Zapowiedzi kinowe.

Wszystko związane z kinem; nowości, dobre filmy, aktorzy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Skyline Kolejna inwazja.
Rolę główną gra nie kto inny jak efekty specjalne. Mam już trochę dosyć ostatków sił i super pomysłów na 20 minut przed końcem, zmieniając kompletnie losy wojen/starć/inwazji... Może tym razem nas dobiją w końcu :576:


Unstoppable Rozpędzony pociąg "rakieta" bez załogi który nie może się zatrzymać.
Dodatkowo wagony z chemikaliami i bla bla bla. Pomysł dobry na film w latach 90, ale kto wie, może coś z tego będzie. Denzel z pewnością go w jakiś sposób pociągnie.


The Way Back Syberia, gułag, ucieczka.


Buried Paul Conroy budzi się w trumnie, mając zapalniczkę i telefon.
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Nienormalny_PS2 pisze:Skyline Kolejna inwazja.
Rolę główną gra nie kto inny jak efekty specjalne. Mam już trochę dosyć ostatków sił i super pomysłów na 20 minut przed końcem, zmieniając kompletnie losy wojen/starć/inwazji... Może tym razem nas dobiją w końcu :576:
Chciałbym żebyśmy to my chociaż jedną udaną inwazję przeprowadzili. Albo żeby inwazja na naszą planetę spotkała się z kompetentną obroną, ewentualnym zwycięstwem, odwetem polegającym na zeszkleniu wszystkich planet obcych... ale nie, najlepsze co nam dali to Avatap. Niech ich wszystkich diabli wezmę w tym choliłódzie...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

A do tego już Cameron wymyśla Avatara 3... Serio, ile można patrzeć na smerfy wsadzające wszędzie i każdemu swoje włosy. :/

Ja tam czekam na HP7: Part 2. Part 1 aż tak zła nie była (w porównaniu do porażek 5 i 6). Nie wiem tylko czemu narzucono podtekst, że niby Harry'ego i Hermione coś do siebie ciągnęło. Fail. No i taniec w namiocie + nagi Harry... *harakiri*.

Czy ktoś z was wiedział w ogóle, że w 2011 wychodzi "Zielona Latarnia"? LOL.

http://www.youtube.com/watch?v=f8ZPg8uaoR0&translated=1

No cóż. Nie każdy jest Nolanem...niestety.

PS: Fabularna wersja Cowboy Bebopa made in USA... z Keanu Reevesem w roli Spike'a. Bez komentarza.

A z "ciekawszych" zapowiedzi:
* Kick Ass 2
* Monopoly [wtf]
* Apollo 18
* Zmartwychwstanie Chrystusa :D
* Trzej muszkieterowie
* The thing
* Piraci z Karaibów 4
* Thor
* KungFu Panda 2
* Cars 2
* Kac Vegas 2
* Rise of the apes
* Transformers 3
* Sherlock Holmes 2 (z Bradem Pittem dodatkowo... yaoi na potęgę)
* Kapitan Ameryka
* Cowboys and Aliens (z 13 z "House'a", panowie)
* Smurfy (pewnie 3D...)
* Underworld 4
* Paranormal Activity III
* Piła VIII
* Oszukać Przenaczenie V
* Kot w butach :D
* Happy Feet 2
* Alvin i wiewiórki 3
* Tintin
* 28 miesięcy później (yeah...rly)
* Alien Prequel
* Bad Boys 3
* Bioshock
* Bourne 4
* Conan
* Hercules
* District 10
* Ghost in the Shell
* Ghost Rider 2
* Ghostbusters 3
* MacGyver (z tym samym aktorem XD)
* Mad Max 4
* Micronauts
* Mission Impossible 4
* skarb Narodów 3
* Noc w muzeum 3
* Rambo 5
* Rec 3
* Straszny Film 5
* Krzyk 4
* Silent Hill 2 :D
* Sin City 2
* Terminator 5
* Hobbit
* Tom i Jerry
* Universal Soldier 4
* Wanted 2
* Wolverine 2
* X Men: First Class

Czy tylko ja mam mdłości z braku oryginalności? Prawie same kontynuacje. Praktycznie zero oryginalnych pomysłów...
Awatar użytkownika
kilmindaro
Cactuar
Cactuar
Posty: 537
Rejestracja: pn 18 cze, 2007 21:39
Lokalizacja: Terra

Post autor: kilmindaro »

Go Go Yubari pisze:PS: Fabularna wersja Cowboy Bebopa made in USA... z Keanu Reevesem w roli Spike'a. Bez komentarza.
To może ja skomentuję.
*ekhem*
FUCK YEAH

Kiedy premiera?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nie mam pojęcia. Może to zwykła plotka jednak. Wśród dokonań Keanu na IMDb nie ma ani słowa o Bebopie, więc...

Pocieszę Cię, kil -> http://www.imdb.com/title/tt1267295/ XD
Awatar użytkownika
hay
Cactuar
Cactuar
Posty: 271
Rejestracja: pt 12 gru, 2008 16:44
Lokalizacja: Zza sedesu.
Kontakt:

Post autor: hay »

Your Highness.
Czy Tylko ja się zakochałem w tym trailerze?
http://www.youtube.com/watch?v=beReZWkx7T0
This post is... hay definition.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Proste - James Franco i Danny McBride, dodatkowo reżyser David Gordon Green. Cała trójka odpowiedzialna za Pineapple Express (który znam na pamięć *cough*)... czego tu chcieć więcej. To musi być boskie i tyle *^^*
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Pierwsze ploty o filmowej wersji Bebopa z Reveesem to już gdzieś koło 2006 się pojawiły - więc prędzej się na Kung Pow 2 lub "Djuka Forewer" doczekam, niż na ten film.

A co do oryginalności filmów na liście Go - nigdy mnie nie kuły w oczy sequele, ba! zawsze wolałem wybrać się do kina na sequel sprawdzonego tytułu/adaptację/film osadzony w znanym uniwersum, niż ryzykować wtopienie piętnastaka na jakiś zupełnie nie znany tytuł (na tym etapie pomijam kino niezależne, które w końcu nie ma ani takich predyspozycji do przebicia, a i inne założenia produkcyjne posiada). Nie ja jeden wszak tak mam, że do kina idę na sequel - zauważyli to już dawno producenci, częstując nas dylogiami, trylogiami, czy nawet septologiami (Harry Potter anyone?). Wszak już w "Rejsie" Maklakiewicz mówił, że owszem, piosenki lubi, ale tylko te, które słyszał już wcześniej.

Bardziej mnie boli to, że są to (pomijając plotki i "marzy mi się" reżyserów - Dystrykt 10 na przykład) kontynuacje fabuł, które powinny pozostać zamknięte. Tacy Piraci z Karaibów wydają mi się już skończoną historią, po co dopisywać ciąg dalszy?

A co do mdłości nad brakiem oryginalności - ja popieram pogląd niepopularny, że w sequelach udaje się przemycić najwięcej "świeżynek". bo trzeba wprowadzić a to nowatorskie ujęcia kamery, a to jakiś wyszukany twist fabularny, albo pojechać z efektami specjalnymi (nie mówię tu o tych przygotowywanych na komputerach o mocy obliczeniowej porównywalnej z tymi z NASA) - co by fan po seansie nie wyszedł zawiedziony, że "to już było w jedynce". Bo o fana trzeba dbać, bo to portfel na nóżkach, a jak się zawiedzie, to już więcej nie zapłaci.

Mój typ na debeściaka roku - drugi Sherlock Holmes. Pitt znowu u Ritchie'ego? czekałem na to:).
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Go Go Yubari pisze:To musi być boskie i tyle *^^*
Ugh. Jeden z najgorszych "filmów", jakie widziałam, a widziałam tysięcy kilka.... To nawet nie jest film, który by można zakwalifikować do kategorii "tak zły, że aż dobry", jak na przykład słynny The Room, który jest chyba najlepszym najgorszym filmem w historii kinematografii, a na pewno najbardziej tyrającym.

Masakryczna masakra.
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Dwa trailery.

https://www.youtube.com/watch?v=rRrt-7dXS9g

Obejrzałem dzisiaj wieczorem, zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Polecam...

a już jutro idę do kina na... :)


https://www.youtube.com/watch?v=ahWgxw9E_h4

i też polecam. Może to nie wielkie hity z Ameryki, jak te Wasze Batmano Supermano Hulki i inne Spajdermany, ale to naprawdę dobre kino. Wrzucam, bo może komuś też się spodoba, tak jak i mnie.

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Barany lecą na Ale Kino! co chwila, więc zapowiedź kinowa lekko nietrafiona :lol:

Ja tylko przypominam, że Strange na dniach <3
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

To nawet nie wiedziałem, bo ani nie mieszkam w Polsce, ani nie mam polskiej tv (ani jakielkolwiek innej). Miałem dać do dobrych filmów, ale posta pod swoim postem nie da się zrobić.

Aż obadam co to :D

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

https://www.youtube.com/watch?v=G4VmJcZR0Yg

Gveir, skomentuj proszę powyższą wersję mjr Kusanagi :>
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jaco pisze:Gveir, skomentuj proszę powyższą wersję mjr Kusanagi
Cudnie podpuszczasz.

Ogólnie: widać elementy z mangi, z SAC i przede wszystkim z pierwszej kinówki. Plus urywki dialogów wskazują na własny plot - nigdy nie było poszukiwania tożsamości. Ok, may it be.

Wizualnie - podoba mi się. Sterylnie tam gdzie powinno być, brudno tam gdzie ma być brudno. Ba! Jest jeszcze bardziej syfnie niż poprzednich ekranizacjach (tylko serial sięgał do takich scenerii tak mocno). Wyraźny ukłon w stronę klasycznego, prawdziwego cyberpunku - a nie nowych trendów gatunku (ale za to ślicznie uaktualnione technologie). W sumie... wygląda jak trybut dla Blade Runnera i pierwszego filmu kinowego: sceny odtworzone idealnie. Nawet podoba mi się ubranie pani Major i Batou w odpowiednio: w flekową kurtkę i dresowo-ortalionową bluzę. Zacnie aktualizuje to wizualia. Batou jeno nieco za mały. Samochody np. cudowne, futurystycznie podrasowane sportowe kwadraciaki z lat 80'. Jest bardzo oldschoolowy feel.

Co najśmieszniejsze - pierwszy film kinowy wydaje mi się bardziej realistyczny w przedstawieniu świata niż ta ekranizacja. Kolory, otoczenie, kadrowanie, reżyseria i scenariusz w końcu są tam absolutnie cyzelowane na wygląd filmu live action i wraz z Jin-Roh pozostaną dla mnie zawsze idealnie zrbionymi filmami pod tym względem. Tu jest lekko przerysowany, oniryczny klimacik - ale to też fajnie.

Pani Major - całe życie czekałem na to, aż znajdą aktorkę i łądną i umiejącą grać. No i znaleźli. Podobać się nie musi wszystkim, natomiast po Dziewczynie z Perłą, Her, Vicky, Christina, Barcelona i kilku innych, artystowskich dokonaniach nie sposób Scarlett odmówić talentu. Poza tym - jak i cały film, to ma być adaptacja postaci, nie kalka - i na taką czekam. Jak będzie sensowna, to fajnie :) Whitewashing itp? %$#@* &^@! Pani Major z rysów w filmie była zdecydowanie bardziej biała niż cokolwiek innego, plus w mandze też ciężko było coś powiedzieć pewnego na temat jej narodowości. A dlaczego? Bo ma pełną protezę ciała. I tyle w temacie - jak ktoś nie rozumie: zalecam powrót do Reksia i Bolka i Lolka ;) Jak to mawia kumpel, też fanatyk: "Motoko była białą lesbą, a Wy marudzicie?" :P

A żeby dobić (poztywnie) - Ocaj, KONIECZNIE obadaj:

https://www.youtube.com/watch?v=F5amv-vqUFo
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
mroczna sarna
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: ndz 31 maja, 2009 23:50

Post autor: mroczna sarna »

Gveir pisze: Pani Major - całe życie czekałem na to, aż znajdą aktorkę i łądną i umiejącą grać. No i znaleźli. Podobać się nie musi wszystkim
Umiejącą grać :D Dla mnie to drewno, ale drewno idealnie pasujące do postaci Major.

Widać sceny z pierwszej części, ale np. scena z oknem nie powala; nie rusza mnie tak, jak w oryginale. Chciałbym wierzyć, że nie zrobią z tego hollywoodzkiej sieczki, mocno chciałbym, ale nie wierzę. Na film i tak się wybiorę - bez nadziei na dobre kino. Wolę zostać pozytywnie zaskoczony, niż potężnie rozczarowany. Zły znak to migawka z Kitano, wystarczy spojrzeć gdzie tego japońskiego "gwiazdora" wciskają.

Na plus: Enjoy the silence :)

Yakuza 0 (PS4)
, World of Final Fantasy (PS4), Tales of Berseria (PC)&(PS4)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino”