Telewizja, czyli pranie mózgu.

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Pod koniec teleturnieju jakieś dziecko, które nie wygrało, popłakało się... to już zaliczyłem ROTFL'a.
oglądałam ten odcinek... boshe jak mi go było żal (chłopca) :( taki był koffany i w ogóle : p
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

ja nie przepadam za "Dzieiakami" ....niektóre dzieciaki są tak sztuczne, ze robi mi sie niedobrze ..nie mówiąc o tym, ze niektóre są takie przemąrzałe, że szok ...inne przezywają ten program jak nie wiadomo co ...zdarzają sie też fajni ludzie, ale ten program i tak mnie dobija -_-
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Xellos

Post autor: Xellos »

Teleturnieje to nic w porównaniu do reklam, które niezwykle wpływają na ludzi... pamiętam raz po reklamie Sprite-a następnego dnia po ukazaniu się jej wszystkie dzieciaki z 1-3 chodziły i co chwila "He He!", albo "Gruba świnia to ty? He He!" :grin: ROTFL na miejscu!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Xellos pisze:Teleturnieje to nic w porównaniu do reklam, które niezwykle wpływają na ludzi... pamiętam raz po reklamie Sprite-a następnego dnia po ukazaniu się jej wszystkie dzieciaki z 1-3 chodziły i co chwila "He He!", albo "Gruba świnia to ty? He He!" Very Happy ROTFL na miejscu!
Do tego inny topic chyba jest ^^

A co do tych teleturniejów... Żal mi starych programów tego typu... A zwłaszcza koło fortuny... Mogliby zrobić jakiś remake :)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lubię "Wielką grę", tam to dopiero mają wiedzę . :shock:
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Zgadzam się. To są ludzie których naprawdę podziwiam (choć często nie mam zielonego pojęcia o czym mówią).
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Erelen_Galakar pisze:Zgadzam się. To są ludzie których naprawdę podziwiam (choć często nie mam zielonego pojęcia o czym mówią).
Go-Go-Yubari pisze:Lubię "Wielką grę", tam to dopiero mają wiedzę .
Mają przecież bibliografię. Wyszukują książki i czasem nawet ponad rok mają na przygotowanie także wiecie...
No ja to podziwiam tych co startują z kompozytorów. Muszą znać każdy utwór, pełną jego nazwę, tonację, opus, numer i inne badziewio...
Kiedyś tam gostek startował z Chopina :) Wszyściuchno zgadł i chwała mu za to :)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Cid pisze:2. Pod koniec teleturnieju jakieś dziecko, które nie wygrało, popłakało się... to już zaliczyłem ROTFL'a.
te dzieciaki nie tylko płaczą na końcu z przegranej ale nawet jak nie przejdą do drugiego etapu :/
Cid pisze:Natomiast moim ulubionym teleturniejem jest Jeden z Dziesięciu
ulubionym może nie ale fajnym napewno

nie wiem czy już ktoś mówił o "Najsłabszym Ogniwie" ale cóż tam dopiero jest szczera i "miła" prowadząca
a nie lubię programu "Jaka to melodia?" szczególnie tego z gwiazdami bleeh
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Xellos

Post autor: Xellos »

Eiko pisze:nie wiem czy już ktoś mówił o "Najsłabszym Ogniwie" ale cóż tam dopiero jest szczera i "miła" prowadząca
Podziwiam ludzi grających w to... ja to na ich miejscu bym jej targnął chlebska to od razu by się uspokoiła :twisted: ;)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Xellos pisze:Podziwiam ludzi grających w to... ja to na ich miejscu bym jej targnął chlebska to od razu by się uspokoiła
Tak Ci się tylko wydaje. Toć to feministka.
glamorous vamp
Xellos

Post autor: Xellos »

Bonifacy_i_zdun pisze:Toć to feministka.
A co mnie to obchodzi? 8)

Ostatnio oglądałem ten teleturniej z teściową i źenciem -_-' emocje jak przy "załatwianiu swoich kiblowych spraw" :o
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Xellos pisze:A co mnie to obchodzi?
Będziesz czuł respect.
Xellos pisze:teściową
Masz żonę? :] lol... a to ci dopiero ^^
Pani Ewa Szczuka to równa gościuwa, jej teksty czasem niezłe są zwłaszcza jak jakaś metaforyczna blondyna pokaże się w programie...
glamorous vamp
Xellos

Post autor: Xellos »

Bonifacy_i_zdun pisze:Masz żonę? :] lol... a to ci dopiero ^^
Erm... chodziło mi o ten teleturnirj, w którym udział biorą teściowa i źęć :wink:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Xellos pisze: Erm... chodziło mi o ten teleturnirj, w którym udział biorą teściowa i źęć
:lol: LOL a to wpadka totalna...
A teleturniej pewno na Polszmacie, to nie oglądam :]
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

no jeśli dodać że Xellos nic nie wspominał o tym że to jego teściowa to wpadka...
Bonifacy_i_zdun pisze:A teleturniej pewno na Polszmacie, to nie oglądam :]
zgadłeś w nagrodę dostajesz lizaka :P :P

ja to oglądałam raz czy dwa i lepiej się nie wypowiadam takie konkurencje typu teściowa rzuca jajkami a zięć je łapie mnie wnerwia
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”