Telewizja, czyli pranie mózgu.

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

tom_ksiegowy

Post autor: tom_ksiegowy »

kay350 pisze:Ja też się Buki bałem... swoją drogą BARDZO zapadająca w pamięć postać;) Jeśli ktoś by się mnie spytał o pierwsze skojarzenie z postacia z kreskówki to napewno wymieniłbym Bukę zamiast jakichś tam myszek miki...
Buka byla straszna, tak samo, jak "997" ; )

a kto sie bal tego: "O pieknej Pulcheryi i strasznej Bestyi"?? (teatrzyk dla dzieci (sic!))

co do "Halo Hans!" -> coz, ciezko dorownac oryginalowi, jesli ten byl tak fajny jak 'Allo, allo' : )
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Eiko pisze:Hmmm ja nie wiem po co TVP takie głupstwa puszcza :|
No właśnie! I to jeszcze na TVP2 o 20-tej, zamiast nowego odcinka 'M jak Miłość'! >_<

:P
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Lenneth pisze:zamiast nowego odcinka 'M jak Miłość'! >_<
Luci ja wiem, że czekałaś na niego od poprzedniego tygodnia :lol: To Twój ulubiony serial nie?? XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Eiko pisze:Luci ja wiem, że czekałaś na niego od poprzedniego tygodnia :lol: To Twój ulubiony serial nie?? XD
Oj, kochana! W poprzednim tygodniu, jak byłam na feriach, to specjalnie schodziłam ze stoku o 19:30, żeby koniecznie zdążyć do domu i na świetlicę z TV! :lol: Bo w domu żeśmy, o zgrozo, timera w magnetowidzie zapomnieli nastawić! :lol:

Nah, a na serio, to już nie oglądam tak często jak przedtem. Bo te godziny, w których leci serial, to jedne z nielicznych momentów, kiedy mogę sobie spokojnie na 45 minut odpalić PS2, tak żeby nikt nie widział. Zresztą co opuszczę parę epów, to zawsze się znajdzie ktoś, kto wszystko streści. :lol:

Ale po raz kolejny powtórzę - chociaż u mnie w domu namiętnie śledzi się tę boską produkcję, to nikt z domowników nie ma złudzeń co do jej poziomu. Ot, miły odstresowywacz, okazja do posiedzenia z późno wracającym do domu ojcem, pokomentowania, pośmiania się. Nie uwierzycie, jak to cholerstwo wciąga. :lol:
Dlatego gorąco polcam. :lol:
Mroczki na Prezydenta i Premiera! :lol:
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Wywalili jeden odcinek "Gotowych na wszystko", a wstawili jakiś polski szit >_> Nadal nie moge przeboleć że "Prison Break" ma tylko jeden odcinek na tydzień, a tu kolejny cios. W ogóle nie pojmuję własnych rodaków, którzy wolą oglądać na jedynce "Ranczo'" O_o Co najgorsze- wiele osób broni to cudo rękami i nogami, "bo to takie śmieszne i w ogóle". Humor na poziomie wiejskiego głupka widać robi furorę, a myślenie sprawia ludziom ból xD Się wyżaliłam... ale musiałam, bo w tv oglądam tylko te dwa seriale ( gospodynie mozna zobaczyc nawet po raz 3 xD) a Polszmat jak na złość wciąż coś z nimi zmienia. Teraz aż mnie kusi żeby sobie ściagnąć PB i olać gupią telewizje >_>

[ Dodano: Pon 05 Mar, 2007 10:05 ]
Lenneth pisze:Nie uwierzycie, jak to cholerstwo wciąga. :lol:
"M jak Mdłość" w moim domu wzbudza tylko agresje. Nikomu nawet nie chce sie tego właczyć dla żartu. Nie polecam xD

A propos "gwiazd" seriali: mamy teraz okazje ogladać "Jak oni śpiewają" :lol: Dla mnie to szczyt tandety w tv. Grupa nędznych niby-aktorów promuje sie nawzajem i udaje, że sie dobrze bawi :roll: Społeczeństwo jest aż tak bezkrytyczne?
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ivy pisze:Dla mnie to szczyt tandety w tv
No tak jak było z Showtime :/ Przecież tego się słuchać nie da nawet -_- Boshe katorga dla uszu... :/ Czemu nie mogą odkryć jakiegoś naprawdę wartościowego głosu... -_- Ech :/ Już lepsza by była kolejna edycja Idola :roll:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Eiko pisze:już lepsza by była kolejna edycja Idola :roll:
Nie bój się - będzie i to niedługo ;)

Co do seriali - no niestety musze sie zgodzić... Szkoda, że poucinali "Gotowe..." i "Prison Break". Ale jako plus trzeba im oddać, że całkiem niezłe filmy <jak na TV> ostatnio się pojawiają... Shrek 2, Raport mniejszości, Trainspotting, Czas Apokalipsy - niedługo Troja, Piraci z Karaibów II i jeszcze pare innych "hiciorów" z dużego ekranu.
Ivy pisze:Teraz aż mnie kusi żeby sobie ściagnąć PB i olać gupią telewizje >_>
:] naprewde niegłupi pomysł - ja <thx to GZO :*> na chyba 19 odcinku jestem i nie żałuje :D Powiedzieć Ci kto zginie? :> :D :wink:
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

kwazi pisze:Ale jako plus trzeba im oddać, że całkiem niezłe filmy <jak na TV> ostatnio się pojawiają... Shrek 2, Raport mniejszości, Trainspotting, Czas Apokalipsy - niedługo Troja, Piraci z Karaibów II i jeszcze pare innych "hiciorów" z dużego ekranu.
Niby wszystko już dawno obejrzane, ale zawsze to lepsze niż Okruchy życia oi "Sidła namiętności" na przykład :lol: Kill Billa sobie odpuszczam, bo i tak mam na DVD, podobnie jak Czas Apokalipsy, ale całą resztę mozna sobie jeszcze raz przerobić :]
kwazi pisze::] naprewde niegłupi pomysł - ja <thx to GZO :*> na chyba 19 odcinku jestem i nie żałuje :D Powiedzieć Ci kto zginie? :> :D :wink:
Waham się jeszcze, bo jak już dorwę całą serię to obejrzę na raz i będę czuła niedosyt. Taak, powiedz kto zginie, w ogóle zaspoileruj całość, ja to kocham ;) xD
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

kwazi pisze: Piraci z Karaibów II
Ale to pewnie w dalekiej przyszłości :P Bo na razie Klątwa Czarnej Perły.... :( Ale lepszy Jack z pierwszej części niż ząden XD

A Prison Break naprawdę fajny XD I nie muszę oglądać tych "pięknych" par w Tańcu z gwiazdami (wcześniej mama oglądała, choć w sumie ja też lubię taniec to można pooglądać XD), bo jak wczoraj urywkami widziałam to erm jedna para ładna i dobrana w miarę była :shock: No luzy nie ma co....

Za to Gotowe chyba powtrzają znowu co nie?? Bo jakby były nowe to bym oglądała, a tak to... Nie ma zbytnio co, bo po coi oglądać znowu to samo (wiem, wiem, że są śmieszne i się da, ale tak jakoś XD Nie ciągnie już tak bardzo :D No i troszkę za późno)
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Eiko pisze:Czemu nie mogą odkryć jakiegoś naprawdę wartościowego głosu...
Bo tak naprawdę nikomu nie zależy na promowaniu talentów, ale na promowaniu siebie nawzajem. Zresztą, wystarczy spojrzeć na zestawienie najpopularniejszych "gwiazd" muzyki w Polsce: Rubik (lol), Doda (no comment) i ...Gosia Andrzejewicz ( czyli moja ulubienica od reklamy napojów gazowanych). Skoro taka tandeta sie sprzedaje, to po co sie bawić w ambitną muzykę? _^_ To widać w tv, ale dzięki bogu mamy YouTube xD
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Ivy pisze:Ranczo
hm? mi się Ranczo podoba, taka przyjemna obyczajówka bez głupkowatego humoru i z ładną główną bohaterką (i nawet przymykam ucho na fakt, że jak na Amerykankę z NY mówi po angielsku z polskim akcentem :lol: )jakbym miał TV, to bym oglądał.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Sogetsu pisze:
Ivy pisze:Ranczo
hm? mi się Ranczo podoba, taka przyjemna obyczajówka bez głupkowatego humoru i z ładną główną bohaterką (i nawet przymykam ucho na fakt, że jak na Amerykankę z NY mówi po angielsku z polskim akcentem :lol: )jakbym miał TV, to bym oglądał.
Wiedziałam że znajdzie się chętny żeby bronić tego serialu. ;) Kompletnie nie rozumiem zachwytu nad czymś tak prostackim, no ale folklor widocznie nadal w modzie. Kwestia gustu, ale niezmiernie dziwi mnie fakt, jak można wybrać serial z Żakiem i Kawalcem zamiast Prison Break _^_ (bo lecą o tej samej porze)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ivy pisze:niezmiernie dziwi mnie fakt, jak można wybrać serial z Żakiem i Kawalcem zamiast Prison Break _^_ (bo lecą o tej samej porze)
Mnie też - zwłaszcza że w Ranczo nie ma takich uroczych psycholi jak T-Bag :] Ucięcie dwóch odcinków Gotowych Na Wszystko i Prison Break to skandal, chociaż CSI też jest fajne, ale to jednak nie ta liga jak dla mnie, za to to coś polskie co wczoraj dali (taki gniot że tytułu nie pamiętam nawet) to powinni po prostu walnąć w jakiś wtorek czy coś, a nie psuć wieczoru dobrych seriali :/ Teraz tylko czekać do jesieni, kiedy jedynka da trzecia serię Lost - to będzie dopiero oglądanie :] BTW, Ivy załatw sobie cały serial od razu - uniknięcie polskiego lektora to rzecz warta świeczki ^^
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Cthulhu
Kupo!
Kupo!
Posty: 87
Rejestracja: ndz 23 lip, 2006 22:57
Lokalizacja: R'lyeh

Post autor: Cthulhu »

Ivy pisze:Wiedziałam że znajdzie się chętny żeby bronić tego serialu.
Trzeba być ze wsi lub z małego miasteczka, żeby w pełni docenić komizm tego serialu. Doskonale oddane archetypy poszczególnych grup społecznych typowej dziury.
Ivy pisze:niezmiernie dziwi mnie fakt, jak można wybrać serial z Żakiem i Kawalcem zamiast Prison Break
Jak sie mieszka w takiej dziurze, że polshit nie odbiera, to wybór jest prosty :-P
Nie jest umarłym ten, który może spoczywać wiekami
Nawet śmierć może umrzeć wraz z dziwnymi eonami.
[center]H. P. Lovecraft[/center]
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Ivy pisze:niezmiernie dziwi mnie fakt, jak można wybrać serial z Żakiem i Kawalcem zamiast Prison Break _^_ (bo lecą o tej samej porze)
jestem tak dziwny, że wiele rzeczy, którymi wszyscy się aktualnie podniecają, mnie po prostu nie interesują. dla tego właśnie nie mam zamiaru oglądać Prison Break - bo wszyscy inni to oglądają (może nie wszyscy, ale wiecie o co mi chodzi).
Cthulhu pisze:Trzeba być ze wsi lub z małego miasteczka, żeby w pełni docenić komizm tego serialu. Doskonale oddane archetypy poszczególnych grup społecznych typowej dziury.
dobrze prawisz :) satyra do potęgi. najlepsi są chyba ci trzej "filozofowie" pijący różne trunki pod sklepem :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”