Reklamy - naj, be, głupie i wszystkie inne :P

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

"Teraz ja jestem Sprite, a Ty pragnienie" :lol:
Ostatnio na gg były też te reklamy Heyah XD Jakież one miłe :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Co do reklam Heyah - nie przepadam. Za bardzo młodzieżowe. Próbują być inni, ale im to nie wychodzi... :/
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Z czerwonym kapturkiem wymiata XD Tylko co ona mówi na końcu, bo nie rozumiem :?
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Go Go Yubari pisze:Tylko co ona mówi na końcu, bo nie rozumiem
Aaaa zdarzyło mi się widzieć tą z czerwonym kapturkiem. Fajna jest. A na końcu mówi jakoś: "to jest koniec, ja już nie mogę występować".
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

A mi się wydawało, że coś w stylu: "Jeszcze to musi boleć..."
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Ten czerwony kapturek to kompletna porażka - plastelinowe bdziewie - miało być śmieszne, a strasznie mnie irytuje..Chyba nigdy się na Heyah nie przerzucę.
Awatar użytkownika
Zito
Administrator
Administrator
Posty: 67
Rejestracja: sob 12 cze, 2004 08:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Zito »

Za dużo telewizorni nie oglądam, dzisiaj miałem okazje zobaczyć czerwonego kapturaka, nawet mi się spodobał, ale nic specjalnego.
Maester

Post autor: Maester »

Czerwonemu Kapturkowi mowię 'nie'. ;) Reklama jest po prostu sztuczna, dziwna, zrobiona na siłę. :/
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Maester pisze:Czerwonemu Kapturkowi mowię 'nie'. n Reklama jest po prostu sztuczna, dziwna, zrobiona na siłę. n
Ja widziałem raz i to nie od początku, ale mi się spodobała. Nie bardzo wiedzieliśmy co to jest, biegnie sobie wesoła dziewczynka i leci muzyczka. Gdyby to nie była 4 nad ranem to bym pomyślał, że jakaś baja się zaczyna. I tak patrzymy moment a tu ŁĄaaaaaaaaaaaaaaa i już było śmiesznie :)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

No widziałem ją w końcu. Reklama ok ale jak Ivy napisała na Heje się raczej nigdy nie przerzucę..... No i widziałem nową reklamówke Idei jak to tym razem kobiety przebrane za telefony marudzą o czymś.....
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jaco pisze:na Heje się raczej nigdy nie przerzucę..... No i widziałem nową reklamówke Idei jak to tym razem kobiety przebrane za telefony marudzą o czymś.....
Szczególnie że jestem w Plusie i aż duma mnie rozpiera z powodu tak dobrego wyboru XD Nie puszczają już kopytka, ale i tak mam na dysku całą kolekcję.
A ci ludzie przebrani za telefony w reklamach Idei śmieszą mnie równie mocno, co facet od zagadnienia grosza...żenada-_-

Kolejnym ciekawym spotem jest reklama jakiegoś biura podróży: Siedzi sobie staruszek w jakiejś mieścinie i przygląda się babce, kuśtykającej obok - śpiewa "Szła dzieweczka do laseczka" - reklama pomysłowa, nieprzegadana i, co najważniejsze ,krótka. Swoją drogą jest dziełem ludzi od reklamówek Plusa ;)
Awatar użytkownika
Zito
Administrator
Administrator
Posty: 67
Rejestracja: sob 12 cze, 2004 08:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Zito »

Tak reklama ze staruszką fajną, tylko że ona była jakiś rok temu, jednak dobry pomysł :)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Zito pisze:Tak reklama ze staruszką fajną, tylko że ona była jakiś rok temu, jednak dobry pomysł n
Leci znowu przez wakacje ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Ivy pisze:Szczególnie że jestem w Plusie i aż duma mnie rozpiera z powodu tak dobrego wyboru XD
Ivy znakomicie Cię rozumiem XD

Ivy pisze:A ci ludzie przebrani za telefony w reklamach Idei śmieszą mnie równie mocno, co facet od zagadnienia grosza...żenada-_-
Tja.

co do Heyah to mam gdzieś co reklamuje. Takich reklam jak Czerwony Kapturek mi brakuje. Nie wiesz o co biega, a tu łup.

Ivy pisze:Kolejnym ciekawym spotem jest reklama jakiegoś biura podróży: Siedzi sobie staruszek w jakiejś mieścinie i przygląda się babce, kuśtykającej obok - śpiewa "Szła dzieweczka do laseczka" - reklama pomysłowa, nieprzegadana i, co najważniejsze ,krótka. Swoją drogą jest dziełem ludzi od reklamówek Plusa n
Reklama "Triady", biura podrózy. Swoją droga, dobrego imo.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Mi się podobają reklamy Ery z wyborem samochodu i butów :lol: Ale lepsza jednak z samochodem
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”