Tasiemce

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Go Go Yubari pisze:I bujałam się w tym z kucykiem z "Żaru tropików"
uwielbialam ten serial ^^ kiedys kupilam se taka koszule ala hawajska z kwiatkami-odbilo mi wtedy :lol:
mulder i sully jako bohaterowie niestety nigdy do mnei nei przemawiali...a scully juz w ogole ;/

Olek pisze:owtózą wszystkie odcinki dla widzów któży przypadkiem któryś przegapili,
albo dla nowego pokolenia:P

Ivy pisze:Przemogłam się i oglądałam wszystkie odcinki "Allo Allo"
tez staram sie ogladac na biezaco...po raz nie wiem ktory:)

benny hill :lol: bylo dobre ale z dobrych pare lat temu :lol: te gonitwy to faktycznie :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze:tez staram sie ogladac na biezaco...po raz nie wiem ktory:)
Już chyba na dobre powróciły oryginalne głosy, więc serialu po prostu nie można nie oglądać XD Nareszcie pojawił się angielski policjant udający Francuza _^_ No i ten boski tekst Rene : "you stupid woman!" :lol: Ech, jeszcze tylko Monty Pythona w TV brakuje mi do pełni szczęścia..

[ Dodano: Czw 20 Paź, 2005 ]
Mam głupie pytanie do tych, co oglądają Allo Allo - co się stało z poprzedniczką kelnerki Mimi? Zagadałam się akurat wtedy, gdy było podawane wyjaśnienie (bodajże wczorajszy odcinek) a kcem wiedzieć XD
Awatar użytkownika
BeeBBo
Cactuar
Cactuar
Posty: 411
Rejestracja: pt 09 sty, 2004 23:39
Lokalizacja: bdg

Post autor: BeeBBo »

Ach tak...Allo Allo to kultowy serial. Pamietam że kiedyś oglądałem każdy odcinek. Teraz raczej sporadycznie. Najbardziej w pamięci utkwił mi tekst "Słuchajcie uważnie bo nie będe powtarzać". No i oczywiście postać starego Leclerka z tym jego: "To ja Leclerk" + nieodłączne unoszenie okularów :lol:
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

!!!

PODOBNO od 5 stycznia co czwartek o 0,30 ma leciec TWIN PEAKS

!!!!

infromacja narazie nie potwierdzona....az trudno mi uwierzyc,jesli to prawda...po tylu latach wreszcie <narazie szukam potwierdzenia>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garnet, ale:
a) Na którym kanale
b) o 20 czy 00? Bo to różnica....
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Twin Peaks? O_O Nareszcie zrozumiałabym, o co w tym serialu chodzi :lol: Jak leciał ostatnio, byłam trochę za głupia XD Oby nie wyszło na to,że puszczą go tak, jak Przystanek Alaska- na kanale , którego nie mam i w porze, kiedy rzadko bywa się w domu >_<

Ktoś miał wątpliwą przyjemność posłuchania sobie świątecznej piosenki bohaterów "M jak Miłość" ? To się nazywa tandeta :lol: Są sztywni jak drewniane kołki XD
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Go Go Yubari pisze:a) Na którym kanale
zapomnialam napisac-TVP2

Go Go Yubari pisze:b) o 20 czy 00? Bo to różnica....
00,30

info znalazlam na innym forum..na stronie tvp2 nic nie ma narazie :/ trzeba czekac na gazety z programami na nastepny tydzien

Ivy pisze:Ktoś miał wątpliwą przyjemność posłuchania sobie świątecznej piosenki bohaterów "M jak Miłość" ? To się nazywa tandeta Laughing Są sztywni jak drewniane kołki XD
<na szcescie> nie XD
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ja widziałem tą piosnkę, refren ten taki szybki o barszczu itp. brzmi całkiem ładnie, ogólnie linia melodyczna ma cechy charakterystyczne dla muzyki Piotra (zapomniałem nazwiska), który ma fryzurę a la Kadaj. Wiecie pewno, dyrygent ten ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Ivy pisze:Ktoś miał wątpliwą przyjemność posłuchania sobie świątecznej piosenki bohaterów "M jak Miłość" ? To się nazywa tandeta Laughing Są sztywni jak drewniane kołki XD
Gorzej XD Ja i tak jestem za tym, żeby ten serial zamienić na "M jak morderstwo" i wszytkich pokolei zgładzić :lol:
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Widzę, że jako wierna fanka muszę nadrobić pewne zaległości. XD :twisted: :razz:
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Boni pisze:inia melodyczna ma cechy charakterystyczne dla muzyki Piotra (zapomniałem nazwiska), który ma fryzurę a la Kadaj. Wiecie pewno, dyrygent ten n
Rubik ma fryzurę a'la pudel po przejściu przez prostownicę :lol: Facet trochę się szajsu nakomponował i teraz wielki dyrygent chce być gwiazdą popu... no ale to nie ten topic :P
Cierń pisze:Gorzej XD Ja i tak jestem za tym, żeby ten serial zamienić na "M jak morderstwo" i wszytkich pokolei zgładzić Laughing
Wtedy by się z tego zrobił serial kryminalny, a tych jest już sporo w tv. Może lepiej niech "M jak miłość" pozostanie taką oryginalną i piękną opowieścią o codziennych zmaganiach się naszych ulubieńców z losem . amen :lol:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ivy pisze:szajsu nakomponował
Dla mnie lepsze to niż jakiś pop srop :twisted: ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Ivy pisze:Wtedy by się z tego zrobił serial kryminalny, a tych jest już sporo w tv.
wlasnie..czy tylko ja mam takie wrazenie...ze zalewaja nas wszelkei detektywymfale zbrodni,wydzialy niewiadomo jakie :roll: ..widocznie teraz taka moda,ze kazda stacja ma swoj serial 'kryminalny' -_-


ostatnio zupelnie przypadkiem :] wlaczylam na klan,jak 'skakalam' po programach...o matko..nasza kofana Olcia w jakms nocnym barze pracuje w stroju jakiegos kroliczka :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Garnet pisze: ostatnio zupelnie przypadkiem :] wlaczylam na klan,jak 'skakalam' po programach...o matko..nasza kofana Olcia w jakms nocnym barze pracuje w stroju jakiegos kroliczka
To się nazywa "rozwój artystyczny" _^_

Garnet pisze:wlasnie..czy tylko ja mam takie wrazenie...ze zalewaja nas wszelkei detektywymfale zbrodni,wydzialy niewiadomo jakie Rolling Eyes ..widocznie teraz taka moda,ze kazda stacja ma swoj serial 'kryminalny' -_-
Przykładowa zapowiedź mojego faworyta wśród polskich kryminałów: Zdrada, mafia, morderstwo, brudne pieniądze * w tle antyterroryści i coś na kształt polskiego eFBIjaj :lol: * okup, porwanie * tutaj pada kilka słów po łacinie*- to wszystko w najnowszym odcinku "Fali zbrodni" -_-" Człowiek może sobie pomyśleć, że u nas jest drugi Nowy York, a nie Warszawa, w dodatku policjanci jak z obrazka.

W ogóle narobiło się w tv seriali, każdy następny podobny do siebie i aktorzy zdają sie tylko skakać z planu na plan. Totalną porażką jest dla mnie serial "Wiedźmy", reklamowany jako przygody 3 seksownych (!) przyjaciółek. Formuła zerżnięta z Amerykanow, panienki rozwrzeszczane i chichoczące, ogólnie nie do zniesienia. O ile Figura ma jeszcze resztki seksapilu sprzed 30 lat- szczególnie w okolicach klatki piersiowej, to Maria Seweryn bardziej mi przypomina niezbyt urodziwego faceta :lol:
Lepiej już dam spokój polskim serialom, bo tu można sporo ponarzekać *odchodzi nucąc piosenkę z "Pensjonatu pod różą" *:lol:
Boni pisze:Dla mnie lepsze to niż jakiś pop srop Twisted Evil n
Facet się rozmienił na drobne, ale nie odmawiam mu talentu.
Ostatnio zmieniony sob 24 gru, 2005 00:30 przez Ivy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Ivy pisze:Może lepiej niech "M jak miłość" pozostanie taką oryginalną i piękną opowieścią o codziennych zmaganiach się naszych ulubieńców z losem . amen Laughing
Nic dodać, nic ująć :D Jakże pięknie uchwycona cała esencja serialu :lol:
Garnet pisze:wlasnie..czy tylko ja mam takie wrazenie...ze zalewaja nas wszelkei detektywymfale zbrodni,wydzialy niewiadomo jakie Rolling Eyes ..widocznie teraz taka moda,ze kazda stacja ma swoj serial 'kryminalny' -_-
Każda stacja ma swoje wiadomości, pogodę, seriale familijne :lol: to i kryminalny musi być ;) Jak jedni coś mają, to inni nie mogą być gorsi.
Garnet pisze:ostatnio zupelnie przypadkiem :] wlaczylam na klan,jak 'skakalam' po programach...o matko..nasza kofana Olcia w jakms nocnym barze pracuje w stroju jakiegos kroliczka
Nie miała przypadkiem plastra antykoncepcyjnego na ramieniu :lol: Co na to Rysiu powie jak Bożenka spapuguje XD :twisted:
"We carry death out of the village!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”