Tasiemce

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jak kiedyś mdło mi już było, tak teraz bym chciała, zeby puścili pierwsze serie Archiwum X. Pomine fakt, ze ostatniej serii (9) u nas nie wyemitowano do tej pory. Pomine też, ze wiele osób chciałoby Twin Peaks, ale to juz w ogóle marzenie ściętej głowy.
Ostatnio też pomyślałam (pod wpływem tvn), że nie pogardziłabym ORYGINALNĄ "Nianią", a nie tym czymś made in Poland z kiepskim aktorstwem i niby śmiesznym, ale nie do końca - humorem.
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

http://film.interia.pl/news?inf=781232

Ale "nius" ,Natalia Oreiro powraca w nowym a jakze ekscytujacym serialu! :lol:
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

yay jak fajnie nowe afery, emocje, sekrety, smiale sceny ^^ już sie nie moge doczekać, moja babcia również. :D
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

jaa..i facet grajacy Ivo wraca..nic tylko wlaczac tv4 :]

[ Dodano: Wto 15 Sie, 2006 02:17 ]
..Sogetsu wspomnial o serialu Dwa Swiaty (w temacie o telewizji)..heh..teraz sobie to przypomnialam...i ze nawet na powtorki tego patrzylam^^"

calkiem,miły serial to byłXD
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Kiepscy wracają bo polsatowi spadła oglądalność o połowę :roll: A z tego co wyczytałem serial rzeczywiście cieszył się popularnością szczególnie u ludzi wykształconych. Szkoda tylko że nie zobaczymy już Bartosza Żukowskiego i Krystyny Feldman...Przypuszczam że serial duzo na tym straci...a szkoda. :/
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Mnie i tak jakoś Kiepscy nie kręcą. Cieszę się, ze Lost 2 puscili, bo na AXN olałam. Gotowe na wszystko tez wrócą... X-Files na TV4 leci (szkoda, ze nie od pierwszej serii), a TVN7 (chyba) puszcza Ostry dyżur i Przystanek alaska... No i Tarzan w tvp2 :lol:
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Nemesis pisze:Gotowe na wszystko tez wrócą...
No włąśnie, ale kiedy :( Bo jak narazie to tylko jest dwa razy w tygodniu Grasz czy nie grasz :/ I nie mam czego oglądać... :(

I czwarta edycja Tańca z Gwiazdami to już zaczyna się niczym tasiemiec robić jakiś :lol: Zaś wygra ktoś z M jak miłoścx i tyle -_-
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Eiko pisze:I czwarta edycja Tańca z Gwiazdami to już zaczyna się niczym tasiemiec robić jakiś
Nie ogladałam i nie będe oglądać. Wcisnęli tam Paschalską, a nie chce się wykończyć tak młodo ><'
Eiko pisze:No włąśnie, ale kiedy
http://polsat.com.pl/oferta?nr=2
Kiedyś napewno...

Hahahahahhahaha o hahahahaha biedny Polsat wyczerpał pomysły
http://polsat.com.pl/oferta/news?inf=100085476&nr=1
87agnes87

Co do tasiemców

Post autor: 87agnes87 »

Ja najbardziej lubie "Mode na sukces" i lubiłam "na wspólnej" ale tylko do momentu kiedy Grześ odszedł. Co do Mody, to jest to jedyny serial, który powoduje że sie wyciszam, z jednej strony cieszy mnie to iż ktoś ma więcej problemów ode mnie, ale dobija mnie sceneria tego serialu, tam wszystko jest piękne a żeby było lepiej to każdy tam sypia z każdym i to mnie zastanawia..... Ja lubie ten serial i właśnie namówiłam mojego partnra aby on też go oglądał, tym bardziej, że teraz jest bardzo ważny motyw(Becky umiera) no na każdym odcinku ryczę jak mops ale to chyba od tego są takie seriale, ludzie którzy jee oglądajom są typowym przykładem tego iż społeczeństwo lubi stres, bo dostarcza sobie dodatkowych porcji oglądając tasiemce czy horrory. :wink: Kiedyś oglądałam "Rosswel, w kręgu tajemnic", ale niestety skończyły się odcinki i już go nie emitują, a ja po prostu żyłam tym serialem, no był świetny a aktorzy wspaniali i bardzo przystojni, zawsze utorzsamiałam się z niektórymi aktorami i to powodowało, że żyłam od soboty do soboty, czyli od odcinka do odcinka, bo warto mieć coś co o tym samym czasie np. raz na tydzień powoduje iż oderywamy się od codziennej szarości.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

87agnes87 pisze:Co do Mody, to jest to jedyny serial, który powoduje że sie wyciszam, z jednej strony cieszy mnie to iż ktoś ma więcej problemów ode mnie,
LOL
87agnes87 pisze:Ja lubie ten serial i właśnie namówiłam mojego partnra aby on też go oglądał,
Dzielny chłopak, pozdrawiam ^^
87agnes87 pisze:no na każdym odcinku ryczę jak mops
Ja też- ze śmechu xD

Modę na sukces fajnie sobie czasem obejrzeć jako dobrą komedię- to już niemal kultowe dzieło xD Poziom dialogów jest rozbrajająco niski- może to ja jestem inna, ale widok dorosłych ludzi wygłaszających teksty o miłości rodem z wypracowań szkolnych naprawdę działa jak dobrze opowiedziany skecz _^_
Btw polecam lekturę streszczena wszystkich odcinków Mody na sukces- w wersji skompresowanej brzmi po prostu bosko. Pozwolę sobie zacytować (uwaga na spoilery xDDDD) moje ulubione fragmenty xD
"na Brooke spadnie lampa w studio w firmie, Thorne zobaczy ją leżącą i podbiegnie, wtedy ona odzyska przytomność i zobaczy drugą spadającą lampę"
" Brooke jednak będzie chciała się przymilić do Stephanie nawet będzie jej malować paznokcie u nóg i czyścić srebra"
"w szpitalu budzi się i odruchowo dusi przez moment Brooke "
"Taylor wejdzie do męża pod prysznic gdzie zacznie go uwodzić, ale on się nie da "

:lol: Wybaczcie że tylko tyle, ale już kiedyś miałam fazę na czytanie tych pierdoł, a drugi raz to już nudne xDDD
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

A mi się coś wydaje, że agnes robi sobie z nas jaja. Jakoś trudno mi w to uwierzyć _^_ No, ale... cóż.

Ja tam ostatnio nie oglądam seriali. Ewentualnie wrzucę "Alias" jak leci na AXN. Lost mi się przejadł i czekam na kolejne "Gotowe na wszystko". "Mode na sukces" jak widze to spazmów dostaję. Już "Klan" jest imo bardziej wciągający, zwłaszcza, że z tego co mi wiadomo Maciuś jest chory (nie ma to jak matka oglądająca "Klan" :lol: ). No i "Archiwum X" powtarzają na TV4... ja tylko czekam, az na dvd wydadzą *___* No i nie należy zapominać o "Latającym cyrku MP"....
No ja oglądałam "Jezioro marzeń"... 7 lat temu Oo XD
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Ivy pisze:"na Brooke spadnie lampa w studio w firmie, Thorne zobaczy ją leżącą i podbiegnie, wtedy ona odzyska przytomność i zobaczy drugą spadającą lampę"
" Brooke jednak będzie chciała się przymilić do Stephanie nawet będzie jej malować paznokcie u nóg i czyścić srebra"
"w szpitalu budzi się i odruchowo dusi przez moment Brooke "
"Taylor wejdzie do męża pod prysznic gdzie zacznie go uwodzić, ale on się nie da "
Ale i tak nic nie przebije: "Bezdomny kaszle na Taylor" :lol:

Co do tasiemców sensu stricte - mam podobne podejście jak Ivy - nabijam sie z nich - ale za Chiny Ludowe nikt mnie nie zmusi do oglądania tego badziewia na bieżąco ;).

Ostatnio bardzo ucieszyło mnie, że nasza TVP zaczęła emitować serial Battlestar Galactica ^__^. Jakoś nigdy nie byłem fanem tego typu produkcji (np.: Star Trek), ale ten bardzo mi przypadł do gustu - zero technobełkotu ("przetrójfazowanie do zjonizowanej hiperbolicznej przestrzeni" w nim nie uświadczysz xD) i przede wszystkim - w centrum nie jest cała otoczka science fiction - ale ludzie. ^__^' Generalnie - jak ktoś ma czas - polecam: TVP 2 czwartki 23:15 ;)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Nemesis pisze:A mi się coś wydaje, że agnes robi sobie z nas jaja. Jakoś trudno mi w to uwierzyć _^_ No, ale... cóż.
Też bym tak pomyslała,ale trafiłam na forum serialowe, na którym ludzie ustawiają sobie avatary z postaciami z M jak Miłość, komentują nową fryzurę Brooke i marzą o ściągnięciu piosenki z czołówki mody na sukces _^_
Nemesis pisze:Już "Klan" jest imo bardziej wciągający, zwłaszcza, że z tego co mi wiadomo Maciuś jest chory (nie ma to jak matka oglądająca "Klan" :lol: )
Tego nie potrafię zdzierzyć nawet dla żartów- ci ludzie są zbyt pozytywni, a dialogi mdłe- nie ma harkorów w stylu spadających lamp, kaszlących bezdomnych i zmartwychwstałych bohaterów xD
Nemesis pisze:No i nie należy zapominać o "Latającym cyrku MP"..
A leci gdzieś? *____* Jedyną angielską komedią jaką mam okazję oglądać jest Cienka Niebieska Linia, ale osobiście wolałabym Czarną Żmiję ( bo Atkinson jest tam genialny xD)
Nemesis pisze:No ja oglądałam "Jezioro marzeń"... 7 lat temu Oo XD
Ja też- teraz na widok Katie Holmes mam ochotę wymiotować ^^
kwazi pisze:Co do tasiemców sensu stricte - mam podobne podejście jak Ivy - nabijam sie z nich - ale za Chiny Ludowe nikt mnie nie zmusi do oglądania tego badziewia na bieżąco ;)
No ja już nie muszę śledzić akcji na bieżąco- mam streszczenie :lol:

A jeśli już mowa o serialach, to czy was też drażni wszechobecność serialowych aktorów w każdym możliwym programie rozrywkowym? Czasem odnoszę wrażenie,że bardziej sie u nas ceni role w M jak Miłośc, niż w ambitniejszych produkcjach. Częstotliwośc, z jaką w tv pojawia się Cichopek, albo Mroczkowie jest o tyle zastanawiająca, że to są miernoty jednego serialu, które o grze aktorskiej nie mają pojęcia _^_ Drażni mnie to, bo jednak tę telewizję czasami oglądam i niekoniecznie obchodzi mnie,że Cichopek ma chłopaka, a Maserak sikał na ulicy (nawet nie wiem kto to,ale ten "news" rozbawił mnie do łez)

A na koniec....
Obrazek
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ivy pisze:A leci gdzieś?
TV4, 22 z hakiem, środy.
Ivy pisze:teraz na widok Katie Holmes mam ochotę wymiotować
No coś Ty, serio? :lol: XD
Obrazek

oh Dawson, cieniasie XD
Obrazek
Ivy pisze:A jeśli już mowa o serialach, to czy was też drażni wszechobecność serialowych aktorów w każdym możliwym programie rozrywkowym? Czasem odnoszę wrażenie,że bardziej sie u nas ceni role w M jak Miłośc, niż w ambitniejszych produkcjach.


Jezu, ja w pewnym momencie na myśl o Cichopek spazmów dostawałam T_T
87agnes87

Ja wcale jaj sobie nie robie

Post autor: 87agnes87 »

No kurcze czy to na prawde jest niemożliwe lubić badziewie, przecież każdy ma inny punkt widzenia i to co dla jednych wydaje się zwykłym kiczem dla innych jest hitem sezonu, ja oglądam mode na sukces od kąd skończyłam LO bo po prostu miałam za dużo czasu wolnego no a wszystko z czasem wciąga, moge wam streścić każdy odcinek bo mnie to interesuje co będzie się działo z Backy lub z kim prześpi sie Brook, a poza tym podziwaim to, że aktorzy grają tam od 15 lat i cały czas wyglądają tak samo ja też bym chciała wyglądać tak jak teraz za 20 lat a oni chyba zatrzymali się w rozwoju.hihi :wink:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”