Telewizja, czyli pranie mózgu.

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Hard Gay jest programem, który idealnie pasuje do powyższego tytułu tematu D: XD
Tylko w Japonii jest możliwe przedstawianie faceta ubranego w lateksowe, obcisłe ciuszki <że dość krótkie, chyba można się domyśleć xd> molestującego wręcz zwykłych przechodniów xP Przy czym porusza się w dość oryginalny sposób, wydając z siebie ..charakterystyczne dźwięki. (Hooooooooo! XD) Nie można oglądać tego długo bez nadszarpnięcia swojego stanu psychicznego. A już na pewno nie kilka godzin non stop XD


<I ten cudowny motyw główny programu w wykonaniu Martina... _-_>
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Faris pisze:ie można oglądać tego długo bez nadszarpnięcia swojego stanu psychicznego.
W małych dawkach całkowicie niegroźne.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
simian raticus

Post autor: simian raticus »

Przygody wesołego Diabła to były masakralne filmiki :-) I ta charakteryzacja diabła - on bił wszystko :mrgreen:
Obrazek
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

to ja sie moze pochwale :lol: :P

od grudnia, w mojej sieci kablowej, daja za darmo (tym ktorzy mieli najwiekszy pakiet) dekodery cyfrowe:] i do tego wszystkie programy jakie sa,np w cyfrowym polsacie-przeszlo 80 o.O
narazie mamy w promocji niekodowane wszyskie HBO,Cinemaxy,Canal Plusy...nio i Hyper jest...wiii^^" (teraz akurat puszczaja Chobits) nie wspominajac o dokumentalnych...szkoda,ze Arirang juz nie wroci :( <ma ktos to jeszcze?>

anyway, chcialam po prostu napisac, ze chyba po raz pierwszy jest przynajmniej 'cos' ogladac w tv...nio i o niebo lepszy obraz:)

na wiosne ma wejsc HDTV..ale tu trzeba odpowiedni sprzet^^"
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:szkoda,ze Arirang juz nie wroci :( <ma ktos to jeszcze?>
...moja babcia xD
Garnet pisze:od grudnia, w mojej sieci kablowej, daja za darmo (tym ktorzy mieli najwiekszy pakiet) dekodery cyfrowe:] i do tego wszystkie programy jakie sa,np w cyfrowym polsacie-przeszlo 80 o.O
O_O To ja nie chcę tego Cyfrowego Polszmatu na Gwiazdkę xD Sporo nowych telewizji cyfrowych się teraz ogłasza, jednak trzeba by mieszkać w Wawie, żeby skorzytsać xD
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ivy pisze:..moja babcia xD
wtf? :lol:
<ech..zycie jest takie niesprawiedliwe:]>
a tak lubilam te koreanskie telenowele 8) :wink:

ano,cos robia, bo trzeba przyciagac klientow, glownie dlatego, iz niedawno weszlo "n", ktore troche szumu robi
qrde,fajnie sobie filmy ogladac z napisami,w jakosci dvd o.O niby ten 1 miesiac jest za friko, a w styczniu ma byc za 1 zl

edit

heh TVN zgarnal wszystkie Telekamery, jakie były możliwe XD
(TVP <i abonamentowi> juz naprawdę dziękujemy... )
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:heh TVN zgarnal wszystkie Telekamery, jakie były możliwe XD
Nie mam TVN-u ale jakoś nie żałuję,że nie dane mi było poznać Magdy M. :lol:
Garnet pisze:(TVP <i abonamentowi> juz naprawdę dziękujemy... )
No wiesz? Jeśli będziemy wszyscy regularnie płacić abonament, to TVP wyprodukuje jeszcze więcej komedii romantycznych- z Zakościelnym na przykład XD

<sarkazm>A propos Telekamer- jestem oburzona że żadnej nagrody nie dostała moja ukochana Cichopek- przecież talent ma ogromny i rolę wymagającą... Na szczęscie nagrodzili Piotra Rubika- nie dosć, że przystojniak, to jeszcze tworzy ambitną muzykę. </sarkazm>
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ivy pisze: jestem oburzona że żadnej nagrody nie dostała moja ukochana Cichopek
Ani Kożuchowska, która widać było, ze aż kipiała z zazdrości jak Brodzik odbierała nagrodę :P
Garnet pisze:(TVP <i abonamentowi> juz naprawdę dziękujemy... )
Taaaaa jak nic nie wygrali dzięki telewidzom to sami se dali jakięś "specjalne" nagrody :/ I gdzie tu sprawiedliwość :roll:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Przygody wesołego Diabła to były masakralne filmiki :-) I ta charakteryzacja diabła - on bił wszystko :mrgreen:
człeku - przejrzyj topic - juz o tym była dyskusja...


Znalazłem coś fajnego ^^ chyba tutaj kiedyś toczyła się dyskusja na temat Muminków i najbardziej ryjącej psyche postaci... Chodzi konkretnie o Buke - pamięta ktoś? to coś co było ZUE i przynosiło zimę w Dolinie Muminków? Z tego co pamiętam - to baaaardzo się jej bałem... (ale ze mnie cykor był XD ) o zgrozooo gdzieś nawet na starych ksiązkach znalazłem namalowane przeze mnie jej podobizny ^^ . A co znalazłem? Właśnie screena z Muminków i po tylu latach znalazłem jej fotkę! nadal jest straszna, ale przede wszystkim nie jest dla małych dzieci... coś a la Piszczałka :)
OTO BUKA! TA ZUA I SIEJĄCA GROZĘ WŚRÓD NIEKTÓRYCH DZIECI! :

Obrazek
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Cthulhu
Kupo!
Kupo!
Posty: 87
Rejestracja: ndz 23 lip, 2006 22:57
Lokalizacja: R'lyeh

Post autor: Cthulhu »

Hehe... mój młodszy brat (3,5 roku) pół roku temu oglądał odcinek z Buką. Tak go to przeraziło, że do tej pory boi się wieczorem sam iść do innego pokoju, bo tam może być buka. Uwielbiam bajkę o muminkach, ale moim zdaniem powinno być na nią jakieś ograniczenie wiekowe.
Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.
[center]H. P. Lovecraft[/center]
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Ja też się Buki bałem... swoją drogą BARDZO zapadająca w pamięć postać;) Jeśli ktoś by się mnie spytał o pierwsze skojarzenie z postacia z kreskówki to napewno wymieniłbym Bukę zamiast jakichś tam myszek miki...
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ooo, Buka :] Kiedyś tak się jej bałem, że Muminków nie chciałem oglądać, wcale a wcale :lol: Postać genialna, ale na pewno nie dla dzieci... Swoją drogą, Muminki były na tyle psychodeliczne, że chwilami dochodziłem do wniosku, że cała bajka nie jest dla dzieci, a to tylko jakaś oniryczna wizja dla dorosłych i wymaga niezłej interpretacji... Swoją drogą, książka była jeszcze lepsza, z tego co pamiętam, w wielu chwilach dzieciak mógł przy niej paść na zawał a i tekstów i sytuacji zgoła nie dla dzieci tam było baaardzo dużo. Ale - co jak co, ale Muminy są świetną bają :)
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Bajką są świetną, ale Wilka i Zająca nie pobiją;)

[ Dodano: Sob 03 Lut, 2007 16:04 ]
Ivy pisze:Na szczęscie nagrodzili Piotra Rubika- nie dosć, że przystojniak, to jeszcze tworzy ambitną muzykę
no i całe szczęście, że go nagrodzili- w końcu to pioneir w nowym gatunku muzyki:) Sacro polo to nowa potęga, ja wam mówię:) A tak serio to mi szkoda tych wszytskich nagród, wyróżnień, "uroczystych gali" i innych dziadostw. Ostry kiedyś dostał jakiegos słowika czy cuś (jakaś nagrda)... i wiecie co zrobił? Nie odebrał tej nagrody, a organizatorom plebiscytu (czy co to było) powiedział, żeby ta nagrodę sobie wsadzili (gdzie to juz wam oszczędzę ;) ). I ma chłopak rację... bynajmniej ja tak uważam.
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

http://film.interia.pl/wiadomosci/plotk ... 73363,2371 - hmmm... Nie ma to jak super piękny Zakościelny -_- Przecież on jest już nudny... I nie po co aż 50 nominowanych było :| Niektóre tam takie piękne osoby dali, że szkoda gadać, ale cóż... Od razu widać kto czyta Vivę... A do Brodzik nic nie mam, ale są ładniejsze XD Hmmm ja nie wiem po co TVP takie głupstwa puszcza :|
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

To tak jak z wyborem Otylii Jędrzejczak najpiękniejszą Polką- nie ma to nic wspólnego z wyborem miss, a z pokazaniem, kto jest u nas popularny. Jak dla mnie równie dobrze mogli wybrać Jarosława Kreta- jest równie seksowny co Zakościelny :lol:

http://film.interia.pl/galerie/najnowsz ... e,376990,8 - profanacja "Allo Allo" nam sie szykuje >_> Taka z niej Helga jak ze mnie Herr Flick
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”