Tasiemce

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Kamil

Post autor: Kamil »

ja? kpić?? nigdy :twisted: :roll: ale naprawde tu trzeba mieć cierpliwość :) A wie ktoś od ilu lat już leci Moda na Sukces
Darios

Post autor: Darios »

M jak miłośc oglądam czasem. Takie nawet.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Kamil pisze:A wie ktoś od ilu lat już leci Moda na Sukces
Moja mama mówiła że od 1994 -_-' .... oj rety rety...

Darios2 pisze:M jak miłośc oglądam czasem. Takie nawet.
Ta i te perypetie. Pamiętam jak ta cała grupka młodzieży poszła na piknik (to ma być piknik ?? :lol: ) a tam ten nie-ogolony z jakąś rosjanką w namiocie cudzym kopulował a potem właścicielka do tego tam pawła czy piotrka gada "Ejj zrób coś! Oni leżą w naszym śpiworze buuu..." -_-' wysiadam...
glamorous vamp
Darios

Post autor: Darios »

Btw, zdaje się że taki temat już był
" K jak klan zbuntowanego anioła u złotopolskich"
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Bonifacy_i_zdun pisze:Ta i te perypetie. Pamiętam jak ta cała grupka młodzieży poszła na piknik (to ma być piknik ?? :lol: ) a tam ten nie-ogolony z jakąś rosjanką w namiocie cudzym kopulował a potem właścicielka do tego tam pawła czy piotrka gada "Ejj zrób coś! Oni leżą w naszym śpiworze buuu..." -_-' wysiadam...
Bo to Kinga i Piotrek byli, a oni są, co tu ukrywać, ciut nienormalni. Zwłaszcza Kinga, cnotka z kompleksami, która robi swojemu mężusiowi awantury o to, że ten jeździ do roboty autobusem z *gasp* ...inną dziewczyną!!! Buahahaha! :lol:

Tak btw, w tej chwili właśnie dzielę uwagę między Forum i lecący w TV najnowszy odcinek. :twisted:
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Darios2 pisze: " K jak klan zbuntowanego anioła u złotopolskich"
To było chyba o tym, że forumowicze wspólnie jakąś historię wymyślali... szkolda że już nie ma takiego tematu :{
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Upadł bo pzrestaliście sie nim interesować, poza tym takie schizy z tego wyszły, że potem nie wiedzieliście co napisać. W konsekwencji wątek przez 2 m-ce spadał i w końcu go wygasiłam.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

http://film.onet.pl/0,0,1053872,plotki.html - dla miłościków ciut nienormalnej pary :lol: :D

Ehh, Sephirio zawsze można topic przywrócić z nową dozą "normalności" :lol: a przy pomocy korektorki Go-Go byłoby fajnie :) Ja mogłbym ciekawy jakiś tam psychodeliczny horrorek dopisać :lol:
glamorous vamp
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Darios2 pisze:" K jak klan zbuntowanego anioła u złotopolskich"
:shock:

Bonifacy_i_zdun pisze:Moja mama mówiła że od 1994 -_-' .... oj rety rety...
To by się chyba zgadzało, bo moja ogląda to mniej więcej od `94 ... mówi, że to na pewno nie był początek, tylko 100-któryś odcinek... Załóżmy, że moja musia ogląda "Wodę Na Bankrut" od czerwca `94.. 100-kilka dni wstecz (zakładając, że wtedy tez codziennie leciało...), i... hmm... Wychodzi chyba 1994 :D

ja sama uważnie śledzę poczynania biednej Bruke (tak to sie pisze?), Ridge`a i ... no... reszty. I jestem na bieżąco, a nawet do przodu, dzięki ciotce, która na jakimś niemieckim kanale ogląda:D

SPOILERSPOILERSPOILERSPOILER


Ridge nie jest synem Eryka!! I będzie romansił się z Bridget!!



SPOILERSPOILERSPOILERSPOILER


A z naszych ojczystych, to lubię sobie M(y) jak M(y)łość obejrzeć i Na Cudzej :)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

A widzieliście ten pensjonat pod różą... jak tylko ten tytuł zobaczyłem to od razu przełączyłem... co to za tytuł O_o ? Heh kiedyś był taki serial Adam i Ewa na Polshacie ale niegdyś zmarł gł. aktor co Adama grał (wypadek samochodowy) i nie ma serialu... może do tej pory by się ciągnął... -_- a co do Adama i Ewy, to adam pamiętam jeszcze piosenki śpiewał i miał "teledysk" smutno trochi, że nie ma ale (czaarny humor) przynajmniej serialu już nie ma ;]
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Bonifacy_i_zdun pisze: Adam i Ewa
To była szmira dopiero. Ten aktor co grał Adama zginął w wypadku samochodowym, z którego cudem wyszedł Radek Pazura. To tak na marginesie.

Nie ma to jak "Plebania". Pół odcinka i masz dość na dłuuuugo.
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ahh Plebania... Śmieszny tam jest motyw z tym dziadem na wózku inwalicdzkim co niby mowe stracił, albo ten wyzyskiwacz, co kapelanowi groził, albo ksiądz co za dużo za pogrzeb brał do kieszeni :lol: :lol: Śmieszne te polskie filmy :) Pamiętacie Graczyków? W tym serialu została zawarta nie cała esencja polskiego humoru tylko cała esencja szmiry i tandety... dawka śmiertelna :kosci:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

nie przepadam jakos za serialami z zalozenia zabieraja mnostwo czasu i wiemy jak sie skoncza..< pomijajac wyjatki>
...< telenowele :513: jedynie te wenezuleskie czy jakies tam mzona niekeidy na epokowe kositiumy popatzrec-jak sie zatka uszy,polskie szkoda komentowac,niekiedy taka osoba ogladajaca bardziej przejmuje sie problemami osoby z ekranu niz osoby obok niej siedzacej :roll: >
kiedys bylo sobie takie cos jak Miasteczko Twin Peaks...
a tak to ogladam jeszcze Z Archiwum X ...Addamsow..i Allo Allo < roxowalo :] >...i to wlasciwie chyba wszystko
Ostatnio zmieniony śr 16 lut, 2005 00:58 przez Garnet, łącznie zmieniany 1 raz.
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Archiwum zresztą dziś leciało na TV 4, o tym jak Byers Frohike i ten trzeci poznali Scully i Muldera. Hm skoro to taki wspominkowy odcinek to czy czasem nie jest to epizod z ósmego sezonu? Bo tak jakoś coś mi się przez pamięć przewija, że to z tych późniejszych sezonów.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Garnet pisze:kiedys bylo sobie takie cos jak Miasteczko Twin Peaks...
Jak leciało to w tv, to za młode byłyśmy Garnet :/ A serial kultowy ponoć.
Garnet pisze:i Allo Allo
Babcia rlz ;)
Sephiria pisze:Bo tak jakoś coś mi się przez pamięć przewija, że to z tych późniejszych sezonów.
Nie wiem. Po 6 i w połowie 7 przestałam śledzić fabułę. Eh. Gdzie te czasy jak się Mulder z Bambi spotykał, ganiali zombie i szeryf miał końskie zęby? T_T
Poza tym tyle razy to puszczają. Mogliby Twin Peaks nadać :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”