Tasiemce

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Krakers pisze:Day Break.
To brzmi całkiem jak "Dzień Świstaka".
wikipedia pisze:Prezenter telewizyjnej prognozy pogody Bill wyjeżdża do miasteczka Punxsutawney. Za zadanie ma zrelacjonować coroczne święto zapowiadające nadejście wiosny - Dzień Świstaka. Na koniec dnia dochodzi do wniosku, że to był najgorszy dzień w jego życiu. Kiedy budzi się następnego ranka orientuje się, że znów przeżywa to samo - cały dzień wygląda jak wczorajszy. Historia powtarza się jeszcze wiele razy...
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Krakers pisze:Niestety w połowie sezonu serial skasowano ze względu na niska widownię.
Tak samo jak Gwiezdna Eskadra i świetny serial jaki swego czasu leciał albo w TVN albo Polsacie, opowiadający o losach policjanta, który zabił gwałciciela żony, po śmierci kilka miesięcy później trafił do piekła, a po kilkunastu latach w ramach szansy na odpuszczenie win ma złapać 108 zbiegłych osobników z piekła... To były dwa świetne seriale, niestety chyba za inteligentne na amerykanów - tak jak i Day Break się wydaje z opisu.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
kay350
Cactuar
Cactuar
Posty: 216
Rejestracja: ndz 21 sty, 2007 16:25
Lokalizacja: Węgliniec

Post autor: kay350 »

Gadajcie sobie wszyscy co chcecie- mody na sukces nic nie przebije :D to jest fenomen nad fenomeny- oglądasz jeden odcinek i po 3 miesiącach nieoglądanie dalej jesteś w temacie bo przez te 3 miesiące działa się jedna scena w tym samym pokoju :D Moja matka kiedyś nawet oglądała na czeskich tv odcinki, żeby być do przodu z tematem :D to właśnie przez ten świetny serial nic w tv nie golądam, nawet na myśl o wiadomościach robi mi się niedobrze :D
Czytanie opisów, szczególnie tych z gadu gadu, prowadzi do poważnych zwyrodnień mózgu.

http://musicshed.blogspot.com/
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Dobrze prawisz - też to oglądam :D Ale tragedia, wiesz że przestali już to kręcić?
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

nie martwcie się. wg wikipedii jest 5014 odcinków a u nas jeszcze 2000 nie poszedł więc jeszcze przez kilka ładnych lat rozrywkę mamy zapewnioną.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Sogetsu pisze:2000 nie poszedł więc jeszcze przez kilka ładnych lat rozrywkę mamy zapewnioną.
Poprawka, u nas już dawno 3k poszły :wink:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

:P coś mi się porąbało. ale i tak jeszcze przez parę lat będą to męczyć.
btw, kiedyś widziałem film, w którym główny bohater grał w takich serialach (przebrał się za kobietę i zrobił furorę w jednym tasiemcu). według tego co tam pokazali, oni kręcą takie seriale na bieżąco a czasem jak się nie wyrobią to lecą na żywo.
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

A ja dopiero teraz ogladam LOST. Hmm... amerykanie to potrafią zrobić serial, trzeba przyznać. Niby wszystko takie oczywiste. Klasyczny schemat. No bo co można robić na bezludnej wyspie? A jednak wciąga. (zobaczę co dalej bo narazie jestem przy 4 odcinku).
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Przeciez jankesi sa najlepsi w robieniu serialow... Duzo by tu wymieniac m.in. Jericho, Heroes, Gwiezdne Wrota, Rodzina Soprano, Prison Break czy wreszcie Lost. To jest moje zdanie. Nikt inny nie potrafi robic mocne, wciagajace, dynamiczne czy szokujace serialiki.

Staram sie ogladam all seriale, gdyz sa duzo lepsze niz kinowych filmow, no ale minus tez maja, ze trza czekac raz na tydzien na nowy odcinek. Chociaz juz sie do tego przyzwyczailem, to tak zle nie jest :).
... thug life ...
Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Faka pisze:Przeciez jankesi sa najlepsi w robieniu serialow...
Gdzie tam! Najlepsi w robieniu seriali są Polacy! Wystarczy nadmienić tutaj z tak bogatego repertuaru takie perełki jak Klan, Złotopolscy, Plebania... o cudach PRL'u nie wspominając... Jedyny wart wzmianki amerykański serial to Moda na Sukces, zdobywca wielu prestiżowych nagród, który to doczekał się tylu tłumaczeń... Ale przy polskim ogromie wysiada...
"We carry death out of the village!"
Awatar użytkownika
Jacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: sob 08 kwie, 2006 21:21
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jacek »

A ja obejrzałem sobie ostatni odcinek Heroes (TVP 1). I szczerze mówiąc "Volume 2" zapowiada się ciekawie. Lecz jedna rzecz mnie intryguje- Co z Sylar'em?

Kod: Zaznacz cały

Mimo, że Hiro zabił go, na samym końcu było widać, że ciało Sylara... weszło sobie do kanału.
Jak to możliwe? Będę czekał na następną serię :grin:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Polska zaczęła się powoli cywilizować. Seriale na DVD wychodzą jak grzyby (w occie) po deszczu.

"Bonanza" jest od dawna w sprzedaży. Czekamy tylko na "Dr. Queen" i "Dynastię".

Z seriali bardziej strawnych.
Nikita - sezon 1
Statyści - jeśli oglądaliście brytyjskie "The Office", to wiecie, na czym stoicie. IMO lepsza seria aniżeli "Biuro". Tych samych twórców.
HOUSE - w sprzedaży już od jakiegoś czasu. Ciekawe ile przyjdzie mi czekać na kolejny sezon
Całkiem niezły serial, z tego co udało mi się zauważyć...no i mięchowate ciacho z zagadki... :Q~~

Dalej nie wierzę własnym oczom...damn, jednak się nie przewidziałam...

Dodatkowo polska "Niania", "Graczykowie", "Ranczo" i inne polskie pierdoły.

Z tych lepszych, to widziałam [url=http://www.empik.com/szesc-stop-pod-zie ... m,126576,p]"2 stóp pod ziemią"[url] - co ciekawsze - 1wszy sezon. W wypożyczalni mają..od 3 >_> Polska porażka.
Awatar użytkownika
Squall24
Kupo!
Kupo!
Posty: 29
Rejestracja: wt 10 lut, 2009 00:13
Lokalizacja: Szczytno

Post autor: Squall24 »

moja babcia ogląda codziennie Mode na Sukces :P nie pamiętam by jakiś odcinek pomineła :P

Jak mi kompia zabiorą, to idę sobie oglądać telewizje, zdarza się, że "Ranczo'' obejrze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”