Tasiemce

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Dante pisze:
Też bym chciała pisać ambitne scenariusze
Nie wmówisz mi, że scenariusz klanu należy do mabitnych Mam nadzieję że nie to chciałaś powiedzieć...
Dante, nie zrozumiałeś. :roll:
Go-Go-Yubari pisze:Też bym chciała pisać ambitne scenariusze, ALE gdy będę musiała zarobić na chleb to mogę napisać "Klan 2"
Wszystko jasne...? ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dante pisze:Nie wmówisz mi, że scenariusz klanu należy do mabitnych Mam nadzieję że nie to chciałaś powiedzieć...
Czytaj ze zrozumieniem -_-.
Bonifacy_i_zdun pisze:no dobra Scully umarła... zmartwywstała potem
Nie umarła O.o' Zmartwychwstania też nie było. :roll:
W ogóle Scully była debeściak w X-Files. Nie lubiłam jej na początku ze względu na fryzurę, ale teraz to Scully no.1 O. ;)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Scully to moja ulubiona bohaterka ever... no prawie... Za Hanką z Chłopów Reymonta i za Annie Kinga... ale jest w czołówce.... świetny akcent i wogle... tak żal mi jej było jak na tego raka zachorowała albo jak laleczka voodo mało jej nie dobiła...

Co do śmierci... umarła umarła... chiba nie widziałaś odcinka jednego :)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Bonifacy_i_zdun pisze:Co do śmierci... umarła umarła... chiba nie widziałaś odcinka jednego
To mi wytłumacz gdzie/kiedy umarła. Mogła być w śpiączce czy coś... a zginęli w odcinku z bankiem, jak ciągle się ta sama sytuacja powtarzała...
Kamil

Post autor: Kamil »

a pamiętacie taki stary western Bonanza? niedawno leciał na Pulsie :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

A na TVN7 leci "Nikita" od poniedziałku do piątku o 18. To był dopiero lol. Nie pamiętam bym jakikolwiek odcinek opusciła. A Michael - kiedys był mniami, dzisiaj nazywam go "rotfl" ;)
Oglądał ktoś "Szalone lata '70"? Boski serial, amerykanie sami z siebie się nabijają. Heh.
"Ally McBeal" też oglądałam. O. I bawiła mnie nawet, ale z czasem zrobiła się monotonna... Robert Downey Jr. nawet grał *__*
Heh no i "Przyjaciele" obowiązkowo. Teraz pożyczam z wypożyczalni kolejne odcinki na DVD. Eh oryginalny dźwiek rlz. ^^ Chandler rlz. O! ;)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Nikitę bardzo lubiłam w wersji pełnometrażowej, ale do serialu nie miałam cierpliwości -- rzadko kiedy pamiętałam o kolejnym odcinku, akcja nieco mnie nużyła. :wink: A Majkel... no taaak... zbyt piękny to on nie był. Aż szkoda dla niego takiej ładnej Nikity. :D

Go-Go, a podoba Ci się ten klon Majkela z Witch Hunter Robin? :P

Co do seriali: była jeszcze 'Murphy Brown' (błagam, napiszcie, że oglądaliście -- to było boskie!) i 'Na wariackich papierach' - też całkiem przyjemna pozycja. :D
Kamil

Post autor: Kamil »

Lucrecia pisze:Co do seriali: była jeszcze 'Murphy Brown' (błagam, napiszcie, że oglądaliście -- to było boskie!)
Ja niestety nie oglądałem..ale pamiętam jak z siostrą oglądałem kiedyś "Przyjaciół" (siostra jest starsza o...dużo lat :) ) i nawet mi sie podobało :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lucrecia pisze:Go-Go, a podoba Ci się ten klon Majkela z Witch Hunter Robin?
Amon? Jeżeli masz na myśli Amona, to go uwielbiam ^^
'Na wariackich papierach' - też całkiem przyjemna pozycja.
Hahaha Bruce Willis z włosami, świetny serial. O.
Lucrecia pisze: A Majkel... no taaak... zbyt piękny to on nie był. Aż szkoda dla niego takiej ładnej Nikity
Roy Dupuis. Z takim nazwiskiem to się nie ma co dziwić XD

A kto oglądał "Esmeraldę"? :lol: 8)
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Go-Go-Yubari pisze:Amon? Jeżeli masz na myśli Amona, to go uwielbiam ^^
...Jedyny jasny punkt tej serii, IMHO. :wink: W każdym razie to on przyciągnął mnie przed ekran (...mówi się tak po polsku!?), przynajmniej na te kilka przypadkowych odcinków.

Nie było mi dane oglądać 'Esmeraldy'... cokolwiek by to nie było. Jakaś brazylijska telenowela?
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Go-Go-Yubari pisze:"Przyjaciele"
Chyba najlepszy serial zagraniczny :P Mam wszystkie sezony na płytkach i od czasu do czasu sobie oglądam :]
Dobre było też Spin City - słyszał ktoś o tym? Szkoda tylko, że po tym jak J.Fox został zastąpiony jakośc się trochę pogorszyła.. ale i tak świetny serial ^^
Oba można zobaczyc na c+ (albo można było kiedyś zobaczyc ;) )
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dobre było też Spin City - słyszał ktoś o tym? Szkoda tylko, że po tym jak J.Fox został zastąpiony jakośc się trochę pogorszyła.. ale i tak świetny serial ^^
Oba można zobaczyc na c+ (albo można było kiedyś zobaczyc )
"Przyjaciele" się skończyli, a Spin City daaaaaawno temu zakończyło swój żywot na C+. Ah "Detektyw Monk" 8) Boski serial. ^^
J.Fox z tego co wiem to walczy z chorobą, ale racja Spin City bez niego to...ble.
A pamiętacie "Skrzydła"? Po jakims małym lotnisku etc. 8)
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Go-Go-Yubari pisze:"Przyjaciele" się skończyli, a Spin City daaaaaawno temu zakończyło swój żywot na C+.
Tego nie wiem bo dawno nie oglądałem ;P Dlatego użylem nawiasu :P
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

akurat obejrzalam od serii 3 do konca kazdy odcinek Nikity i przyznam, że serial trzymał poziom aż do końca, co nie wszystkim serialom się udaje. No i w końcu historia, gdzie nie ma happy endu(Szef ginie, ojciec Nikity, mr. Jones, zabity przez terrortystów, a ona sama zostaje nowym szefem sekcji, od którerj zawsze chciała usciec)
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Heh, nikita to fajny serial był, nie gadajcie :) Zgadzam się z S :D
Go-Go-Yubari pisze:To mi wytłumacz gdzie/kiedy umarła. Mogła być w śpiączce czy coś... a zginęli w odcinku z bankiem, jak ciągle się ta sama sytuacja powtarzała...
<obym się nie mylił :P > Był kiedyś taki odcinek, gdzie scully umarła, i była w zaświatach, tam spotkała kogoś (trudno mi powiedzieć kogo, ale była to jakaś babka)... Jakieś te tam bajki se naopowiadały, i Scully wróciła do życia :D
ps. tak się zastanawiam czy przypadkiem nie pomyliłem siostry muldera ze scully ale raczej nie :wink:
glamorous vamp
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”