Tasiemce

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Zito
Administrator
Administrator
Posty: 67
Rejestracja: sob 12 cze, 2004 08:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Zito »

Go-Go-Yubari pisze:Chyba się zakocham w Polszmacie...aghrrrr.....klasyka rządzi tego lata! "Na wariackich papierach" się dzis zaczęło. Tadamtadam Cool Początki Bruce'a Willis'a + Turner u boku. Klasyka...... n
Tak Willis ma jeszcze włosy i nie biega w zakrwawionym podkuszulku, musi być bardzo młody ;). Jednak mimo tego naprawde fajny serial, kiedyś leciał na RTL 7... i wielu innych.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Zito pisze:Tak Willis ma jeszcze włosy i nie biega w zakrwawionym podkuszulku, musi być bardzo młody . Jednak mimo tego naprawde fajny serial, kiedyś leciał na RTL 7... i wielu innych.
To samo mi do głowy przyszło- Willis ma włosy i nie wie, co to szklana pułapka :D
Go-Go, całe szczęście,że o serialu wspomniałaś..

Go-Go-Yubari pisze:Czy Rysio tym razem będzie głupszy niż ostatnim? Przekonajcie się sami! I umyjcie rączki, dzieci... -_-'
...i dzieci, pamiętajcie: nie próbujcie tego w domu :D

Ciekwawe,czy Plebenię też zamierzaja powtarzać.. to już by był szczyt wszystkiego.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Ekhem, może nie będę teraz pisać o tasiemcu, ale o serialu na pewno... a zatem:

Jeśli jeszcze jakimś cudem udało się Wam nie obejrzeć ani jednego odcinka 'Hotelu Zacisze', to informuję, że ta genialna seria dostępna jest w naszej TV. Dziękuję za uwagę. ^^

Btw, wiecie co... ja się przed Rysiem do tej pory uchowałam. ;) Naprawdę nie wiem, kto zacz. ^^ I chyba nie chcę wiedzieć.
Ivy pisze:Ważna informacja: Przez wakacje Telewizja Polska nadaje powtórki naszych ulubionych seriali: "Klanu" i "M jak Miłość" XD ! Jestem ciekawa, czy jest ktoś, kto się zdecyduje na oglądanie Prawdziwy hardcore...
Nie muszę oglądać, nie przegapiłam ani jednego odcinka! :lol:
...Żarcik.
...
...
...
...Połowiczny. ;)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Lucrecia pisze:eśli jeszcze jakimś cudem udało się Wam nie obejrzeć ani jednego odcinka 'Hotelu Zacisze', to informuję, że ta genialna seria dostępna jest w naszej TV. Dziękuję za uwagę. ^^
Już trzeci odcinek leciał - pozycja obowiązkowa, leci w każdą niedzielę ok 21:30 na Dwójce.. Ja się za każdym razem popłaczę ze śmiechu ^^

Polecam też Modę na sukces - tyle dramaturgii i podniosłych tekstów nie uświadczycie nigdzie indziej- serial ciągnie się o 3 tys odc za długo i twórcy stali się mistrzami w przeciąganiu scen do granic możliwości. Nie moge pojąć, jakim cudem ci aktorzy potrafią "grać" z kamienną twarzą, nie wybuchając śmiechem nad tymi patetycznymi tekstami, które wygłaszają XD
Cloud'er

Post autor: Cloud'er »

Ivy pisze:
Lucrecia pisze:eśli jeszcze jakimś cudem udało się Wam nie obejrzeć ani jednego odcinka 'Hotelu Zacisze', to informuję, że ta genialna seria dostępna jest w naszej TV. Dziękuję za uwagę. ^^
Już trzeci odcinek leciał - pozycja obowiązkowa, leci w każdą niedzielę ok 21:30 na Dwójce.. Ja się za każdym razem popłaczę ze śmiechu ^^
Tak, Hotel Zacisze. Wy jednak wiecie co dobre. Razem z rodziną to oglądamy i wprost sikamy ze śmiechu :D . Jest to humor w stylu Monty Pythona (w końcu ten sam aktor tam występuje) więc jak można tego serialu nie lubić. Choć Monty Pythona jedni uwielbiają drudzy nienawidzą - ja należę do tych pierwszych.
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Lucrecia pisze: Jeśli jeszcze jakimś cudem udało się Wam nie obejrzeć ani jednego odcinka 'Hotelu Zacisze', to informuję, że ta genialna seria dostępna jest w naszej TV. Dziękuję za uwagę. ^^
Obejrzałam do tej pory te 3 odcinki i nie żałuę :lol: Wreszcie cos ciekawego w telewizji XD Świetny humor...... :D

W telewizji lecą same powtórki dennych polskich seriali,tylko akcja Mody na Sukces biegnie dalej! No popatrzcie państwo :lol: Jeszcze by brakowało powtórki dwóch tysięcy iluś tam odcinków...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Faris jak się nie mylę to "Na Wspólnej" też leci dalej XD A "M jak Miłość" puszczają chyba trzy razy dziennie :lol: Niezły hardcore :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Cloud'er pisze:Tak, Hotel Zacisze. Wy jednak wiecie co dobre. Razem z rodziną to oglądamy i wprost sikamy ze śmiechu n . Jest to humor w stylu Monty Pythona (w końcu ten sam aktor tam występuje) więc jak można tego serialu nie lubić. Choć Monty Pythona jedni uwielbiają drudzy nienawidzą - ja należę do tych pierwszych.
Znowu się nie zgodzę. "Hotel Zacisze" nie posiada tego absurdalnego wręcz, czarnego humoru Pythonowskiego. Jest inny - prosty humor, ale nie mniej zabawny. John Cleese grał w "Lemur zwany Rollo", a nie jest to film w stylu Pythona, więc...
Sam serial świetny i bardzo miło, ze telewizja nas nim uraczyła.

Tja, 2 odcinki "Klanu" dzis leciały -_- Jeden po drugim T_T
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Popieram częściowo Yubari, to napewno nie to samo co Monthy Python, według mnie nudniejsze :)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Erelen_Galakar pisze:Popieram częściowo Yubari, to napewno nie to samo co Monthy Python
Nic nie przebije Monty Pythona - sam Cleese to jeszcze trochę mało,żeby dorównać całemu zespołowi ^^

Go Go Yubari pisze:Tja, 2 odcinki "Klanu" dzis leciały -_- Jeden po drugim T_T
Plebanię też tak puszczają XD To dopiero hardkor.
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

And now for something completely different :D
Ivy pisze:Nic nie przebije Monty Pythona
Ahh Monty... Pamiętam jak byłem mały to oglądałem to na okrągło. Ale "Hotelu Zacisze" nie miałem okazji widzieć. Warto oglądać?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

pho3n1x pisze:Ale "Hotelu Zacisze" nie miałem okazji widzieć. Warto oglądać?
Warto, bo w porównaniu z reszta tasiemców, która raczy nas tv, jest to naprawde dobry serial. Dość zabawny.

pho3n1x pisze:Ahh Monty... Pamiętam jak byłem mały to oglądałem to na okrągło.
Jak leciał "Latający cyrk MP" to byłam za młoda i nie rozumiałam tego humoru, ale oglądałam dla wstawek animowanych _^_'
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Oglądałam ostanio "Na wariackich papierach". To tak głupie, że aż śmieszne XD Ale fajne :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Eiko pisze:Oglądałam ostanio "Na wariackich papierach". To tak głupie, że aż śmieszne XD Ale fajne
No jasne - klasyka zawsze śmieszy (moda tamtych lat również)

Ja drugi juz tydzień oglądam Szoguna w TVP1 - Richard Chamberlain jak jeszcze nie był starym tetrykiem i obyczaje dawnej Japonii pokazane w naprawdę interesujący sposób. Serial oglądam raczej z sentymentu - leciał w TV jak byłam mała i teraz odświeżam pamięć

Dałam się nawet przekonać do "Daleko od szosy" - mama od trzech tygodni zmuszała mnie do oglądania, aż w końcu skapitulowałam i co tydzień w niedzilę przed "Hotelem Zacisze" oglądamy jeszcze ten serial. Niezły ubaw mam ze starych polskich seriali..

[ Dodano: Pon 12 Wrz, 2005 ]
"Allo Allbo z francuskim dubbingiem w ogóle mnie nie śmieszy >_< Ma ktoś wtyki w telewizji? Wujka prezesa etc XD Może by się wstawił za powrotem angielskiej wersji :lol:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

allo allo nie jest fransuskie?
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”