Wiadomości, czyli co w trawie piszczy tu i tam.

Dla fanów małego ekranu. Seriale, dokumenty, reportaże i inne programy, wszystko tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Cóż, ja zawsze byłem przeciwny karze śmierci. Rozumiem że to jest inna kultura, i rozumiem że facet popełnił niezliczone zbrodnie, ale jak widziałem Arabów, którzy zaczęli wiwatować po ogłoszeniu wyroku, i urządzili na ulicach świętowanie większe niż było we Włoszech po finale mistrzostw świata, to moim zdaniem to nie jest normalne. Choć pewnie gdybym zamiast siedzieć w wygodnym w fotelu w środku Europy żył tam, miałbym inne zdanie.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Raven, też nie popieram stracenia Saddama, ale nie dziw im się. Od kilkudziesięciu lat niszczył swój lud, niszczył ekonomię kraju, doprowadził go na skraj ruiny, jest tam wielka bieda i co najważniejsze, z jego rozkazów zginęły tysiące ludzi - czego szczytem było wysłanie Chemicznego Aliego na Szyitów i zagazowanie 5000 tychże. Wielu ludzi straciło bliskich przez niego. Gdybym stracił przez niego przyjaciół czy rodzinę - sam chciałbym asystować przy egzekucji. Nie ma w tym nic dziwnego. Ale ta śmierć była błędem, tak czy tak.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Mnie tylko dziwi że Polska mimo że sie przyłączyła do wojny w Iraku to jeszcze ani razu nie było na nasz kraj zamachu i oby nie było. Polska jest najbiedniejszym krajem z tych co atakowali terroryści, stolica jest słabo bezpieczna i dodatkowo nasz kraj jest dosyć blisko Afryki więc dziwie się że jeszcze nic nie było - odpukać i nie krakać.
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Tak, teraz czekac na wojne ze strony pseudozoltaczkich korei i islamickich bochomazow iranskich, ktorzy sobie powoli buduja bombe i beda straszyc, ze rzucamy embarga z powodu robienia bomby. Tos przeciez oni sami zlamali prawo, ktorzy sami na pismie to podpisali, ze nie beda robic. Normalnie zal mi tych islamickich "ludzikow", co tyczy sie korei. Normalnie wojna rasowa-religijna sie zacznie, ktorzy pierwsi przyczynia sie islamisci, ktorego NIE trawie i koranu, gdyz bardziej przybliza sie to religijnego terroru, anizeli do wiary spokojnej. Coz koran sam sobie na to zapracowal, ze teraz wielu ludzi nie cierpi z powodu ich "rozbrykow". Nie wspominac mi o krucjaty chrzescijanskiej...

Smierc, smiercia, jak sie nalezalo, to sie nalezalo, za zabicie kurdow i puszczajac gazy na okraglo. Teraz pewnie jankesi obmyslaja taktyke jak napasc na inny "kraj terrorystyczny" i zarobic, co nie co.
Ostatnio zmieniony sob 30 gru, 2006 13:31 przez Faka, łącznie zmieniany 1 raz.
... thug life ...
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Hehe najlepsze jest to że lud islamski to rasa białych ludzi :P tyle że są opaleni.
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

To, to wiem, ze biala rasa, ktorzy zabijaja niewinnych ludzi... Nie rozumiem ich zachowania, normalnie ludzie nie z tego swiata, prawie do wszystkich sa wrogo nastawieni, baa, nawet widzialem paru ludzi w wa-wie, i nie bylo widac, zeby jakos sie zachowywali w miare spokojnie, tylko uke buke i lele. Normalnie zachowanie ich odbieralem jako zle, na twarzy jakas zlosc im kipiala czy cholera wie, co :/. Dlatego nie uznaje islamu/koranu za religie, a terroryzm :|.
Ostatnio zmieniony sob 30 gru, 2006 13:39 przez Faka, łącznie zmieniany 2 razy.
... thug life ...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Faka pisze:Dlatego nie uznaje islamu/koranu za religie, a terroryzm
Pomyśl chwilę i uznaj raczej tych, którzy go błędni interpretują za terrorystów, a nie samą religię -_-" Czytałem trochę Koran i wiem, że tylko fanatycy by interpretowali go jako usprawiedliwienie zabijania. A tak się dziwnie składa, że terroryści i fanatycy to może z 10% wyznawców Islamu. Nie daj się zwieść pozorom - reszta jest tak samo spokojna jak my i mordowani przez Saddama Szyici.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Gveir pisze:
Faka pisze:Dlatego nie uznaje islamu/koranu za religie, a terroryzm
Pomyśl chwilę i uznaj raczej tych, którzy go błędni interpretują za terrorystów, a nie samą religię -_-" Czytałem trochę Koran i wiem, że tylko fanatycy by interpretowali go jako usprawiedliwienie zabijania. A tak się dziwnie składa, że terroryści i fanatycy to może z 10% wyznawców Islamu. Nie daj się zwieść pozorom - reszta jest tak samo spokojna jak my i mordowani przez Saddama Szyici.
Uuu, to dziwne, tylko dlaczego prawie wszyscy z koranu sie ciesza, ze terrorystom sie udalo zrobic zamach ? No normalnie istna parodia i ja mam koran nie uznawac za terror ? O przepraszam bardzo, ale te 10% to jest dla mnie malo wiarygodne...
... thug life ...
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Ja również sie nie czepiam ich religii i wyznania, prócz tego że większość z nich uważa kobiete za narzędzia a one są tak wychowywane od dzieciństwa (oglądałem program o tym), niby część z nich zaczyna sie już buntować że są zawsze na drugim miejscu. U mnie w Lesznie mieszka kilka arabów, chodzą w turbanach ale są o dziwo bardzo spokojni jeden z nich prowadzi sklep odzieżowy na rynku :smile:, kupiłem tam spodnie, bluze i nie narzekam :D. Mimo wszystko wiele razy słyszałem opowieści polaków co byli w arabskich dzielnicach we Francji czy innym kraju i naprawde nie mają miłych wspomnień z nimi.

Bez przesady Faka często propaganda i telewizja robi taki obraz dla Islamu.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jeśli ktoś twierdzi,że sam Koran nawołuje do zabijania i terroryzmu to jest zwykłym ignorantem który nie posiada elementarnej wiedzy na temat religii.
Faka pisze:Dlatego nie uznaje islamu/koranu za religie, a terroryzm :| .
Po pierwsze- chętnie Ci wlepię 3 ostrzeżenie za przeklinanie, jeśli się nie uspokoisz. Co z tego,że sobie w takiego bluzga wstawisz gwiazdkę, skoro sens tego słowa pozostaje ten sam? >_< Więcej kultury, albo sie z Tobą pożegnamy.
Po drugie- ciekawe co powiesz na temat naszej "dobrej" religii, której wyznawcy palili niewinnych ludzi na stosie. Wbij sobie do łba że każda źle interpretowana religia moze popchnąć do zbrodni ludobójstwa, a problem tkwi w ludziach, a nie w samej wierze. Jak czytam te Twoje rewelacje to dochodzę do wniosku, że po rpostu nie potrafisz wyciagać własnych wniosków z tego, co słyszysz, a jedynie powtarzasz cudze opinie. Sam jesteś nietolerancyjny, więc niby co daje Ci prawo do wywyższania swojego wyznania nad inne? Wysil się czasem i sam pomyśl, jakie pierdoły opowiadasz.
Ostatnio zmieniony sob 30 gru, 2006 14:49 przez Ivy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Inkwizycja, inkwizycja - tyle, tylko, ze oni zabijali "swoich" ludzi (kobiet), i palili na stosie, za czary, ktorzy nic zlego nie zrobily, co bylo glupota, ze strony chrzescijan. Nie, to co islamisci, ktorzy podkladaja ci bombe pod krzeslo i zabijaja niewinnych... A wiele takich przykladow jest i bylo.
... thug life ...
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

GZO pisze:Być może ktoś dobrze orientujący się w świecie polityki i relacji międzynarodowych zechce przybliżyc nam swoje stanowisko (tu ukłon w stronę kwaziego).
Prosze bardzo... *ziewa*
Dyzio_USSJ pisze:Niby jakie konsekwencje?? Co araby mogą zrobić?? Są zbyt słabe żeby wypowiedzieć otwartą wojne światu to raz
Grzybek Z Octu pisze:No właśnie :) niby nic, a przykład masz w Nowym Jorku, Madrycie i Londynie.
:] + sytuacja w Libanie + słynny zamach na Bali... "Arabowie" - fakt, nie mogą wypoweidzieć otwartej wojny światu - bo jakby to nastąpiło USA zgniotłoby ich jak karalucha. To logiczne przecież, że prościej zabrać jakiegoś zagłodzonego chłopa z "murzyńskiej chaty", napoić go, nakarmić, dać narkotyki + kilka panienek, potem powiedzieć: "miałeś wizje raju" i sprawa załatwiona - koleś dzięki egezkucji Saddama wysadzi się pod najbliższą kwaterą sił stabilizacyjnych lub pod namiotem z polską flagą... Jedyna różnica jest taka, że jeśli lubil Saddama ładunek bedzie większy, a masakra bardziej widowiskowa :] Do tego dochodzą jeszcze zwolennicy Saddama, których przecież nie brakuje... Poza tym "Arabowie" to nie jedno państwo, ale cała kultura niezwykle różnorodna i bardzo wewnętrznie skłócona. Nie jest możliwe aby nagle wszyscy stwierdzili: "ok - lecim na Szczecin, walim na Koszalin" - prędzej sunnita rzuci się na szyite xD
Dyzio_USSJ pisze:Mnie tylko dziwi że Polska mimo że sie przyłączyła do wojny w Iraku to jeszcze ani razu nie było na nasz kraj zamachu i oby nie było. Polska jest najbiedniejszym krajem z tych co atakowali terroryści, stolica jest słabo bezpieczna i dodatkowo nasz kraj jest dosyć blisko Afryki więc dziwie się że jeszcze nic nie było - opdukać i nie krakać.
Wiesz jakby wyglądała proba zamachu w Polsce? :> :
Allah Akbar! Cały świat się o nas dowie. Dziś zamach na okupantów z Polski! Tym razem na ich ziemi. Cel - Okęcie. Tradycyjnie porwiemy samoloty - cztery. Jeden spadnie od razu, trzy sparaliżują pozostałe porty lotnicze. Zwycięstwo jest nasze!!!

Poniedziałek 17:00
Cały czas nie możemy znależć bagaży. Nici z ataku, na dodatek możemy już stąd nie wyjechać... To nic - jutro atak na Balice - tam musi sie udać!

Wtorek 7:00
Dziś bracia wyjechali do Balic. Nie mamy bagaży, ale sterroryzujemy obsługę plastikowymi nożami i widelcami. Będzie dobrze.

Wtorek 18:00
Bracia Talibowie wrócili - śmierdząca sprawa: kazano im zapłacić za autostradę, a jak byli przy lotnisku (15 minut później) kazali im zaplacic znowu. Wycofalismy się żeby nie budzić podejrzeń. Zresztą podobno i tak w polskich samolotach nie dają sztucców, bo je się tylko kanapki.
PS. Jutro atakujemy siedzibę polskiego rządu!

Środa 8:00
Dziś atak na polski parlament - mamy już dwa autobusy z przyczepami załadowane karbidem. Trotyl ukradli nam w poniedziałek na lotnisku, nic innego nie dało się skombinowac. Autobusy wyjeżdżają o 8:30 - godziny wyjazdu przyczep jeszcze nie znamy - tajemnica. Plan jest prosty - przejeżdżamy przez Warszawę i pierdut. Allach jest wielki!!!

Środa 17:30
Znów coś poszło nie tak. Bez problemów dotarliśmy do celu, ale droga była zablokowana przez samochody. Na wszystkich biało-czerwone wstążki. W każdym jeden kierowca-samobójca. Chyba przewidzieli nasz atak i wystawili swoich żołnierzy.
PS Te dziury na drodze to chyba też nie przypadek - czyżby planowali zaminować drogę? Jutro zmiana planów - cel: Pałac Kultury. Tymczasem wycofamy się pod Warszawę...

Czwartek 7:00
Wstaliśmy rano bo plan wymaga szybkich posunięć, poza tym zadekowaliśmy się pod Warszawą. Wyjazd o 7:10, prejazd przez Janki, Raszyn, wysadzamy Pałac Kultury Nauki i Sztuki, po czym pryskamy do Klewek, gdzie bracia Talibowie podstawią helikoptery. BUŁKA Z MASŁEM.

Czwartek 17:30
Oddam życie za bułkę z masłem. Stoimy od rana w Raszynie. Jakieś pacany w biało-czerwonych krawatach w kółko chodzą po pasach. Nie da się przejechać - próbowaliśmy ich staranować, na szczęście Ahmed zauważył leżące po drugiej stronie odwrócone brony. Dobrze że nie szarżowaliśmy - nie byłoby jak wrócić do Janek...
PS Tym razem rzucili przeciwko nam starców i baby - widocznie nas lekceważą. Ale my mamy plan - wrócimy w nocy!

Piątek 6:30
Wreszcie przechytrzyliśmy wroga - przyjechaliśmy w nocy. Siedzimy przed stadionem Legii (X-Lecia był większy, ale jakieś męty sie kręciły).

Piątek 7:30
Super wiadomość - namówilismy na akcję jakąś wycieczkę - przyjechała autokarami i od razu zgodziła się na akcję. Maja nawet własne siekiery, materiały wybuchowe i transparenty. Idzie nam jak z płatka. Allach nam sprzyja!

Piątek 16:30
Nie, noooo. Co za ludzie - nie dość, że sami dostali pałami, to jeszcze pobili naszych braci Talibów. LUDZIE JAK KTOŚ MA BRODĘ TO JESZCZE NIE ZNACZY ŻE JEST ŻYDEM!! Mam tego dość. Kit z Polską. Jutro atakujemy SALWADOR!

Sobota 1:30
Jak podaje rzecznik Straży Granicznej, niedaleko przejścia granicznego w Kołbaskowie zatrzymano grupę wychudzonych, obdartych i głodnych starców. Umyto ich i ubrano. Na migi prosili, żeby nie strzyć bród. Niestety - nawet tłumaczom z ośrodka dla zbiegłych Rumunów nie dało się dogadać ze starcami. Tyle tylko wiadomo, że chcieli jechać do Ameryki z jakąś "pracą". Zapewne to kolejna grupa Pakistańczyków z jakiejś ubogiej wioski. Odsyłamy ich dziś LOT-em. Wyglądają na wzruszonych.
:lol:
Faka pisze:Tak, teraz czekac na wojne ze strony pseudozoltaczkich korei i islamickich bochomazow iranskich, ktorzy sobie powoli buduja bombe i beda straszyc, ze rzucamy embarga z powodu robienia bomby. Tos przeciez oni sami zlamali prawo, ktorzy sami na pismie to podpisali, ze nie beda robic. Normalnie zal mi tych islamickich "ludzikow", co tyczy sie korei. Normalnie wojna rasowa-religijna sie zacznie, ktorzy pierwsi przyczynia sie islamisci, ktorego NIE trawie i koranu, gdyz bardziej przybliza sie to religijnego terroru, anizeli do wiary spokojnej. Coz koran sam sobie na to zapracowal, ze teraz wielu ludzi nie cierpi z powodu ich "rozbrykow". Nie wspominac mi o krucjaty chrzescijanskiej...
Faka pisze:To, to wiem, ze biala rasa, ktorzy zabijaja niewinnych ludzi... Nie rozumiem ich zachowania, normalnie ludzie nie z tego swiata, prawie do wszystkich sa wrogo nastawieni, baa, nawet widzialem paru ludzi w wa-wie, i nie bylo widac, zeby jakos sie zachowywali w miare spokojnie, tylko uke buke i lele. Normalnie zachowanie ich odbieralem jako zle, na twarzy jakas zlosc im kipiala czy cholera wie, co :/ . Dlatego nie uznaje islamu/koranu za religie, a terroryzm :| .
Faka pisze: Uuu, to dziwne, tylko dlaczego prawie wszyscy z koranu sie ciesza, ze terrorystom sie udalo zrobic zamach ? No normalnie istna parodia i ja mam koran nie uznawac za terror ? O przepraszam bardzo, ale te 10% to jest dla mnie malo wiarygodne...
<bierze popcorn>
NC - poczytaj:
1) Koran
2) "Zderzenie cywilizacji" Huntingtona
3) "III fale" Tofflerów
4) "Koniec historii" Fukuyamy
5) Jakąś książkę do Historii INNĄ niż ta z podstawówki/gimnazjum/LO
Ostatnio zmieniony sob 30 gru, 2006 14:50 przez kwazi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Hehe oczywiście dobrze wiem że ,,Arabowie'' to nie jest jedna rodzina i dzielą sie na różne kasty, narodowości czy chociażby światopogląd. Co do wojen itd. to nie tylko USA by ich zmiażdżyło. Niezła akcja z tym zamachem :lol: (mimo wszystko odpukać :P).
Ostatnio zmieniony sob 30 gru, 2006 14:56 przez Dyzio_USSJ, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Faka pisze:Inkwizycja, inkwizycja - tyle, tylko, ze oni zabijali "swoich" ludzi (kobiet), i palili na stosie, za czary, ktorzy nic zlego nie zrobily, co bylo glupota, ze strony chrzescijan. Nie, to co islamisci, ktorzy podkladaja ci bombe pod krzeslo i zabijaja niewinnych... A wiele takich przykladow jest i bylo.
:lol: :lol: :lol: Czytasz czasem to co piszesz? Bo to się w ogóle kupy nie trzyma. Nie ma różnicy między jedna zbrodnia a drugą- w obu przypadkach giną niewinni ludzie. Wskaż mi czynniki, które przemawiaja za tym,że jedno morderstwo jest "gorsze" od drugiego _^_ Ale najlepiej posłuchaj kwaziego i poczytaj fachowej literatury, zanim sie weźmiesz za wydawanie tak zdecydowanych opinii.

PS kwazi- edytowałam Twojego posta bo był zdublowany. Chyba się nie obrazisz. xD
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Inkwizycja, inkwizycja - tyle, tylko, ze oni zabijali "swoich" ludzi (kobiet), i palili na stosie, za czary, ktorzy nic zlego nie zrobily, co bylo glupota, ze strony chrzescijan. Nie, to co islamisci, ktorzy podkladaja ci bombe pod krzeslo i zabijaja niewinnych... A wiele takich przykladow jest i bylo.
No tak, a zapomniałeś chyba czym były krucjaty... Nasi 'miłosierni' rycerze jechali 'wyzwalać' Jeruzalem - co kończyło się na szybkim wybiciu broniących, a potem kilkudniowym gwałceniu, mordowaniu, torturowaniu, upadlaniu kobiet, dzieci i małych chłopców. I nie był to dla nich grzech - wręcz przeciwnie - dali popalić niewiernym, więc pójdą do Raju i będzie im tam dobrze, że hej! Szczerze - doucz się, poczytaj to o czym wspomina kwazi i dopiero zaczynaj dyskusję na ten temat. W 'naszej' (w cudzysłowiu, bo nie wierzę) religii fundamentaliści i inni fanatycy to też 10% około, a wiadomo co odpierdzielają i wcale nie są gorsi od fundamentalizmów islamskich. Gdybyś znał Koran wiedziałbyś, że to spokojna i pokojowo (w miarę) napisana księga. I tak nic nie przebije Biblii, zwłaszcza Starego Testamentu, gdzie dopiero były rzezie, rozlew krwi i tym podobne - czego rezultatem były prawie 2000 lat mordowania i rządów kościoła. To samo jest z Koranem. Więc mówić krótko i zwięźle - przestań pie*****ć głupoty, bo się od tego niedobrze robi.
Ostatnio zmieniony sob 30 gru, 2006 16:00 przez Gveir, łącznie zmieniany 1 raz.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telewizja”