Telewizja, czyli pranie mózgu.

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ja tam lubiłam "Rykowisko". ;) Odjazdowy program jak na swoje czasy i w dodatku taki jak powinien być: głosny, kolorowy, zabawny + prowadząca nie z tej ziemi. Brakuje mi takich programów, a nie Ciao Darwin czy innych takich, co nic nie dają i są g. warte. I "Czar par" uwielbiałam ^^
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Nemesis pisze:I "Czar par" uwielbiałam ^^
T_T najlepszy program tego typu jaki oglądałęm... naprawdę przyciągał do telewizora :D
Teraz telewizja tylko prześciga się w bardziej beznadziejnych i absurdalnych programach... Beznadzieja i totalna wiocha atakuje z każdego podstawowego kanału (TiVieN, Polszmat, TiViPi)
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Mi sie tam zamiana żonami podoba, i tak nie traktuje tego powaznie XD

A bynajmniej sie mozna pośmiac z ludzi _^_ .....wczoraj była rodzina, która mieszkała ....w domku na drzewie, a dzieci nie chodziły do szkoły _^_

...i nie zawsze jest tak sielankowo ( no dobra, może jest ^^"), ale fajnie sie patrzy jak rodziny sie spotykają zaczynają się kłócić :572:

....własciwie to zauwazyłam, ze telewizja nie urczyła nas ostatnio zadnym reality-show ( chyba, ze o czymś nie wiem) ...po Robinsonie sie tak jakoś głucho zrobiło _^_ < i chwała Panu>
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

E tam. Ja reality uwielbiam i chwale Chello, ze mam AXN (Survivors, Amazing Race...). Polska edycja Robinsonów nie była taka zła... choć ten włoch wyprowadzał mnie z równowagi, a Hubert U. nadawał się tam jak ja na zakonnicę. Wyglądał na wiecznie naćpanego i niezaspokojonego...khem.
Ekstremalne metamorfozy ludzi lubiłam, ale jako, ze jestem niespełnionym dekoratorem wnetrz, to domy mnie strasznie rajcują. Oglądam głównie początek i koniec ;) A czy ktoś roni łzę specjalnie czy nie już mnie mniej obchodzi. dziś dali 2 domy bezdomnym. Urocze to było. U nas brakuje takich akcji... (i kasy, ale to wiadomo).
Za to polskiej edycji metamorfoz nawet nie tknełam. Reklama w Polszmacie skutecznie mnie odstraszyła. Zreszta polak potrafi skiepscic oryginał... "Niania" się kłania. Niby "idealna" kopia, a śmieszne to nasz jak szum wiatru. Za to oryginał, to była perełka. Heh.
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

taa ...wszelkie metamorfozy sa genialne ...szczególnie te z ciuchami i makijażami ( bo bardziej naturalne) te z masą operacji plastycznych już troche mniej :/

Domy uwielbia ogladac moja siostra, ja tylko czasem zerkne jak mnie zawoła ^^"
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ireth pisze:....własciwie to zauwazyłam, ze telewizja nie urczyła nas ostatnio zadnym reality-show ( chyba, ze o czymś nie wiem) ...po Robinsonie sie tak jakoś głucho zrobiło _^_ < i chwała Panu>
kto wie,jeszcze moze szykuja nowa edycje Big Brother :lol:


co so reality..w sobotnie popoludnia na polsacie nadaja 'top dog',jak sie mozna domyslec glowna role graja psy...czego to ludzie nie wymysla:D
<czeka na reality o papugach^^">
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

z reality show niedawno puszczali Hell's Kitchen z tym uroczym Angolem, fuckującym z brytyjskim akcentem :lol: . dość ciekawe to było.

a co do programów o grach to pamięta ktoś może Escape z Polonii 1? to było coś. i nie jestem pewien czy program nie był przypadkiem prowadzony przez Emilusa. i była też kiedyś pięciominutowa Cyberia na Canal +.
Ireth pisze:zresztą w dobie internetu program o grach i tak raczej nie miałby powodzenia ( przynajmniej dla mnie nie ma to sensu O_o )
a z tym się nie zgodzę. jest przecież Hyper, którego lubię sobie czasem pooglądać. poza tym w Japonii powstaje (a może już jest) VF.TV, czyli kanał tv poświecony Virtua Fighter. pomimo tzw. "doby internetu" programy tv o grach raczej nie znikną, podobnie jak czasopisma.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Boni pisze:to teraz zaszalałeś :lol:
No moze troche przesadzialem, bo pamietam , ze lecial w tym czaskie kiedy mama mnie gonila do kosciola, i wtedy mnie kumpel wolal do siebie zebysmy poogladali _^_ no i to bylo z rok temu wlasnie ;)
Jaco pisze:Oddałbym tą spod "siódemki" razem z jej jamnikiem :/
Pfff co tam jeden jamnik, moja z naprzeciwka ma az 4 ^^ , i co 3 godziny zbiegaja fafiki szczekajac ze sie wytrzymac nie da. _^_ khe. koncze OT.


Ostatnio to w TV tylko mecze ogladam O_o' nie wiem , puki co nie uraczyli mnie zadnym programem, serialem itp.
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Sogetsu pisze:Hell's Kitchen
w sumie z braku laku,jak bylam w domu,tez na to patrzylam

anyway,mowilismy o naszych 'rodzimych' reality..imho najciekawszy byl Agent...przynajmniej cos sie tam dzialo,nio i byla zagadka kto jest agentem:)
Sogetsu pisze:poza tym w Japonii powstaje (a może już jest) VF.TV, czyli kanał tv poświecony Virtua Fighter. pomimo tzw. "doby internetu" programy tv o grach raczej nie znikną, podobnie jak czasopisma.
tylko,ze japonia to japonia..a polska to trzeci swiat,gdzie takie programy nie maja duzej ogladalnosci...
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Garnet pisze:tylko,ze japonia to japonia..a polska to trzeci swiat,gdzie takie programy nie maja duzej ogladalnosci...
+ niedgyś na TV TRWAM puszczali dokument o tym, jakie to gry sa ZUE, więc nie ma o czym myśleć, póki przy władzy Kaczka.... (ciekawe, kiedy Hypera zlikwidują :> )...
Sogetsu pisze:a co do programów o grach to pamięta ktoś może Escape z Polonii 1?
Za cholere sobie nie mogę przypomnieć, ale kiedy przeczytałem tą nazwę coś mi w głowie zaświtało.... weird...
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

z naszych rodzimych reality show to tez lubiłam Agenta, no i Robinsona ....tam sie bynajmniej działo cos na poziomie < jakimkolwiek> ( chciaz i tak ogladałam w kratke, ale to juz coś XD)

Za to najwiekszą porażką są chyba wszystkie inne Amazonki i Gadiatorzy :lol: :lol: :lol:

.....nic tylko leżeć i kwiczec XD _^_
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Jaco pisze:Za cholere sobie nie mogę przypomnieć, ale kiedy przeczytałem tą nazwę coś mi w głowie zaświtało.... weird...
cofnij się pamięcią w czasie o jakieś 9-10 lat.

a ogląda ktoś The Amanda Show? to jest GENIALNE! takiego zrytego humoru dawno nie widziałem.
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

Kimahri pisze:Ostatnio to w TV tylko mecze ogladam
tak trzymać :]

właśnie wpadło mi do głowy... to nie był zaden reality show... ale czy pamięta ktoś z Was taki serial dla dzieci (tak dla dzieci) pt. "Przyjaciel wesołego diabła" albo "Bliskie spotkania z wesołym Diabłem"? to chyba leciało pod koniec lat '80 albo '90? gdzie do takiego chłopca w nocy przychodził taki diabeł o imieniu Piszczałka? a on wygladał tak: Obrazek to leciało chyba o 13.00 na TVP2 - to był film dla dzieci... dla mnie to był horror (w sumie chyba dla większości dzieci), to było straszne - to miał być przyjazny diabeł, a wyglądał jak pijak z gangreną... ale mi to zryło psyche. Pamięta ktoś? :twisted:
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sogetsu pisze:uroczym Angolem
Ej Gordon fajny był. Tez bym się wkurzała, jakby mi takie "przypadki" pyskowały i psuły dania ;) Stawiałam na tą z 6tką dzieci, ale cieszy mnie i tak fakt, ze wygrał Michael a nie ten zarozumiały, łysiejący ktoś-tam. Fajny program. Oryginalny jak cholera XD
Sogetsu pisze:Hyper
um...taaaa. Oglądałam go jakies 2 tygodnie temu i dawali jakies trailery z E3, fajnie, tyle, ze innego wieczora oglądałam i to samo puszczali. Pamiętam, ze swego czasu "Grobowiec świetlików" prawie co wieczór puszczali. No i pominę, że anime powtarzają ciągle. Hellsing ok, ale Gilgamseh..eh...i tak nie mam u siebie więc... ;)
Garnet pisze:Agent
A no. Przynajmniej sie samemu kombinowało też. I raz wygrał ten pediatra, którego lubiłam. Lepsze to niż "Gladiatorzy" czy "Łysi i blondynki" -_-' Oh i "Bar", jak jakieś niewiadomo co ślub brało, wielka pompa, masa kasy, kiczu jeszcze więcej, a i tak im się chyba nie udało...co to ludzie dla kasy zrobią -_-'

O tak. Wesołego diabła bałam się tak, ze oglądałam, ale co chwila przełączałam :lol: Potrafili dzieci w dzień nastraszyć XD
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Gagarin pisze:Pamięta ktoś? :twisted:
Gags... Prosze! W dzieciństwie uwielbiałem ten serial! Fakt - może i troszke straszny - ale za to ciekawy jak na tamte czasy :D Oglądałem go w poddobny sposób co Go Go - tyle że zamiast przełączania zakrywałem się kocem :) Nie wiedziałem, że znowu go puszczają... :> :twisted:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”