Telewizja, czyli pranie mózgu.

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Eiko pisze:zgadłeś w nagrodę dostajesz lizaka
Nie lubiem lizaków... :]
Wolę coś ostrrego :)

Co do konkrunencji parowych...
Czar Par i tak nie zastąpiony był... A kto go prowadził to nie pamiętam :/ Ibisz raczej nie... Taki inny gostek... Kurcze zabył ja... :/
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

a mi sie zdaje ze ibisz prowadzil..whatever

wczoraj wlaczylam sobei na gre w ciemno..jest pytanie- kto zagral prawnika w filmie Drakula z 92 r..facet daje odpowiedz Leo di Caprio..i zaraz zmieniam kanal..i tak sie skonczyla moja przygoda z tym programem ;]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Garnet pisze:i zaraz zmieniam kanal..i tak sie skonczyla moja przygoda z tym programem ;]
Heh to naprawdę długo trwała :lol: Ja to widziałam trochę dłużej, ale i tak nie wiem na czym ten program polega...
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Xellos pisze:Teleturnieje to nic w porównaniu do reklam, które niezwykle wpływają na ludzi... pamiętam raz po reklamie Sprite-a następnego dnia po ukazaniu się jej wszystkie dzieciaki z 1-3 chodziły i co chwila "He He!"
He, he...
Też tak robiłam. :lol:

Btw, nie dziwię się dzieciakom, że czasem ryczą... pewnie udzielają im się nerwy rodziców (...którzy w ogóle wszystko przeżywają najbardziej. :roll:)

A pamiętacie taki teleturniej, w którym grało się w statki? Hm, nie pamiętam tytułu... albo "Statki", albo "Piraci", albo jeszcze coś innego. Do studia dzwoniła Polonia, ludzie wygrywali kasę chyba w dolarach. ^^ No i ten prowadzący, strasznie sympatyczny gość.
W sumie całość była nudna, ale oglądałam to co tydzień. :lol: Jak widać nie trzeba wielkiej kasy, żeby zrobić fajny program.

(...Choć teraz, po latach, pewnie nie nazwałabym go fajnym. :lol:)
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Lubię "Wielką grę"
a co to? oO
A pamiętacie taki teleturniej, w którym grało się w statki? Hm, nie pamiętam tytułu... albo "Statki", albo "Piraci", albo jeszcze coś innego.
taaa... było coś takiego... nie pamiętam już o co tam chodziło ale prowadzącego zapamiętałam : )
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

To byli Piraci, robiła to TV z Bydgoszczy, a ów przemiły i przystojny prowadzący miał na imię Rafał, zaś na nazwisko było mu Rykowski.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Bonifacy_i_zdun pisze:Czar Par i tak nie zastąpiony był... A kto go prowadził to nie pamiętam Ibisz raczej nie... Taki inny gostek... Kurcze zabył ja...
To był Ibisz. Wiem, bo go tak lubiłam, ze aż plakat z nim wisiał u mnie w pokoju XD

Kalambury -_- OMG. Ale to denne było. Tak jak teraz na TVN Siedem jakas laska cały czas nawija i namawia do zgadywania "Ile jest serduszek"? " No ja wiem, bo już policzyłam. Ty też policz, a nóż zgadniesz, możesz wygrać 1000 zł, tylko zadzwoń, jak nie zadzwonisz to nie wygrasz, to ile mamy serduszek na ekranie? Na tym ekranie, który widać obok mnie, ile serduszek mamy?" -_-' :560: :572:

[ Dodano: 05-04-29, 19:09 ]
Kairi-chan pisze:a co to? oO
-_-'
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Najlepsze są zapałki XD.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Mi się podobał taki program kiedyś. Nie pamiętam jak się zwał, ale wiem że musieli tam zbudować most i kto zbuduje większą część tego mostu wygrywa program. Było wiele fajnych konkursów i oglądałam to z moją mamą :) .
Potem był zamek czarodziejów czy coś takiego. Konkursy były oparte na różnych dziedzinach, ale wiedza była potrzebna z Harrego Pottera. Prowadziła go Ta babka co gra w "Na dobre i na złe" siostrę Bożenkę. Bardzo sympatyczne, ale leciało mało razy w tygodniu, nie o tej porze, co trzeba i bardzo krótko, a mimo to lubiłam go. Pamiętam, że zwycięska drużyna wygrywała jakiś dyplom tak fajnie zrobiony i była niebieska, żółta i chyba zielona drużyna.
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Edyta Jungowska to była.

Mi się nawet podobał "KOT- Ktos Ogromnie Tajemniczy". W sumie zabawne dosyć.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Lucrecia pisze:A pamiętacie taki teleturniej, w którym grało się w statki? Hm, nie pamiętam tytułu... albo "Statki", albo "Piraci", albo jeszcze coś innego. Do studia dzwoniła Polonia, ludzie wygrywali kasę chyba w dolarach. ^^ No i ten prowadzący, strasznie sympatyczny gość.
W sumie całość była nudna, ale oglądałam to co tydzień. Jak widać nie trzeba wielkiej kasy, żeby zrobić fajny program.
^_^ i pies kaj stafik ^_^ ktora kielbaske wybierze :lol:

taa...ja keidys patrzylam na krzyzowke 13latkow..dobra zmykam stad :lol: :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Taniec z gwaiazdami ..jak to zobaczyłam, to myslałam,że padne -_-" ...im sie już chyba nudzi ...
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ireth te całe tańce nie są takie złe... Jeśli tego się nie spapra...
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Koki pisze: Do feministki? Wręcz przeciwnie. Czy wytłumaczysz mi ten paradoks?
Przy połączeniu z niezwykłą osobowością, czemu nie? 8)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

pamiętam jak leciała jakaś Tele-Gra, Szybka Forsa i jeszcze jakaś pierdołka rano na TVN... Tego się oglądać nie dało O_o... I zawsze się zastanawiałem po jaką cholerę ktoś tam jeździ skoro więcej możę wygrać jak z domciu SMS-ka puści... :>
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”