Tasiemce

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Boni pisze:allo allo nie jest fransuskie?
Pierwszy odcinek puszczany był w oryginale- to angielska komedia, a francuski dubbing jest zwyczajnie skopany - głosy nie pasują do ruchu ust, a aktorzy za bardzo wczuwają się w swoje role...żenada
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ivy pisze:Pierwszy odcinek puszczany był w oryginale- to angielska komedia, a francuski dubbing jest zwyczajnie skopany - głosy nie pasują do ruchu ust, a aktorzy za bardzo wczuwają się w swoje role...żenada
W piątek nie ogladałam...też był dubbing? :/ Odechciewa się golądać -_- Edith śpiewająca w oryginale to poezja. W ogóle oryginał rlz. Jak słyszałam ten francuski, to mnie krew zalewała i nie miałam przyjemności z oglądania :/

Polecam na Polszmacie w czwartek. koło 21. "Desperate Housewives", bosko przetłumaczone na "Gotowe na wszystko". Ostatnio leciały 2 odcinki, teraz będzie 3ci.
Boska akcja była jak

Kod: Zaznacz cały

Żona bogacza, mająca romans z 18letnim ogrodnikiem ucieka z przyjęcia, zeby w suknii kosić trawnik XD
LOL. Ciekawe postacie pod wzgledem charakterów i w ogóle sam serial dość zabawny.

Za to "Niania" w wersji naszej jest nie do strawienia. Pomine, ze nie znosze tej akrtorki Dygant czy jak jej tam. Wszystko miało być idealną kopią amerykańskiego oryginału, ale wyszło dennie. Wolałabym, żeby puscili oryginał. TVN w ogóle za przerabianie popularnych seriali amerykańskich się zabrał :/ "Magda M." z Brodzik, której szczerze nie trawię (dno, nie aktorka)...niby nie Ally McBeal, ale i tak wiadomo o co chodzi... Heh. Już wole to Allo Allo z francuskim dubbingiem.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Go Go Yubari pisze:Polecam na Polszmacie w czwartek. koło 21. "Desperate Housewives", bosko przetłumaczone na "Gotowe na wszystko". Ostatnio leciały 2 odcinki, teraz będzie 3ci.
Przegapiłam :roll: Tyle się naczytałam dobrego o tym serialu, że miałam zamiar oglądać od samego początku XD

Go Go, może lepiej nie oglądać Allo Allo, dopóki wersja taka badziewna. Edith pieje okropnie, Herr Flick ma francuski akcent :lol: , Ivette krzycząca "oh Rene" też jako.ś zbladła XD Ogólnie to już nic nie zostało ze śmiesznego serialu :( Tylko nerwy człowieka biorą, że telewizja znowu ma nas gdzieś :evil:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ivy pisze:Przegapiłam Rolling Eyes Tyle się naczytałam dobrego o tym serialu, że miałam zamiar oglądać od samego początku XD
Kapitalny XD Dawno nie oglądałam, zadnego serialu. "Przysanek Alaska" przejadł mi sie -_-'

Ivy pisze: Go Go, może lepiej nie oglądać Allo Allo, dopóki wersja taka badziewna. Edith pieje okropnie, Herr Flick ma francuski akcent Laughing , Ivette krzycząca "oh Rene" też jako.ś zbladła XD Ogólnie to już nic nie zostało ze śmiesznego serialu n Tylko nerwy człowieka biorą, że telewizja znowu ma nas gdzieś
Tja.... Pozostają Bundy -_-''
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Go Go Yubari pisze:Polecam na Polszmacie w czwartek. koło 21. "Desperate Housewives", bosko przetłumaczone na "Gotowe na wszystko". Ostatnio leciały 2 odcinki, teraz będzie 3ci.
No to jest dopiero komedia XD Widziałam jeden odcinek jak

Kod: Zaznacz cały

 babka bawiła się z psem, a ten połknął jej kolczyk i do weterynarza iść musieli XD
Już czekam na następny XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
targaroth

Post autor: targaroth »

Go Go Yubari pisze:Polecam na Polszmacie (..)
a czemuz to taka nazwa??? zali program pierwszy i drugi nie powinien byc podobnie z blotem zmieszany jako tuba rzadowa?? polsat jest wg mnie obiektywny i lepszy niz niejedna inna stacja telewizyjna...
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

targaroth pisze:polsat jest wg mnie obiektywny i lepszy niz niejedna inna stacja telewizyjna...
I puszcza półgodzinne reklamy w trakcie 25 minutowego filmu :P Polszmat to naprawdę trafna nazwa dla tej "wspaniałej" stacji :P

A ja ostatnio prawie nic nie oglądam....Odzwyczaiłam sie chyba od telewizji ;) .
Wygląda na to, że albo zrezygnowali z emitowania "Hotelu Zacisze", albo serial po prostu sie skończył. Ktoś coś wie? Ja nie liczyłam odcinków.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

I oglądałam kolejny odcinek "Gotowe na wszystko" to jest świetny serial XD Co chwilę coś śmiesznego :D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Go Go Yubari pisze:Za to "Niania" w wersji naszej jest nie do strawienia. Pomine, ze nie znosze tej akrtorki Dygant czy jak jej tam. Wszystko miało być idealną kopią amerykańskiego oryginału, ale wyszło dennie.
wlasnie..przyznam ze jak bylam mlodza lubilam amerykanska edycje tego serialu..ale to polskie ...w ogole nei przypadlo mi...wszystko skopiowali...i nawet to im nie wyszlo XD
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Też oglądałam nianię amerykańską :D A w polskiej nawet obrazki te same...
Tvn mnie wkurzył teraz okropnie :( Teraz ten pedancik Monk leci dopiero po 23 :( A tak to lubiłam
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

"Na południe" o tym z kanadyjskiej konnej i jego wilku (husky XD) ;) Fajne to było. I bujałam się w tym z kucykiem z "Żaru tropików". Już nie wspomnę o moim bujaniu się w Mulderze jak miałam jakieś 13-14 lat XDDD ROTFL.
Awatar użytkownika
Olek
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 20:20
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: Olek »

Garnet pisze:wlasnie..przyznam ze jak bylam mlodza lubilam amerykanska edycje tego serialu..ale to polskie ...w ogole nei przypadlo mi...wszystko skopiowali...i nawet to im nie wyszlo XD
Kto zatwierdza do produkcji taki shit niech lepiej odstawi to na czym jedzie, temu badziewiu dorównuje tylko super atrakcyjny realiti szoł 'taniec z gwaizdami' OMFG jak już kroją pomysły zza oceanu to mogli by brać te lepsze(vide najsłabsze ogniwo)

A mówiąc o tasiemcach to własnie czekam aż się skończy moda na sukces i powtózą wszystkie odcinki dla widzów któży przypadkiem któryś przegapili, oglądalnjość na nastepne 15 lat zapewniona :D
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Przemogłam się i oglądałam wszystkie odcinki "Allo Allo" , które ostatnio leciały z francuskim dubbingiem >_< Dzisiaj miłe zaskoczenie- angielskie głosy powróciły i serial od razu bardziej mnie śmieszy :D Jeśli taka sytuacja się utrzyma i Edith będzie fałszować swoim głosem, to mogę "Allo Allo" polecić każdemu, kto lubi się dobrze pośmiać. :]
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Jeżeli chodzi o mnie, to ten serial mnie nie śmieszy. Tylko ta babka na strychu (?)

Ja tam wolę Benny Hilla XDD Heh, czasem niezłe patenty tam były.... i te gonitwy ^^' I te piękne kobiety z lat ee.... 80.? :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Boni pisze:Ja tam wolę Benny Hilla
ostatnio pożycyzłem od siostry ciotecznej DVD z BEnny Hillem a raczej ona mi wcisnęła móiać zę jest fajne.. ale jakoś za długo przy tym nie wysiedziałem :P
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”