Telewizja, czyli pranie mózgu.

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Izrail pisze:Tele-Gra, Szybka Forsa i jeszcze jakaś pierdołka rano na TVN...
O Boże, dajcie żyć! kiedyś sprawdzałam na zegarze- kobieta 45 minut nawijała bez przerwy, że "te pieniądze mogą być twoje, jeśli tylko do nas zadzwonisz lub wyślesz SMS pod numer (...) Czekam z niecierpliwością na kolejnego gracza, halohaloooo? Nikogo nie słyszę, kochani, pomyślcie nad zagadką, wysilcie się trochę, a te pieniądze będą wasze! Nic trudnego, sama przyjemność i jeszcze pieniążki za to. Halohaloooo?!"
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Pisałam o tym na poprzedniej stronie. Pochlastac się to mało. Na obrazku minimum pięć serduszek, a kobieta dzwoni i mówi "Trzy" _^_'
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Go-Go-Yubari pisze:a kobieta dzwoni i mówi "Trzy" _^_'
...a widziałaś motyw ze zgadywaniem liczby kwadratów na obrazku...? "Nie jest ich 50, nie jest ich też 40, mogę powiedzieć tylko tyle, że jest to pomiędzy 45 a 48, teraz juz chyba kazdy wie, halohaloooo?"
Łeb mi pękał po doświadczeniu z zegarem i tym programem...
Potem juz odruchowo mówiłam `Halohalooo` :shock:
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

raz w łapu-capu na Canal+ pokazywali jak genialny Irek Bieleninik (jakoś tak się zwał chyba :wink ) wygadał odpoweidź do konkursu... a później powiedział: "O wygadałem się! No trudno, w każdym razie pozdrawiam wszystkich widzów Łapu-capu" :lol:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Lady Luck pisze: mogę powiedzieć tylko tyle, że jest to pomiędzy 45 a 48,
Kiedyś widziałam jak była zagadka z obrazkami i tylko jednym szczegółem. Facet jakiś źle powiedział, a babka w programie zaczęła klepać, że była kiedyś bajka Pinochio i opowiedziała chyba całą, żeby podpowiedzieć. Powiem, że tym szczegółem był nos i dlatego nawijała właśnie o Pinochio.
A mimo wszystko oglądam te programy i niekiedy wysyłam te głupie sms-y... Najlepsze jest to, że raz do mojej mamy oddzwonili, ale ta zagadka była badziewna, moja mama źle odpowiedziała i koniec... Nigdy już nie dostałam takiej szansy. Ani ja, ani moja mama... narazie, zle może kiedyś nadejdzie następny taki moment... Lepiej, żeby to było przy łatwiejszej zagadce...
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

heh tez kiedys na nieszcescie zdazylo mi sie wlaczyc na ta popierdolki poranne na tvn -_-


a przed chwila zobacztlam najlepszy z najlpeszych...jedno glupsze od drugiego...dzisiaj juz nei ma dobrych teleturnieji < podobal mi sie vabanque,1 z 10 idzie juz ...wymiotowac:]>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:podobal mi sie vabanque,1 z 10 idzie juz ...wymiotowac:]
Aj tam 1 z 10 może być :]
W vabanque nie podobało mi się, że trzeba było odpowiadać w formie pytania, bezsensu tym bardziej, że nawet jak normalnie odpowiadali, to nie było punktów karnych... :roll:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

to bylo to utrudnienie ..i trzeba bylo troche pomyslec XD

fajni byli milionerzy-jak sobei zatesknie wlaczam sobie niemiecka wersje na rtlXD gdzie wiecej reklam niz samego programu jest ;)..a poza tym szkoda ze miiard w rozumie tez juz nie ma
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
The Sorrow
Kupo!
Kupo!
Posty: 195
Rejestracja: czw 31 mar, 2005 16:51
Lokalizacja: Tselinojarsk

Post autor: The Sorrow »

Ivy napisała:
Do dzis jestem w szsoku po kolejnych odsłonach Miasta Marzeń...
Ja także, ale odpuściłem se po pierwszej części.
Szczerze mówiąc myślałem, że to jakieś polskie niskobudżetowe sf, ależ mozna sie pomylić.
Mimo wszystko Wiśnia w roli ufoka był by ekstra. :D
...Battle brings death, death brings the sorrow.
The living... May not hear them... ther voices... Fall upon daef ears.
But make no mistake... Dead are not silent.....
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

wlasnie co to w ogole jest to miasto marzen..slyszalam o tym ale nigdy nie ogladalam
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

http://toiowo.pl/rozrywka/full1.html/18269/ Myśle, ze to powinno wystarczyć.
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Zapowiada się ciekawie :) Ciekawe od kiedy :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Erelen_Galakar pisze:Zapowiada się ciekawie Ciekawe od kiedy
Już leci. Ciekawie? Wręcz przeciwnie. Widziałam fragment z Michałem W. i mi sie odechciało. Możesz sobie sprawdzic kiedy na http://www.tvp.pl :roll:
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

Matko...
Oglądam właśnie Ciao Darwin i... i nie wierze :shock:
Rock kontra Disco...
...to jest żałosne :shock:
Odcinek z Łysymi i Długowłosymi był świetny, ale poza tamtym, to jakoś nie pamiętam udanych... :?
Ale TEN?? Normalnie szkoda słów...
Szwedesa powinni przede wszystkim wymienić...
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Wiesz, miło czasami zobaczyć, że biedni ludzie nie są pozostawieni na pastwę losu i ktoś im stara się pomagać :) A, że pojawił się pan/i W., no cóż mam nadzieję, że w Lesznie obrzucili go zgniłymi pomidorami :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”