Tasiemce

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Nie tyle umarła co była na krawędzi śmierci, a to było wtedy jak Scully miała raka po wszczepieniu chipu.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Bonifacy_i_zdun pisze:<obym się nie mylił > Był kiedyś taki odcinek, gdzie scully umarła, i była w zaświatach, tam spotkała kogoś (trudno mi powiedzieć kogo, ale była to jakaś babka)... Jakieś te tam bajki se naopowiadały, i Scully wróciła do życia
ps. tak się zastanawiam czy przypadkiem nie pomyliłem siostry muldera ze scully ale raczej nie
Sephiria pisze:Nie tyle umarła co była na krawędzi śmierci
No to jest różnica znaczna. Tak, pamiętam ten odcinek.

A "Przystanek Alaska" ktoś pamięta? To był dopiero serial... Stare, dobre czasy eh.
"ALF" to był kiedyś obowiązkowy punkt w telewizji. :>
Tak jak "Bajer w Bel-Air" :?
"M.A.S.H" był genialny po prostu. Ah, to był serial. 8)
Jak byłam młoda to i "Pełną chatę" oglądałam. Ale kicz, omg. :roll:
Hahahahaha "Królowa miecza", to była porażka. Zorro z biustem i ofkors nikt jej nie rozpoznał, bo nosiła koronkową maseczkę :lol: I jakąs dziwną twarz miała ta lasencja.
"Żar tropików" omg. Kiedyś leciałam na tego aktora, ten jego kucyk i w ogóle. :roll: :lol:
"Gliniarz i prokurator"....no comment ;)
Albo "Renegat"...Lorenzo Lamas i ten indianin :lol: Nie mogłam na nich patrzeć.
"Cudowne lata"....lata mej młodości, która przeminęła. Klasyka? :roll: :lol:
I "Domek na Prerii" i "Ich pięcioro" i "Paloma" XDD
Obrazek
Obrazek Michael XD
Kamil

Post autor: Kamil »

Go-Go-Yubari pisze:"ALF" to był kiedyś obowiązkowy punkt w telewizji.
pamiętam jak oglądałem Alfa jak byłem mały :D ale wtedy sie śmiałem :) Szkoda tylko że przestali go emitować :sad: :P
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Dla mnie od małego Alf się nie podobał. Kiedy byłem tyci tyci i po raz pierwszy to zobaczyłem, to zapragnąłem być jak najszybciej dorosłym...
Heh, kiedyś Beverlyhills 90210 sie oglądało :)
Go-Go-Yubari pisze:Domek na Prerii"
To był mój jeden z ulubieńszych serialów, głównie za to że miał kingowskie poczucie wiejskości, heh smutne była jak starsza siostra straciła wzrok :(
Go-Go-Yubari pisze:Albo "Renegat"...Lorenzo Lamas i ten indianin Laughing Nie mogłam na nich patrzeć./quote]
indianin indianinem, ja lubiłem jego siostre <no tkoś z rodziny> później jej nie było i przestałem oglądać
glamorous vamp
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Bonifacy_i_zdun pisze:Dla mnie od małego Alf się nie podobał. Kiedy byłem tyci tyci i po raz pierwszy to zobaczyłem, to zapragnąłem być jak najszybciej dorosłym...
Hehe, a dlaczego...? :027:

Go-Go-Yubari pisze:"Żar tropików" omg
Obowiązkowy punkt wieczoru... echhh...

Go-Go-Yubari pisze:A "Przystanek Alaska" ktoś pamięta? To był dopiero serial... Stare, dobre czasy eh.
Echhh...

Go-Go-Yubari pisze:"M.A.S.H" był genialny po prostu. Ah, to był serial.
Ahh...

Kurczaki, dlaczego teraz nie ma nic sensownego?? g:((
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lady Luck pisze:Echhh...
Lady Luck pisze:Ahh...
Miałam nadzieję na jakieś dłuższe komentarze... -_-''
Lady Luck pisze:Kurczaki, dlaczego teraz nie ma nic sensownego??
Bo teraz jest era seriali latynoamerykańskich (chociaż punkt kulminacyjny minął), a zwłaszcza polskich seriali typu "M jak Mdłości" czy "Klan", "Samo życie" i inne takie g. :/
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Wypraszam sobie teksty o mdłościach. :twisted: W najnowszym (dzisiejszym) odcinku 'L wie Liebe': Sztefi oświadczył się Gosi, która rzekła mu tak (duh!). U Marty remont łazienki. Jeden z klonów (ten od Magdy) szaleje z zazdrości. Cliffhangera brak.

I jak tu tego nie kochać. :twisted: :D


"Alf", hmmm -- tak, to była pozycja obowiązkowa! Na dziewiąte urodziny dostałam nawet książkę o jego przygodach, z dedykacją. Kochałam tę postać, a jednocześnie strasznie współczułam jego 'rodzince'. :D
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Lucrecia pisze:Kochałam tę postać, a jednocześnie strasznie współczułam jego 'rodzince'.
Ja bardziej współczułam okolicznym kotom... ;)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

zar tropikow... omg XDD pamietam to :D i jak to sie 'kochalam' w glownym bohaterze :lol: :lol: :lol:

emmm..:D

z tych dzisiejszych czasme obejrze sobie swieta wojne..jak jzu wczensiej psialam pani grajaca andzie jest sasiadka mej babki :wink: ...siostrze tez raz udalo sie trafic jak krecili odcinek na ulicy ...ogolnie jak sie trafi to to czasme obejrze..taki niezobawiazujacy serial

< btw.jakos nigdy nei trawilam beverly hills ani slonecznego patrola :? >
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Go-Go-Yubari pisze:Zmutowanego Anioła
ja to ogladam teraz powtorka moja mamusia oglada a ja z nia :D
Lucrecia pisze:M jak Miłość
tez to ogladam nie ma to jak dobry serial :lol: szczegolnie wspaniala martusia i jej problemy a na tvn na wspolnej tez hicior (hahaha)
Kamil pisze:ogląda od POCZĄTKU wszystkie odcinki Mody na Sukces
ekh ekh... chyba sie nie znajdzie choc kto wie ale ja napewno bym juz wykorkowala
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Cid

Post autor: Cid »

Eiko pisze:
Lucrecia pisze:M jak Miłość
tez to ogladam nie ma to jak dobry serial szczegolnie wspaniala martusia i jej problemy...
Kiedyś nie trawiłem żadnych telenowel, ale któregoś dnia M jak Miłość zainteresowało mnie, a nawet wciągnęło. Zauważyłem przy tym, że ten serial jest niezwykle popularny wśród młodzieży licealnej (pół mojej klasy go ogląda)... co on w sobie takiego ma? :|
Taaaa... Martusia i jej problemy... dodam jeszcze, że znowu jest w ciąży z Norbertem... :shock: :lol:
Ale według mnie nic nie przebije wydarzeń w życiu "Kingi i Piotrka, czyli jak kłócić się długo i szczęśliwie"- cytat Kamila. :lol: Zwłaszcza teraz szykuje się niezły Sajgon, bo Olka się wprowadziła do ich domu... :D
Kamil pisze: ogląda od POCZĄTKU wszystkie odcinki Mody na Sukces
Ała... gratuluję wytrwałości. Przy okazji, wiecie, że Polska w stosunku do USA jest opóźniona w odcinkach o jakieś 10 lat... czy ta Mo(r)da na Sukces nigdy się nie skończy? T___T
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

chyba musze sobie strzeliś M jak miłość na uspokojenie .....ehhh ..

tak sie do tego przyzwyczaiłam w wakacje jak moja mam to ogladałą że do dzisiaj czasem oglądam :roll:

tak tu patrze...ale nik nit wspomniał o "Bufi postrachu wampirów" :D

no jak tak można????

moda na sukces .....skomentuje wymownym milczeniem ..... 8)
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Cid pisze:Ała... gratuluję wytrwałości. Przy okazji, wiecie, że Polska w stosunku do USA jest opóźniona w odcinkach o jakieś 10 lat... czy ta Mo(r)da na Sukces nigdy się nie skończy? T___T
swoja droga ciekawe czy to jeszcze kreca :lol:
..kiedys tez lecialo cos takiego jak Santa Barbara -_-
Ireth pisze:ale nik nit wspomniał o "Bufi postrachu wampirów"
no ja moge skomentowac- :513:
< sorry ale takie uczucia u mnei wywoluje ta nazwa ;)> :517:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:< sorry ale takie uczucia u mnei wywoluje ta nazwa>
boisz się jej? :]

Ps. Ogląda ktoś może szkołę życia ten nowy serial tvp :lol:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Bonifacy_i_zdun pisze:Ogląda ktoś może szkołę życia ten nowy serial tvp
egzamin z życia BiZ :D oglądałam może dwa czy trzy odcinki nudne to jak flaki w oleju :/
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”