Zapowiedzi kinowe.

Wszystko związane z kinem; nowości, dobre filmy, aktorzy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Jakby kogoś interesowało to tutaj jest oficjalna piosenka do filmu, która będzie w filmie nawet poza japonią ... http://ie.youtube.com/watch?v=TxrdKi9pHdE

A tu trailer nowych transformersów:

http://www.firstshowing.net/2009/01/31/ ... l-trailer/
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Oh i stało się. Yubari się napaliła. Wiedziałam o pracach nad tym filmem i wiedziałam, że zbliżają się powoli ku końcowi, ale jakoś wyleciało mi z głowy, żeby zobaczyć trailer. No i teraz jestem zgubiona, napalona na film i na Roberta Downey'a Jr :Q~~~~ No i Jude Law dla pewnych pań i niektórych panów ;)

TRAILER

Czekam na te wszystkie fanfiki Holmes/Watson XD Będzie coś na zasadzie House/Wilson >:3
Awatar użytkownika
Lenneth
Moderator
Moderator
Posty: 2189
Rejestracja: sob 30 paź, 2004 11:53
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Lenneth »

Go Go Yubari pisze:Czekam na te wszystkie fanfiki Holmes/Watson XD
Czytam je już od dawna. XDD Myślisz, że zanim nie powstanie film, to ludzie nie mają tego typu pomysłów? XDD
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lenneth pisze:Czytam je już od dawna. XDD Myślisz, że zanim nie powstanie film, to ludzie nie mają tego typu pomysłów? XDD
Ale ja najpierw chce obejrzeć film, żeby pairing Downey Jr/Law mi się we łbie utrwalił XD
Poza tym ja łapię fazy na fanfiki po zakochaniu się w czymś...House, Batman... więc muszę wpierw obejrzeć ten film XD
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Go Go Yubari pisze:Czekam na te wszystkie fanfiki Holmes/WatsonBędzie coś na zasadzie House/Wilson >:3
Lenneth pisze:Czytam je już od dawna. XDD
Go Go Yubari pisze:Poza tym ja łapię fazy na fanfiki po zakochaniu się w czymś...House, Batman... więc muszę wpierw obejrzeć ten film XD
Biedne dziewczęta - to wymaga drastycznych środków interwencji

Obrazek
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Monsters vs Aliens.
Nie pójdę na to do kina, ale chętnie poczekam na dvd w wypożyczalni. Dlaczego nie pójdę? Bo wolę iść na Terminatora DOH, a dlaczego w ogóle chcę to obejrzeć i dlaczemu na dvd?
Bo na dvd sa napisy zamiast dubbingu.
A dlaczemu nie lubić polski dubbing?
A dlatemu, że w polski dubbing nie ma... Hugh Lauriego DOH!
http://www.youtube.com/watch?v=A08OzWItSag

XD
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Już tylko dni dzielą świat od premiery czwartego Terminatora z Christianem Bale w roli głównej :) Pojutrze najprawdopodobniej wybiorę się do kina na premierę i ocenię sam jak to wyszło...

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Na czwartą część "Terminatora" czekam również, ale czy film się sprawdzi - tego już pewien nie jestem. A owszem, szykuje się niezłe naparzanie z kolejnymi wersjami terminatorów, ale brakowało mi będzie Arniego S., i powiedzonek, którymi sypał z rodzimym akcentem :). "Hasta la vista, babe", "Talk to the hand"... Ech, wspomnień czar. Największe nadzieje pokładam w wizji postatomowych ruin Los Angeles - po "Jestem Legendą" mam smaka na takie klimaty.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

http://www.youtube.com/watch?v=rcdP8YAW-8A&feature=fvw
Zmierzch tytanów. Remake klasyka, który dziś leciał na TVN'ie. Boże, jak mi brakowało mitologii w kinach. No i wygląda miodzio. Chociaż trailery zwykle mają to do siebie, że napalają. Później bywa zwykle gorzej, ale nie będę się na zapas dołować lol.

[ Dodano: Sob 02 Sty, 2010 20:39 ]
PS: w obsadzie m.in.:
Liam Neeson
Sam Worthington
Ralph Fiennes
i
(gdzieś daleko) Izabela Miko! (lolwut)
a także: Mads Mikkelsen i Robert Roman Ratajczak (jeszcze większy lolwut)
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

The A Team Movie

Wiadomość, że "będzie film" łyknąłem niczym małpa dynamit. Bo za maleńkości oglądałem każdy odcinek serialu, bo Barracus to super-twardziel, bo bo melodię z intra nucę przy goleniu.
Trailer trochę mnie ostudził - bo klimatu z małego ekranu będzie raczej mało; oby tylko obyło się bez zdrady wewnątrz drużyny... No i po trailerze wygląda na to, że scenarzyści najgłówniejszą postacią chcą uczynić Buźkę. Się zobaczy, choćby i z sentymentu.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Bohaterowie w dziwacznych kostiumach wymierzający sprawiedliwość mnożą się w nieskończoność. O ile możemy się nie doczekać kolejnego Batmana Nolana (módlmy się, żeby Bale go zmusił...w ten czy inny sposób), o tyle nie możemy narzekać na brak szukających (prawa i) sprawiedliwości postaci.
Najnowszym filmem super-heroicznym jest 'Kisk-Ass' na podstawie komiksu.
http://www.youtube.com/watch?v=UwolZSpwbwg&feature=fvhl - zapowiedź.
http://www.imdb.com/title/tt1250777/ - obsada i fotki (czy wszędzie musi być batmanowaty mhroczny bohater? >_<)
Mamy chłopaka, który chce zostać superbohaterem, więc szyje sobie kostium i rusza na miasto bić zuych. Kiepsko mu to wychodzi i marnie kończy (w szpitalu). Nie poddaje się i do skutku próbuje dalej. Osobiście rozwaliła mnie mała, fioletowo włosa dziewczynka z kataną. Już ją kocham XD Zapowiada się...ciekawie.
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

O kur*wa. Tyle to z mojej piersi się wydobyło, gdy tylko obczaiłem ten trailer. Może i Adrien Brody nijak nie zastąpi Arnolda (ba, i do Glovera mu brakuje), ale sam fakt reaktywowania tej mega-mocarnej marki godzien jest poklasku. Hura, jest dżungla. Hura, jest więcej niż jeden Łowca. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że nikt z Predatorów nie zrobi zwierzyny łownej dla brygady komandosów.

Wydawało ci się, że Brody jako żyd-pianista w okupowanej Warszawie miał przegwizdane? Dopiero w dżungli znalazł się w dupie tak ciemnej, że nie zobaczy nawet swojego gigantycznego nosa.

Luźne przemyślenie. Film zaczął powstawać mniej więcej na równi z grą "Alien vs Predator". Oba rynki coraz bardziej zaczynają się przenikać, jeden napędza drugi, a pomysły, które dobrze się przyjęły na gamingowym gruncie (gra AvP), wpływają na to, co wydaje się w kinach. Cieszy to niezmiernie, a i daje do zastanowienia, jaką mocną pozycję w współczesnej kulturze mają gry video.

No to włączamy trailer.

Predators
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sam trailer mnie nie powalił, no ale takie klimaty to nie dla mnie. Styrałam się ostro widząc Brody'ego. On pasuje do takich filmów, jak ja do roli Faustyny. Przynajmniej nie wszechobecny Sam Worthington... Kolejny predatorski film. Jakby kinematografia tego potrzebowała. No ok, niektórzy (faceci) potrzebują.

Mnie osobiście rajcuje Inception. Najnowszy film Nolana (do którego Christopher osobiście napisał scenariusz - jak prawie zawsze). Trailer 2 - w którym widać więcej.

Jak ktoś oglądał "Raport mniejszości", to już wie mniej więcej czego się spodziewać...

NIE! Nie Toma Cruise'a >_<

Mamy za to Leo DiCaprio (który na <swoje i nasze> szczęście zrobił się przyzwoitym aktorem) i panienkę z Juno (to wam i tak pewnie więcej mówi niż jej nazwisko) lol.
Pełna obsada - swoją drogą, robi wrażenie.

Ogólnie wygląda na to, że ideą jest włamywanie się do mózgów przez sny (wtf?) i wykradanie z nich idei, niecnych planów etc.

Brzmi ciekawie. No i to Nolan <3
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Go Go Yubari pisze:Kolejny predatorski film.
Kolejny? Trzeci dopiero. Tych popłuczyn na bazie całkiem przyzwoitych komiksów (Alien vs Predator) nie liczę, bo po co nerwy sobie psuć i reputację komuś targać.
Go Go Yubari pisze:No ok, niektórzy (faceci) potrzebują.
Jak piwa, meczy i drapania się rano po... jak drapania się rano. Cóż, nie przejdzie to do klasyki gatunku (chociażby dlatego, że nie będzie sceny najbardziej męskiego przywitania w dziejach), ale czy nie cieszy kogoś wizja rozdzieranego na strzępy Laurence'a Fishbourne'a?

A, i obsadzenie Brody'ego nie jest znów tak do końca nietrafione. Trzeba dać mu szansę, może pokaże, że i do kina akcji-podczas-oglądania-którego-można-spokojnie-wyłączyć-mózg się nadaje.
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

http://www.firstshowing.net/2010/07/28/ ... ovie-next/

Guillermo del Toro ponoć ma zabrać się za reżyserię adaptacji "At the Mountains of Madness" Lovecrafta. James Cameron ma dołożyć swoje trzy grosze w departamencie produkcji i grafiki 3D, i Azathoth uchowaj tylko tam. Samego Del Toro kojarzę tylko z "Labiryntu Fauna", co imo wróży dobrze.

Kod: Zaznacz cały

Cosmic horrors soon fellow investigators
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino”