Tasiemce

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

Bonifacy_i_zdun pisze:boisz się jej? :]
nom boje sie ze umre ze smiechu ogladajac jeden odcinek ;)

Bonifacy_i_zdun pisze:Ogląda ktoś może szkołę życia ten nowy serial tvp
moja starsza :lol: :lol: :lol:

edit

LoL wiecie ze na pulsie puszcaja niewolinice isaure :lol:
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Dziś na TVP po raz 100-tny leciała 'Trędowata" :lol:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Garnet pisze:niewolinice isaure
Oglądałem to wczoraj. To jakiś pierwowzór telenoweli?
Sephiria pisze:'Trędowata"
No, widziałem to :wink:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

Kurcze ..tyle sie słyszało o tej Niewolnicy Isaurze, że normalnie musze obejrzeć, bo nie wiem co to ...Trędowata ..filmu mi sie nie chciało ogladać, ale kiedyś widziałam ten "teatralny" serial...ale tam Stefa nie umarła ..... :cry:
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dziś "Smurfy" będą jako dobranocka 8) Klakier rlz. Gdyby nie auronowaty, to tak bym kota nazwała. XD Smurfy rlz zawsz i wszędzie. O.
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

a od kiedy Smurfy są tasiemcem?? Smurfy.. :D hurra ....a ja chce gumisie :sad:

...i muminki...muminki wymiatały ...Buka byłs super ..i te dziwne bieło-świecące rękawiczki ..... 8)

i chce te kolorowe misie z serduszkami na noskach ..te od "Złączmy serca" ...czy jakoś tak .... :D
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ireth pisze: chce te kolorowe misie z serduszkami na noskach ..te od "Złączmy serca" ...czy jakoś tak ....
"Troskliwe misie" :587:
Wracając do tasiemcy, to nie przebije nic "Marii" z Polonii 1. :lol: Ogladałam też kiedyś na TVN ok. 19:30 taką telenowelę (30 min. odcinek) o indiance XD
"Zmutowanego..." też oglądałam trochę. Kiedyś był nawet serial z New Kids on the Block. Połączenie fabuły z kreskówką XD
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Go-Go-Yubari pisze:Troskliwe misie
Ale za to siostrzenica ich przeciwnika, Kamiennego Serca(No Heart), bezapelacyjnie rządziła, jak się wściekła. Miała taki piękny krzyk ultradźwiękowy, że nawet jej własny wujaszek się jej bał :lol:. A szło to tak "Ieeeeeeeeeeeeeieieieieiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee" :lol: po czym wszystkie mury zaczęły się sypać.

A Smurfy były na dobranockę już wczoraj. O.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

heh :wink: też mi coś zaczęło świtać z tym piskiem ..ale kurcze ...juz od dłuższego zcasu próbuje sobie tą bajke przypomnieć ...i nic :sad:

mi brakuje simpsonów.... fajny był motyw kiedy Homer był z Marge w kinie nagwiezdnych wojnach, i w ogóle ta historia ich znajomości :wink:
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Sephiria pisze:Ale za to siostrzenica ich przeciwnika, Kamiennego Serca(No Heart), bezapelacyjnie rządziła, jak się wściekła. Miała taki piękny krzyk ultradźwiękowy, że nawet jej własny wujaszek się jej bał
Strasznie żadko używali swych mocy, dlatego ich nie lubiłem... Młodych Smerfów też nie lubiłem bo żadko używali koszulek :evil:
glamorous vamp
Mooshie

Post autor: Mooshie »

...gdyby na dobranoc puszano Simpsonów albo South Park ....yeah duże dzieci szły by chętniej spać :P
Cid

Post autor: Cid »

Smurfy
Hehehe... Smerfy to była bardzo fajna bajka, lubiłem ją. Najbardziej rozwalał mnie Gargamel i te jego eksperymenty, zwłaszcza, jak doszedł ten młody chłopiec-asystent. >;]

ale nie nie przebije...
Ireth pisze: muminki...muminki
To była moja ulubiona bajka. :] No i Buka... zgadzam się z Ireth, Buka była super. Ale jak byłem mały, to bałem się jej (a była raptem w 4,5 odcinakch ^^). Nie wiem, co było w niej takiego strasznego, ale zawsze, jak się pojawiała, to powodowała u dzieci jakiś irracjonalny strach. Może to te jej dźwięki? (takie niskie eeeeeeeeeeeee) =]

Poza tym, lubiłem jeszcze Brygadę RR z Chip'em i Dale'm, w rolach głównych. Też niezła bajka. :]

Mogę jeszcze długo wymieniać inne bajki, które lubiłem, ale ograniczę się do tych. ;)
Mooshie pisze: ..gdyby na dobranoc puszano Simpsonów albo South Park ....yeah duże dzieci szły by chętniej spać

Heh, jeszcze dodajmy Beavis & Butthead. >:]
Albo czujecie puścić na dobranockę Kubusia Puchatka, ale tą wersję "mniej oryginalną?" :twisted: :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Brygadę RR z Chip'em i Dale'm, w rolach głównych
miał : ) uwielbiałam to... cudowne ach... który to był ten ładny? ten z czerwonym nosem wkurzał mnie za to że był taki brzydki :p jeeej... zupełnie zapomniałam o istnieniu tego (chociaż nie.... KH przypomniało mi o tym ;) )

Smerfy, Muminki i Gumisie też kochałam ale dziwi mnie ze jeszcze nikt nie wspomniał tu o Kubusiu Puchatku o_O Jak można było tak zapomnieć o najlepszej bajce? Ach, Kubuś wymiatał... szczególnie doceniłam go po KH, gdzie miał taki debilny głos i stwierdziłam ze ten polski był przecudowny... i Tygrysek... mhrauuu... ach i mój ulu Kłapouchy... ten był geniusz.. nie ma co. Tylko Prosiaczka nigdy nie lubiłam :]
Buka byłs super
naśmiewałam sie z kuzyna ze on sie boi a ja nie >< ach ten trening starszych braci : p
dziwne bieło-świecące rękawiczki
jak je widziałam to zawsze zakrywałam oczy.... były mniej straszne od Buki ale ja zawsze miałam wrażenie że od patrzenia na nie sie umiera czy jakoś tak :lol:

EDIT
Cid dodał o Kubusiu Puchatku dopiero później ;)
Mooshie napisał/a:
..gdyby na dobranoc puszano Simpsonów albo South Park ....yeah duże dzieci szły by chętniej spać

Heh, jeszcze dodajmy Beavis & Butthead. >:]
ta, i jeszcze Darię i Downtown XD
teh... na kregogłowych (czytaj: southpark) to sie wychowałam po części... ach bracia... ach czasy, w których Polska nawet nie wiedziała o istnieniu tego i koffanym ang dubbingu : )
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Kairi-chan pisze:ten z czerwonym nosem wkurzał mnie za to że był taki brzydki
To był Dale, a elegancik w kapeluszu to Chip.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Cid

Post autor: Cid »

Dodam jeszcze, że Dale miał czerwoną hawajską koszulę. :] A poza tym nie grzeszył bystrością. :P
A Chip gustowną, skórzaną kurtkę z futrem... dziwnym trafem taka kurtka zawsze ze Squallem mi się kojarzy. ^^"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”