Sean Connery, jak zawsze w najwyższej formie, poza tym uroczy z niego mężczyzna(im starszy tym piękniejszy, zupełnie jak winko :wink:)
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Sephiria pisze:im starszy tym piękniejszy, zupełnie jak winko
heh na mnie pomimo iz mam 'popedy archeologiczne' jakos to nei dziala :D ..ale oczywiscie meza archeologa jets miec najlepiej :lol:
ehmm:]

20 marzec,niedziela-23.10 TVP1 MUHOLLAND DRIVE, film Lyncha z N.Watts ;] osobiscie filmu jeszcze nie widzialam,nie majac okazji :/ i wreszcie zdarzyl sie ten cud ze puscili ten filmacz,nazwiskoo rezysera mowi samo za siebie wiec goraco polecam :)

19 marzec,21.15 Polsat- Dwanascie Malp z Willisem i Piitem,polecam ;)

a jak ktos nie ma dosyc Pitta < jets ktos taki?:P> to o 22.40 Uspienie na tvp2 ;]

tego samego dnia EGZORCYSTA na tvn o 23.15

18 marzec 20.10 piatek- mozna jak ktos lubi obejrzec poraz n-ty mission impossible 2 z pinknym cruisem ;)

swoja droga niedawno wlaczyli mi ten nowy kanal cinemax..w neidzlele maja lecic jakies pasma z horrorami..oby to bylo cos ciekawego..
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Programy(seriale, dokumenty, inne audycje) godne polecenia

Post autor: Sephiria »

Od siebie polecam "Dwie puszyste damy w kuchni", które lecą na TVN Style o 15:30 i 23:00 w poniedziałki(we wtorki są o innej porze, sprawdźcie program) - jest to program kulinarny. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie pewna historia i osoby dwóch prowadzących. Tym samym chce też uprzedzić pytania "A Makłowicz nie starczy?" Nie otóż, Makłowicz jest zawsze taki fxxking serious, natomiast owe dwie panie mimowolnie pojawiły się jako Guest Stars w "reality show" "The Osbourne's", na ekranie TV szanownego Ozziego XD. Oprócz tego panie jadą często na jakieś wyprawy na swoim retro motorku :lol: i czasami sypią takimi tekstami, że można zaliczyć glebę. A gotują tam takie specjały i wyszukane potrawy, że imo grzechem dla miłosnika gotowania byłoby tego nie zobaczyć. Naparwdę polecam : >.

Za 40 minut na Polsacie lecą 9-te wrota - która nie chce czekać na Johnny'ego aż do jutra może pobyć sobie z nim dzisiaj(Juppi Go-Go wyjechała, Garnet nie będzie oglądać, więc kofany Johnny jest cały MÓJ dzisiejszej nocy :)~~~ @^_^@ <me rozmarzyłą się>.


EDIT:

Przez głupiego dziada Markiewicza i jego głupi Bumerang oraz powtórkę Lisa z czwartku film opóźnił się o prZwie 2 godziny... WRRRRRRRRR. Precz Z Markiewiczem!! Precz z Lisem!! Precz z komuną... yyyy :D.... Oops? :P
Ostatnio zmieniony pn 04 kwie, 2005 16:41 przez Sephiria, łącznie zmieniany 2 razy.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

I wszystko się wydało Sephirio... :) :621:
glamorous vamp
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

E tam, tylko dwie godziny, pamiętam jak kiedyś filmu Pols(zm)at nie puścił, a specjalnie obudziłem się o 2 ^^
Darios

Post autor: Darios »

Polecam program Wołoszańskiego "sensacje XX wieku", opowiada o wydarzeniach z II WŚ.
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Sephiria pisze:"Dwie puszyste damy w kuchni", które lecą na TVN Style o 15:30 i 23:00 w poniedziałki
Sephiria pisze:Guest Stars w "reality show" "The Osbourne's",
Matko, to są te??!! :shock:
Muszę obejrzeć!! :D
Xellos

Post autor: Xellos »

Fajny jest program "Szczyty Głupoty" :D polecam! Tam można baaaaardo utalentowanch ludzi :D
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Lady Luck pisze:Matko, to są te??!!
Ano to są te, o których Ozzie powiedział do Sharon: "a nic nie ma w TV. Siedze tutaj i ogladam dwie grube baby, co pieką chleb. To chyba jakiś kanał o pieczeniu'.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Sephiria pisze: Ano to są te, o których Ozzie powiedział do Sharon: "a nic nie ma w TV. Siedze tutaj i ogladam dwie grube baby, co pieką chleb. To chyba jakiś kanał o pieczeniu'.
Huh, czy mi się wydaje, czy akurat te baby u siostry widziałem? :] Takie dwie podchadziaszcze pod misery.... U mnie akurat jakieś kości piekły, hmmm.... fajne komentarze czasem puszczają :) Np, ten z Marią Stuart :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

No dokłądnie TO mam na myśli Boni - to leciało wczoraj o 23. XD

Przypominam - WŁAŚNIE ZACZĘŁY SIĘ DZIEWIĄTE WROTA NA POLSACIE!! Gra Johhny Depp.
Ostatnio zmieniony pn 04 kwie, 2005 16:40 przez Sephiria, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

hmm..nie lepiej z kategorii filmy zrobic ogolna -co ciekawego daja w tv? < aby wszystko bylo w jendym miejscu>
Xellos pisze: "Szczyty Głupoty"
da sie obejrzec :wink:

..jakos nei mam ocgoty ogladac filmu po raz 2..Johnny Johhnym to fakt ;] ale film..niestety..o ile pomysl niezle..z realizacja Roman sie nei postaral..nie komentujac koncowki...

---------
zaraz Mulholland Drive na TVP1...to tak jakby ktos zapomnial :]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Widziałam 5 razy i dalej nie łapię co się dokładnie stało i kto jest kto ;>

Wtorek->23:10->TVP2->Cudowni chłopcy
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Ech Yubari, to ja ostatnio oglądałem pierwszy raz i załapałem prawie wszystko :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Fajnie. Gratuluję. Ja za każdym razem inaczej odbieram ten film...za to mi się podoba.

W nocy na C+ lecą 2 części filmu o Hitlerze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”