Tasiemce

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

White SeeD

Post autor: White SeeD »

Samo Życie Klanu Na Wspólnej Plebanii

A właśnie- Plebania jest najmniej sztuczna i najciekawsza ze wszystkich telenowel, wliczając w to Klan i (OLABOGA!) Modę na Sukces, gdzie np. sprawa rozwodowa trwa przez 16 odcinków, bo co chwila ktoś zaczyna gadać sam do siebie.
A ulubiony "hiroł"? Janusz z Plebanii- akcje które odstawia zwalają mnie na kolana- toż on jest gorszy niż Squall :]. No i Ksiądz Proboszcz- nie zapomnę odcinka gdy wskoczył na rower i zaczął zasuwać przez całą wieś z sutanną (tak to się pisze?) powiewającą mu za plecami niczym peleryna Batmanowi :].
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

AAAA.... Ja tam się przyznam, że w miarę regularnie śledzę losy w M jak miłośc i w Na Wspólnej ;) Kilka lat temu to oglądałem Klan jeszcze i Złotopolskich.. ^^ Ale to wszystko takie drętwe :P
Moda na Sukces jest okropna Ridż już chyba poraz 4 żeni się z Taylor czy jakąś tam Bruke... a tych odcinków jest jeszcze masa do wyemitowania ;P

Czy ja jestem stuknięty bo oglądam takie rzeczy czy to normalne? ^^
Gamertag: Szalony Szkot
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Thompson pisze:Moda na Sukces jest okropna Ridż już chyba poraz 4 żeni się z Taylor czy jakąś tam Bruke... a tych odcinków jest jeszcze masa do wyemitowania ;P
Spox, ciotka mi mówiła, że jeszcze kilka razy zdąży :D

Thompson pisze:Czy ja jestem stuknięty bo oglądam takie rzeczy czy to normalne? ^^
Spytam mojego psychiatry ;P
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Go-Go-Yubari pisze:Jak leciało to w tv, to za młode byłyśmy Garnet
Tzn.? Ja pamiętam że za moich czasów już było, więc wy powinniście to oglądnąć ;) Chyba że to dla dorosłych film... o czym on był wogóle? Ja tylko fajną muzyczkę pamiętam...

[ Dodano: Sro 16 Lut, 2005 ]
ps. Było kiedyś taki serial o nastolatkach kosmitach... Miasteczko Smalvile? eh sam nie pamiętam, ale wiem że jeden był z takim młodzianinem z Kryptonu, a drugi właśnie z tymi kosmitami-nastolatkami... nie ważne...

A pamiętacie ten serial, o dziewce co w wieku 15 otrzymała od ojca zdolność zatrzymywania czasu? Denne... prawie :) Mogłaby se zatrzymać czas i robić co tylko można :D
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Miasteczko Twin Peaks jakoś mnie ominęło, ale znam osoby w moim wieku, które do dziś mają na tym punkcie pewne odchyły. :wink:

Pamiętajcie, dziś na Dwójce kolejny (już dziewiąty!) odcinek Szczerbialu. You can't miss it. :twisted: Jaka szkoda, że muszę po południu wrócić do szkoły. Chyba aż sobie nagram. :twisted:
Ostatnio zmieniony śr 16 lut, 2005 15:32 przez Lenneth, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Bonifacy_i_zdun pisze:Tzn.? Ja pamiętam że za moich czasów już było, więc wy powinniście to oglądnąć
Nie wiem. Około 10 lat chyba miałam. Tak czy inaczej o morderstwie Laury (czy jakoś tak) Palmer i śledztwie. Chyba po prostu nie fascynowało mnie to wtedy. Wolałam sailor moon i yattamana. Teraz bym chciała TP.... Sailorki i Yattamana też ;)
Bonifacy_i_zdun pisze:ps. Było kiedyś taki serial o nastolatkach kosmitach...
Rozwel w kręgu tajemnic. ;) Po 1 odcinku spasowałam.

[ Dodano: Sro 16 Lut, 2005 ]
Hahahaha "Przygody Supermana" na Polszmacie były boskie. Jeden z bardziej zabawnych seriali jakie widziałam. :lol: I ten Superman z gaciami na wierzchu... :D 8)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Go-Go-Yubari pisze:Jak leciało to w tv, to za młode byłyśmy Garnet A serial kultowy ponoć.
ja pamietam hgo jak przez mgle,wiem ze siostra na niego patrzyla dlatego moze go tak spamietalam..taa z archiwum x 10 razy powtarzaja a maisteczka nie :/
Go-Go-Yubari pisze:Babcia rlz
ja tam lubilam herr flicka :lol:
Bonifacy_i_zdun pisze:A pamiętacie ten serial, o dziewce co w wieku 15 otrzymała od ojca zdolność zatrzymywania czasu? Denne... prawie Mogłaby se zatrzymać czas i robić co tylko można
taa..ojciec w krysztalowej kuli? :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Darios

Post autor: Darios »

Go-Go-Yubari pisze:Polszmacie
Tiaaaa :D

Pamiętam bajki na tvp "Max i szczurza ferajna", ta bajka dosłownie beszczka śmiechu :D
Z serialów oglądam jeszcze Kiepskich i 13 posterunek, ale tylko z nudów czasem
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Roswell w kręgu tajemnic to jedyny z wymienionych seriali który przykuł moją uwagę, i muszę przyznać że był naprawdę wporzo. O klanach i reszcie polskich szmir słyszeć nie chcę - wstyd mi za rodaków że takie szmirowate pomysły w życie wcielają... I pomyśleć że na producenta biorą sobie 40 letnie plotkary, tzw. kury domowe które już nic innego nie mają do roboty jak zając się pisaniem scenariusza na 2,5 miliona odcinków traktujących o "prawdziwym życiu". Bleeee
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dante pisze: I pomyśleć że na producenta biorą sobie 40 letnie plotkary, tzw. kury domowe które już nic innego nie mają do roboty jak zając się pisaniem scenariusza na 2,5 miliona odcinków traktujących o "prawdziwym życiu". Bleeee
Czytałam wywiad z babką od klanu. Dante tu nie chodzi o to, że ją to jakoś wyjątkowo wciągnęło. Dla niej napisanie 30 raptem stron na odcinek to nic, ma juz wprawę. Wymyśla, bo ktoś to ogląda, a ona zarabia za to niezłą kasę. Też bym chciała pisać ambitne scenariusze, ale gdy będę musiała zarobić na chleb to mogę napisać "Klan 2" -kilka tys. zł za odcinek, to jednak jest coś.

Lubię stare tasiemce "Alternatywy 4", "40latek", "Wojna domowa" Eh. I zabawne i mądrzejsze niż te amerykańskie szmirowate dzieła typu "Sabrina: Nastoletnia Czarownica" Ble. "Ostry dyżur" lubiłam, a jak byłam młodsza o 10 lat lub więcej to "Dynastię" oglądałam ^^.
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

A "Doktora ze Schwarzwaldu" oglądał ktoś? :lol: :lol: :lol: *turla się*

A Doctor Queen!??? Jejku, jak sobie tylko przypomnę, jakie u mnie wojny w domu odchodziły, o ten nieszczęsny serial właśnie! :D Pamiętam, że zawsze chciałam to oglądać w pokoju rodziców, bo tam stoi większy telewizor. Rany, mój tata tak się wkurzał.... nie trawił tej produkcji... ciekawe czemu? :lol:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lucrecia pisze:A Doctor Queen!???
Swego czasu leciałam na Sully'ego (nie mylić ze Scully :? ) :D Dr. Q to była pozycja obowiązkowa tak samo jak "Idź na całość" ;)

Z telenowel latyno-amerykańskich ogladałam "Zmutowanego Anioła" "Luz Marię" "Marię (tą z Polonii 1 XD) i jakieś takie o indiance :lol:
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Go-Go-Yubari pisze:Dr. Q to była pozycja obowiązkowa tak samo jak "Idź na całość"
Oooo taaaa... co tydzień, o ile pamiętam w niedzielę... heh
Awatar użytkownika
Dante
Cactuar
Cactuar
Posty: 433
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 20:17
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Dante »

Też bym chciała pisać ambitne scenariusze
:shock: Nie wmówisz mi, że scenariusz klanu należy do mabitnych :? Mam nadzieję że nie to chciałaś powiedzieć...
"Beneath this mask there is more then a flesh... beneath this mask there is an idea... and ideas are bulletproof!"

V.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Idź na całość póki hajzer prowadził dobre było, potem ten (ekhm) i koniec było -_-'
Garnet, to był zlepek dwóch ostrosłupów, to miało swoją nazwę, ale jaką ;]
Co do Archiwum X... no dobra Scully umarła... zmartwywstała potem? ;[
Niezły był odcinek z tym co wyżerał ludziom nowotwory...
Co do
Allo Allo... dla mnie słabe to było, tylko baba z laską była fajna, a ta madonna z cycą... -_-'
Doctor Queen... to był serial... wszystkie odcinki obejrzałem... niektóre z... nieważne... ;)
Kiedyś szły opowieści z krypty, albo czy boisz się ciemności :D niektóre odc. spox były... żeby je tylko przerobić, to niezły materiał na książkę, zwłaszcza ten odcinek ze szkołą z nauczycielami psychopatami... heh... Wprowadzenie do Souceville siem kłania XD
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”