Tasiemce

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Cierń pisze:Co na to Rysiu powie jak Bożenka spapuguje XD Twisted Evil
Każe jej umyć rączki :>
Klan się trzyma w czołówce , chociaż scenarzysta chyba od dawna popija sobie podczas pisania kolejnych odcinków XD Żeby te jego wizje były chociaż trochę ciekawe...
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Ivy pisze:Każe jej umyć rączki
Ta kwestia pozostaje w rękach Grazynki. To ona stoi na straży czystych rączek i ma na to wyłączność. Poprostu umywa ręce od tego, co się w tym ich prorodzinnym domku dzieje :>
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

a pozniej to jest najgorsze,ze babcia naoglada sie takich seriali i pozniej mysli,ze ja np nie wiadomo co robie -_-

w ogole powinni sciagnac z anteny te polskie telenowele..

taa..pensjonat pod roza :D :D dodajmy tez niejaka pierwsza milosc :D...plebania...swoja droga nie wie ktos czy w jakims serialu byl poruszany temat..khem...satanizmu..pytam z czystej ciekawosci :] <w plebanii pewno :D>
albo czy w jakiej telenoweli nie dali jakiegos metala :lol: jako to dziecko co wstpailo na zla droge...w naszych realich wszystko mozliwe:]
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Z tego co się orientuję, to w plebanii było tylko o jakiejś sekcie. A swoją drogą to satanizm w czystej postaci jest bardzo pociągający (oczywiście nie mam na myśli żadnych tam obrzedów, czarnych mszy itd. bo tym to tylko ograniczeni umysłowo ludzie się zajmują, co myślą, że obcują z szatanem, a to tylko ich ograniczona wyobraźnia tak działa...) Metala jeszcze chyba żadnego nie było :D Trzeba im pomysł podrzucić :lol:
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

http://film.onet.pl/0,0,1218118,wiadomosci.html o spiaczkach w serialach:)

Cierń pisze:A swoją drogą to satanizm w czystej postaci jest bardzo pociągający
owszem,filozofia jest bardzo ciekawa-te wszystkie inne-tj obrzedy-to pseudo satanizm

edit

a tak mnie jakoś wzielo tzn przypomniały mi sie stare czasy :D wszystko przez te gry z NESa;P

kto ogladal rownie namietnie Arabelle? ^^ czechosłowacki serial? :D Rumburak wywolujacy zamieszanie w krolestwie bajek, czarodziejski pierscien i te sprawy :)
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Cierń pisze:Metala jeszcze chyba żadnego nie było :D Trzeba im pomysł podrzucić :lol:
i tak by nie zadzialalo oni wola zrobic ze zosia zdradzila jozia a henio wyszedl za franie..... nie lubie ogolnie tych wszystkich seriali (luz maria- czy nie wiem jak to sie tam pisze byl najgorszy) totalna strata czasu lepiej sobie pograc albo cokolwiek
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ech czy mi się tylko tak zdaje, czy ostatnio we wszystkich serialach kobiety w ciąży poroniają? Ostatnio dołączyło do tego Na Wspólnej i Gotowe na wszystko...
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
King of Clowns

Post autor: King of Clowns »

Ostatnio zdarza mi się coraz częściej oglądać "Samo życie"... i to tylko ze względu na motywy mafijne, jakie się tam pojawiają :> Interesting, don't you think so? :>

A tak poza tym to raczej seriali nie oglądam, bo mnie do nich nie ciągnie ;]
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

King of Clowns pisze:Ostatnio zdarza mi się coraz częściej oglądać "Samo życie"
Szczerze nie nawidze "Samo zycie" ,nie ma co kiedys jak glupia siostra ogladala to ja tez XD ale teraz .... IMO w tym serialu nic nie dzieje ( King of Clowns nie linczuj mnie ^^)
Wole sobie poogladac pokemony ktore zreszta lubie _^_
King of Clowns

Post autor: King of Clowns »

Kimahri pisze:
King of Clowns pisze:Ostatnio zdarza mi się coraz częściej oglądać "Samo życie"
Szczerze nie nawidze "Samo zycie" ,nie ma co kiedys jak glupia siostra ogladala to ja tez XD ale teraz .... IMO w tym serialu nic nie dzieje ( King of Clowns nie linczuj mnie ^^)
Wole sobie poogladac pokemony ktore zreszta lubie _^_
Że się nic nie dzieje to wiem. Mnie tylko interesuje ten wspomniany już motyw mafijny. (Chociaż najciekawszymi momentami serialu była czystka mafijna, którą urządził jeden z bohaterów serialu, który jest bossem - z tym że wtedy byłem głupi i nie zwracałem na serial takiej uwagi jak teraz. A szkoda ;d)

Co do Pokemonów... cały ten serial i wszystkie pochodne (czyli wszystkie te, które nadawał Polsat) uważam za Zło i paliłbym je na stosie :twisted:
Choć przyznam szczerze, że gry Pokemon na GBA nawet mi się spodobały ;d
daniel1301

Post autor: daniel1301 »

Hej czy nikt z was nie ogląda "Lost"?? Dlaczego?? Poza tym desperate housewives ROX
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

daniel1301 pisze:Poza tym desperate housewives ROX
Zgadzam się z tym w zupełności :) A teraz w czwartek podwójna dawka ma być ^^
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Gagarin
Malboro
Malboro
Posty: 631
Rejestracja: śr 28 gru, 2005 18:44
Lokalizacja: się znamy?

Post autor: Gagarin »

daniel1301 pisze:Hej czy nikt z was nie ogląda "Lost"?? Dlaczego??
czeka na mnie kilka DVD z chyba 2 seriami tego serialu... widziałem 2 odcinki (podobno wkręcic się mozna juz po jednym) i jakos mnie nie ciągnie... ciagle zawracaja mi gitare: obejrzałeś LOST? a ja ciągle odpowiadam... eeee nieeeee, nie mam czasu, wiesz szkoła itp. ale są wakacje i nie mam wymówki... Warto to w ogóle obejrzeć? niech ktos cos na ten temat napisze, może w końcu zacisne pasa i to obejrze
Umierając zawsze miej przy sobie prezerwatywę... nawet po śmierci możesz zarazić się HIV albo jakimiś innymi fajnymi wenerami.
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

buahahhahaha ....."Na dobre i na złe" leci od samiuśkiego początku :D

Jak ktos nie ma co zrobic z mózgiem to polecam XD ja się turlałam jak zobaczyłam pierwszy odcinek XD
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Oglądam "Lost" dopiero teraz, bo wcześniej wybierałam Polsat i "Desperate housewives". Cieszę sie,ze będę miałą okazję obejrzeć ten serial w wakacje, bo wiele dobrego się o nim nasłuchałam, a wersja DVD jakoś mnie nie ciągnęła- trudno się w wakacje zebrać z własnej woli do oglądania kilku odcinków na raz :]
Po 4 odcinkach muszę przyznać,że to typowa amerykańska superprodukcja- są ładne dziewczyny, przystojni faceci, piękne krajobrazy i jakieś nieokreślone ZUO. Ludzie na wyspie wcale nie sprawiają wrażenia rozbitków- mają na twarzach makijaż, perłowo białe uśmiechy i piękną złotą opaleniznę. No cóż, w rzeczywistości mieliby zmęczoną skórę, wysuszone usta ( zero błyszczyka, bo kto by się malował w obliczu takiej tragedii? ), poparzoną od słońca skórę, brudne, suche włosy itd Przyznam jednak,że fabuła z odcinka na odcinek robi się ciekawsza, więc można przymknąć na te "szczegóły" .

Btw ciekawe jak długo będą puszczać po 2 odcinki "Desperate Housewives"- nie miałabym nic przeciwko temu, gdyby wywalili z ramówki ten boski program "Chcę być piękna" :roll:
Ireth pisze:ahahhahaha ....."Na dobre i na złe" leci od samiuśkiego początku
Jak ktos nie ma co zrobic z mózgiem to polecam XD ja się turlałam jak zobaczyłam pierwszy odcinek XD
Wydaje mi się,że tu mózgu nie trzeba- wystarczy się bardzo nudzić XDDD Ja też lubię czasem obejrzeć takie denne seriale, jednak mogą bawić tylko w małych ilościach :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”