Telewizja, czyli pranie mózgu.

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Lenneth pisze:Taaa, a na nim Pokemony na przemian z Beyblade od świtu do nocy. _^_
Hmmmm ja tam pokemony lubie ^^ oprocz pokow, beyblade'ow byl jeszcze Yu-gi-Oh calkiem nie dawno ;)
targaroth

Post autor: targaroth »

kto widział "Zapach kobiety" z Al'em Pacino?? Dostał jedynego w swojej karierze oskara za tę rolę.. super film..

kiedyś pamiętam taki super film "Podziemny krąg" genialne.. i jeszcze "Requiem dla snu" wywarł na mnie ten film OGROMNE wrażenie...
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

targaroth pisze:kto widział "Zapach kobiety" z Al'em Pacino?? Dostał jedynego w swojej karierze oskara za tę rolę.. super film..

kiedyś pamiętam taki super film "Podziemny krąg" genialne.. i jeszcze "Requiem dla snu" wywarł na mnie ten film OGROMNE wrażenie...
z takimi opiniami,to raczej prosimy do "Dobre filmy" :)
Cierń pisze:A w szczególności "Maja w ogrodzie" XD
nawet o tym nie wspominaj..raz na to trafilam -_-
Lenneth pisze:Taaa, a na nim Pokemony na przemian z Beyblade od świtu do nocy. _^_
hmm..dawniej na bylym TVN7,czyli RTL7 leciało w koncu Rycerze Zodiaku;P
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Garnet pisze:hmm..dawniej na bylym TVN7,czyli RTL7 leciało w koncu Rycerze Zodiaku;P
I Magic knight rayheart, kochalem wtedy ta bajke ^^

Chcialbym poinformowac, ze chyba na polsacie lub TV4(jeszcze nie wiadomo) bedzie emitowana 6 seria Pokemon ^^- wszyscy sie cieszymy ^^
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

slayers tez leciało..ale pamietam,ze to wlasnie Rycerzy dazylam ta jedyna miloscia :lol: (tak oto mania bishounenow zaczela sie niebezpiecznie przeradzac w obsesje...:])

swoja droga..wczoraj na TVN Turbo trafilam na program "Gramy" o.O byly recenzje gier..co najmniej zdziwil mnie taki program na takiej stacjiXD

btw.kiedys na TV4 byl program o grach,prowadzila jakas babka..rewelacja to nie byla,ale zawsze cos...szkoda,ze to zdjeli
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Garnet pisze:slayers tez leciało..ale pamietam,ze to wlasnie Rycerzy dazylam ta jedyna miloscia :lol:
Salyers uwielbiam po dziś dzień ;) Bardzo dobre na poprawę humoru :D
Garnet pisze:btw.kiedys na TV4 byl program o grach,prowadzila jakas babka..rewelacja to nie byla,ale zawsze cos...szkoda,ze to zdjeli
Programów o grach jest jak na lekarstwo w TV (nie licząc Hyper oczywiście ;) ) Szkoda, że w naszej telewizji jest ten temat bardzo zaniedbywany... Ileż można te cholerne seriale oglądać... Jak włączę telewizję i widzę powtórkę "Klanu" (tudzież innego badziewia) to mam ochotę wybrać się do tych decydentów z TVP i powiedzieć im kilka słów... chociaż z drugiej strony ich zakute łby raczej miały by trudności z przyswojeniem konstruktywnej krytyki :lol:
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Cierń pisze:Jak włączę telewizję i widzę powtórkę "Klanu" (tudzież innego badziewia) to mam ochotę wybrać się do tych decydentów z TVP i powiedzieć im kilka słów... chociaż z drugiej strony ich zakute łby raczej miały by trudności z przyswojeniem konstruktywnej krytyki :lol:
Po ostatnim meczu Mundialu tylko powtórki Klanu nam pozostają w TV :lol: Tak więc najlepiej wyłączyć telewizor ;)
boski miszcz

Post autor: boski miszcz »

Poczekajcie noo jeszcze troche, a zacznie sie wreszczie kampania propagandowo-wyborcza.
W tedy to bedzie jazda i co do oglądania - już nie moge sie doczekać tych spotów samoobrony :shock: i bezczelnej demagogii partii rządzacej :P - naprawde, polecam...
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

"Zamieńmy się żonami" .... coś na wzór reality show, nadawane na polsacie, dokładnej pory nie znam ( akurat chyba właśnie leci ;p)

....a sam program?? jak w tytule .....czyli???

....czyli biorą dwie rodziny z dwóch końców Ameryki i zamieniają w rodzinach żony ...i tak na przykład kura domowa zajmuje miejsce kobiety biznesu i na odwrót O_o

...rodziny są zazwyczaj tak skrajnie różne, że ubaw jest z tego nieziemski < zwłaszcza reakcje mężów ....najbardziej sie uśmiałam jak kolesia-szowinistyczną-świnie, który budził żone o 5 żeby mu zrobiła kawe, ta która przyszła zmusiła do sprzatania i gotowania XD >

na początku jak to ogladałam to jedynie co mi sie nasunęło to "WTF?!" ale potem mnie to wciągnęło (: ....i można powyciągać ciekawe wnioski :]
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze: btw.kiedys na TV4 byl program o grach,prowadzila jakas babka..rewelacja to nie byla,ale zawsze cos...szkoda,ze to zdjeli
Tilt TV

Niedawno też jeszcze było na TVP1 Game Box gdzie też mówiono o grach. Niestety chyba zdjęli.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Boni pisze:Niedawno też jeszcze było na TVP1 Game Box
Byl ogladalem, sredni ale sie ogladalo, a czy nie dawno? chybe ze 2 lata temu ;)
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

taaaa ....tez pamietam Game Box'a ...ale duzo czasu nad tym programem nie spędziłam...<wiało nudą>

zresztą w dobie internetu program o grach i tak raczej nie miałby powodzenia ( przynajmniej dla mnie nie ma to sensu O_o )
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Kimahri pisze:a czy nie dawno? chybe ze 2 lata temu
to teraz zaszalałeś :lol: to nie było aż tak dawno... zresztą doja sie zapytam on oglądał każdy odcinek z zapartym tchem
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

rok temu na pewno jeszcze było, bo pamietam jak była recenzja FF X-2 :P
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ireth pisze:"Zamieńmy się żonami"
-_-.... kojejny (h)amerykański (s)hit..... Jakie te ich programy są tępe. To jest i tak wsio reżyserowane. Przykład (oglądałem sobie raz jak byłem gdzies u rozdzinki.... żeby nie było, że oglądałem z własnej woli _^_ ):

Jedna rodzinka: biała kobieta, czarny maż, ona robi w domu wsio, sprząta, gotuje, on se ogląda TV. Mają z 5 dzieci......

Druga rodzinka: ona czarna, on biały... ona leży cały dzień w łóżku, gruba świnia, a on jej zanosi jakieś obiadki, winko.... mają 2 dzieci.

Zamiana. Teraz mąż pierwszej rodzinki zmuszony jest do sprzatania i gotowania, a w drugiej rodzinie wszyscy grają w chińczyka, bo wcześniej dzieci nigdy się z rodzicami nie bawiły _^_

Happy End? No BA! Jakże mogło być inaczej? W pierwszej rodzinie maż zaczął nagle sprzątać, w drugiej wszyscy grają w chińczyka _^_ Zmienili się nie do poznania (TEJ)!

Morał dla USAńców (rymuje się z zasr.... *cough*): Ty też sie zmień, to takie proste _^_ No i chińczyk fajna gra...... no to drugie nawet ujdzie :]

Zresztą podobnie jest z tym rozwalaniem i budowaniem domów..... -_-' Ciekawe kiedy bedzie polska edycja zamiany sąsiadami _^_ Oddałbym tą spod "siódemki" razem z jej jamnikiem :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”