Filmy i progr w TV które warto obejrzeć w najbliższym czasie

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

TVP2 - 1:25 - pierwszy odcinek "Miasteczka Twin Peaks" - cieszycie się, nie? XD
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Go Go Yubari pisze:TVP2 - 1:25 - pierwszy odcinek "Miasteczka Twin Peaks" - cieszycie się, nie? XD
O__O oż! Ten serial leciał jak chodziłem jakoś do 3 klasy podstawowki i nic z niego nie kumałem :| Zawsze słyszałem opinie, że to "och i ah" - ale pamiętałem tylko muzyke... W koncu zdecydowali się go puścić :D

Goś - :* :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

kwazi pisze:Goś - :*
Wazeliniarzom mówimy NIE...


Mnie ten fakt cieszy, ale słyszałam opinie, że jak się opusci 1 odcinek, to można sobie resztę darować... Jeśli ta godzina sie utrzyma, to -_-'' Co za kretyn puszcza jeden z seriali "legend" o takiej godzinie >< Dobrze, ze nie w środku tygodnia. :?
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

odnośnie jeszcze Twin Peaks..TVP wreszcie okazała swą łaskę :lol: i to jak! serial puszczany w godzinie szczytu i na dodatek pilotażowy odcinek podzielony na pół xD.........-_-"
<nie czekajac na łaskę TVP, zaopatrzyłam sie sama w ten serial....>

jutro, 0.20, TVP1 "Spragnieni miłości" imho najlepszy film Wong Kar-Wai'a (razem z Chungking Express)
..jeden z najlepszych filmów ostatnich lat...polecam <naprawdę:]>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dziś Twin Peaks o 0:30.... ciekawe czy co tydzień bedą zmieniali pore wedle uznania. -_- Tak czy siak, lepsze to niż 1:25...

Przypominam o Eurośmiećwizji...w ogóle Polska się dostała do tego finału? Znaczy nasza rosjanka i jej murzyn? :roll:

No i oczywiscie jakoś 21:30 czy 40, Kryminalni :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Przypominam o Eurośmiećwizji...w ogóle Polska się dostała do tego finału? Znaczy nasza rosjanka i jej murzyn?
Oglądałam półfinał i nasza reprezentacja miała jedną z bardziej przykuwających propozycji piosenkę :roll: Oczywiście się nie dostali, bo... Widać nie lubi nas Europa :roll: Same badziewia się dostały (nic co mi się w miarę podobało... No dobra nic mnie nie zachwiciło, ale były lepsze i gorsze piosenki :P ) Wiem puśćmy w przyszłym roku Edytę Herbuś :lol:

A tak apropo jutro można będzie ją usłyszeć w "Jak oni śpiewają" :P Chyba piosenkę "Moi lolita" będzie śpiewać...

A w niedzielę "Taniec z gwiazdami", ale tańczyć będzie... jury :P A oceniani będą przez Kubę Wojewódzkiego, Szymona Majewskiego i Kazię Szczukę XD Choćby dla nich będę to oglądać w przerwach w Prison Break :P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Eiko pisze:miała jedną z bardziej przykuwających propozycji piosenkę
No z tego co słyszałam /fragmenty piosenki/, to wcale się nie dziwię, ze sie nie dostali :lol:
Eiko pisze:A oceniani będą przez Kubę Wojewódzkiego, Szymona Majewskiego i Kazię Szczukę XD
Niech im kurde pojadą -_- I oby nie było więcej "Śmiechu z idiotami"/ "Tańca z gwiazdami"/whatever.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Garnet pisze:jutro, 0.20, TVP1 "Spragnieni miłości" imho najlepszy film Wong Kar-Wai'a (razem z Chungking Express)
..jeden z najlepszych filmów ostatnich lat...polecam <naprawdę:]>
nie miałem okazji tego wczoraj obejrzeć, ale już zdobyłem i nadrobie zaległości :]
Eiko pisze:Same badziewia się dostały
widać tą zawiść XD
tak a propos... to ja nawet zapomniałem o istnieniu tego... chyba Finlandia wygrała... chyba w zeszłym roku czy coś :] a kto od nas w ogóle startował?
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Awatar użytkownika
Sephir
Cactuar
Cactuar
Posty: 320
Rejestracja: ndz 13 lis, 2005 17:23

Post autor: Sephir »

Dzisiaj Hi Way na TVP2 o 22:40 :)
CePeN

Post autor: CePeN »

Dzisiaj 20.20 Dom Latających Sztyletów na TVP1
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Dziś TVN 20:55 "Ojciec chrzestny" 8)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

whoa...TVP zaskoczyła mnie ramówką na ten weekend :]

Przede wszystkim, w sobotę o 22:30, na TVP1, "Gen X Cops" (Gliny)...z Nicholasem Tse *_* (oprócz niego Stephen Fung, Daniel Wu, Toru Nakamura^^)
Produkcją filmu zająl się Jackie Chan (warto zobaczyć jaka role gra xD), film z 1999 r.
btw. ten film leci w ramówce 'męska rzecz' :lol:

Anyway, dzisiaj też leci film z HK na TVP1 o.O "Grupa specjalna" o 20:15...tyle, że film powstał ze współpracą z USA (występuje jakis raper -_-) ...no ale, jest Aaron Kwok, więc...

I ostatni film...Nang Nak (horror/dramat z Tajlandii), jutro o 20,30 na TVP Kultura (film zebrał bdb recenzje)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

Uh-Oh!! ^_^ LOST LOST LOST LOLST!!!

Uwielbiam Odświerzonych. Oglądam od początku i nie przestaję!! Ta fabuła sci-fi!!! i aktorzy, nowe tajemnice!!! W każdy czwartek o 20:15 w TVP1!!!

Oglądajcie, polecam!!!!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Dzisiaj o 21:00 na Polsacie "Pewnego razu w meksyku: Desperado 2" :D Z Johnnym xD

A co tydzień w niedzielę o 20:00 dwa odcinki Skazanego na śmierć ;D

[ Dodano: Pon 17 Wrz, 2007 14:00 ]
Aaaa i teraz doczytałam dokładnie ;D Od 23 września wracają Gotowe na wszystko <jupi> Trzecia seria ;D No i szykują się dłuuuugie wieczory niedzielne z serialami polsatu xD Gotowe na wszystko o 22:00 ;)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”