Zapowiedzi kinowe.

Wszystko związane z kinem; nowości, dobre filmy, aktorzy.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Zapowiedzi kinowe.

Post autor: Go Go Yubari »

Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

DoA: podobno w filmie miało chodzić o to, że jakiś facet zamknął się w wieżowcu i ktoś próbuje się do niego dostać staczając po drodze pojedynek co ileś pięter.... ze zdjęć wynika raczej co innego. stawiam, że filmowi będzie bliżej do Double Dragon niż do Mortal Kombat. ciekawe tylko, czy będą TE "efekty specjalne" :D
Awatar użytkownika
Fjuczers
Kupo!
Kupo!
Posty: 61
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 17:12
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Fjuczers »

Ten DoA to profanacja, wszystkie aktorki maja jakis maly biust, a wiadomo przeto ze DoA = nienaturalnie duze piersi :]. Bez nich to juz nie DoA...
To Odin we call – in his name we will fight
Riding on dragons through the waves
And the gods on our side
To Odin we call – in his name we will fight
Summon the valkyrs in the sky
On the wings of death we ride
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

IMO w ogóle przenoszenie Takich gier na ekran jest na wstępie katastrofą, a screeny mnie w tym utrzymują... Sailor Moon Live Action mi się przypomina jak na to patrzę. Ciekawe co by było, gdyby się za Tekkena czy soul Calibura zabrali -_- <nie róbmy ot, lol>

Ja czekam z niecierpliwością na film o WTC. Po trailerze zapowiada sie dobry film...Oby.
Awatar użytkownika
Pinhead
Kupo!
Kupo!
Posty: 153
Rejestracja: wt 18 kwie, 2006 07:32

Post autor: Pinhead »

He he , za Tekkena też się mają zabrać jeśli nie słyszałaś są już nawet plany. Znowupowstanie film padaczka.
Nie każdy chłop z widłami to Posejdon
Knorr

Post autor: Knorr »

Jeszcze tylko Uwe Boll w roli reżysera i mamy HIT, nieważne czy to DoA, czy Tekken, czy Soul Calibur... On potrafi ze wszystkiego zrobić film!!
Awatar użytkownika
Vaan
Cactuar
Cactuar
Posty: 408
Rejestracja: pn 19 lip, 2004 22:38

Post autor: Vaan »

Knorr pisze:nieważne czy to DoA, czy Tekken, czy Soul Calibur... On potrafi ze wszystkiego zrobić film!!
niewazne czy to DoA, czy Tekken, czy Soul Calibur... ludzie potragfia zrobic ze wszystkiego shit, wyciagnąc kase i odcinac kupony -_-' Jak ja nienawidze gier na podstawie filmów, a jeszcze gardziej filmów na podstawie gier.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Tja.... ja się nawet ciesze, że nie biorą się (jeszcze) za SC... Tekken mi zwisa, ale SC...omg. Niebawem zrobia fabularne Wormsy albo Simsy...lol

Spiderman 3 też już niebawem (jeee znowu Kirsten D -_-' ), za kolejnego Batmana się zabierają, Lot 93, WTC... eh chyba im brakuje pomysłów na filmy.
Ciekawa jestem co tym razem na grudzień usa nam szykuje.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nemesis pisze:Tja.... ja się nawet ciesze, że nie biorą się (jeszcze) za SC... Tekken mi zwisa, ale SC...omg.
Biorą się biorą. Już rok temu zaczynali się brać, ale jeszcze w fazie przedprodukcji jest, więc ciągle o nim cicho. Wyjdzie pewno bardzo ciekawe dzieło :/ A Tekkena na maksa pewno zniszczą.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

A w przyszłym roku kolejna część Shreka... Ciekawe o czym to będzie... O dzieciach Fiony i Shreka?? :/

http://film.onet.pl/10812,,Shrek_3,film.html
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Heh coś czuję, że w przyszłym roku będzie duuużo fajnych filmów do obejrzenia ^^ Dwa z Bradem Pitem, Harry Potter i pewnie Piraci 3 :D

http://film.onet.pl/12292,,Pirates_of_t ... ,film.html - szkoda, że nie ma daty premiery :( No, ale było nie było jeszcze nie nakręcili wszystkich scen... Czekają aż się skończy trasa koncertowa The Rolling Stones...
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
apple

Post autor: apple »

Co do DOA to jakiś kiepski żart, boo:
a) to jakieś dechy oO
b) za bardzo mi to przypomina Charlie`s Angels
c) dlaczego tam są same Amerykanki? Daliby chociaż ze 2 Japonki :roll:
d) kolejny film pseudo-akcji z kilkoma pseudo-fajnymi momentami
e) to ma być film na podstawie bijatyki? oO

Jeśli chodzi o Tekkena to jestem lepszej myśli, bo aktorzy przynajmniej są japońscy,przynajmniej tam gdzie mają być japońscy.

Niestety, ale coraz mniej robi się filmów opartych na własnych pomysłach :/ Wszędzie tylko ekranizacje gier/książek (notabene beznadziejne- nie licząc niezgorszego imo Silent Hill`a) albo taki Lot 93 :/ Nie widziałam daaawno zapowiedzi filmu który by mnie naprawdę zaintrygował :(
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

jakos ostatnio nie mam na co isc do kina...i nie zapowiada sie,zeby cos sie zmienilo:/
dopiero w styczniu Maria Antonina...jakas kpina to-_-
apple pisze:Niestety, ale coraz mniej robi się filmów opartych na własnych pomysłach :/ Wszędzie tylko ekranizacje gier/książek
kino azjatyckie stoi otworem :))

co do Tekkena..niby w tym filmie mieliby zagrac Takeshi Kaneshiro i Jet Li ^_^ <jesli to okaze sie prawda,to ... bedzie milo ^_^)

heh,zobaczcie sobie na to:)
http://img254.imageshack.us/img254/2531/18oh.jpg
http://img254.imageshack.us/img254/4518/28vp.jpg
http://img370.imageshack.us/img370/8180/35wg.jpg
http://img370.imageshack.us/img370/6404/42bv1.jpg


moze tez i cosik o zapowiedziach na dvd

w koncu doczekam sie wydania dvd Pustego Domu (poczatek pazdziernika) ..tyle czekania, no ale warto:]]] <i korzystajac z okazji,polecam ten film po raz n-ty:)>
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kino”